Cove Rangers - East Kilbride FC 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamındadır.

Cove Rangers 3-2 East Kilbride FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 14.07.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
3 - 2
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-4-2
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
26,1
4-2-3-1
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
24,4
Teknik Direktörler
İlk 11
Robbie Mutch profil resmi
7.0
Arron Darge profil resmi
6.5
Liam Parker profil resmi
6.6
Max Barry profil resmi
84' Gol
7.4
Victor Enem profil resmi
63' Oyundan çıktı
6.3
Reuben McAllister profil resmi
56' Gol
90' Sarı kart
7.6
Chris Maguire profil resmi
66' Oyundan çıktı
6.1
Jordan White profil resmi
6.5
D. Oladipo profil resmi
53' Gol
66' Oyundan çıktı
8.3
Sean Fagan profil resmi
6.3
Andrew Kyle profil resmi
6.1
Darragh O'Connor profil resmi
80' Sarı kart
5.8
Finlay Gray profil resmi
66' Oyundan çıktı
6.3
Keir Foster profil resmi
48' Gol
7.4
Malik Zaid profil resmi
6.5
Shay Kelly profil resmi
5.6
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Cove Rangers logosu
%36
Topla Oynama
%64
6
Korner
8
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
East Kilbride logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
31
67
Topa Sahip Olma
%36
%64
Ataklar
50
80
Şut
8
9
İsabetli Şut
5
6
Saat
14 Temmuz 2026, Salı 21:45
Bulutlu
Bulutlu, 14°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Galibiyet
5
Kaybetmeme
5
2.5 Üst
3
Kalesini gole kapatma
5
Kaybetmeme
3/4
Kaybetmeme
8/9
2.5 Üst
3/4
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Cove Rangers East Kilbride
%36
Topla Oynama
%64
8
Toplam Şut
9
5
İsabetli Şut
6
1
Ofsayt
1
6
Korner
8
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Cove Rangers East Kilbride
8
Toplam Şut
9
5
İsabetli Şut
6
3
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Cove Rangers East Kilbride
%29
Topla Oynama
%71
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
4
1
Ofsayt
0
1
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Cove Rangers East Kilbride
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
4
2
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Cove Rangers East Kilbride
%43
Topla Oynama
%57
6
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
1
5
Korner
4
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Cove Rangers East Kilbride
6
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
2
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Keir Foster profil resmi
East Kilbride
2
1
4
Malik Zaid profil resmi
East Kilbride
3
0
3
Max Barry profil resmi
Cove Rangers
1
1
2
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
1
1
2
Arron Darge profil resmi
Cove Rangers
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
8.30
Reuben McAllister profil resmi
Cove Rangers
7.60
Max Barry profil resmi
Cove Rangers
7.40
Keir Foster profil resmi
East Kilbride
7.40
Robbie Mutch profil resmi
Cove Rangers
7.00
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
1
Cameron Elliott profil resmi
East Kilbride
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
5
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
3
Darragh O'Connor profil resmi
East Kilbride
2
Keir Foster profil resmi
East Kilbride
2
Rhys Armstrong profil resmi
East Kilbride
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Jamie Hamilton profil resmi
East Kilbride
3
Darragh O'Connor profil resmi
East Kilbride
3
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
2
Liam Parker profil resmi
Cove Rangers
1
Max Barry profil resmi
Cove Rangers
1
Cove Rangers
East Kilbride
Maç Başına Ortalamalar
0
Gol
3.0
0
Yediği Gol
0.0
0
Şut
10.0
0
Korner
4.0
0
Sarı Kart
1.0
0
Faul
17.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.53
0
3.21
2
1.88
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.04
0
2.03
2
2.39
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.74
0
2.40
2
2.18
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.39
0
3.54
2
3.34
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.21
1 ve 2
1.33
0 ve 2
1.11
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.39
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.18
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
13.50
HMS X
-
HMS 2
8.19
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.69
Üst
-
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.87
Üst
1.42
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.27
Üst
2.22
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.35
Üst
2.00
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.56
Üst
1.67
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.33
Üst
2.07
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.47
Üst
1.78
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.65
Üst
1.58
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.51
Hayır
1.19
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.80
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.35
Yok
1.99
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.22
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.51
Yok
1.19
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.86
2-3 gol
1.79
4-5 gol
2.90
6+ gol
8.98
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.69
Eşit
3.27
2.
1.78
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.08
Eşit
2.11
2.
2.27
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.89
Eşit
2.34
2.
2.15
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.74
Çift
1.50
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.18
Hayır
1.08
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.57
Hayır
1.17
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.52
Evet/Hayır
4.70
Evet/Evet
10.50
Hayır/Evet
3.23
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.71
0 ve Alt
4.57
2 ve Alt
2.89
1 ve Üst
6.99
0 ve Üst
9.15
2 ve Üst
4.74
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.89
0 ve Alt
2.86
2 ve Alt
4.09
1 ve Üst
7.19
0 ve Üst
5.95
2 ve Üst
5.17
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.42
1 ve Yok
5.35
0 ve Var
3.91
0 ve Yok
14.05
2 ve Var
3.36
2 ve Yok
3.84
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
16.10
1 ve Yok
3.56
0 ve Var
5.92
0 ve Yok
2.86
2 ve Var
12.85
2 ve Yok
2.80
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.62
Üst ve Var
1.64
Alt ve Yok
2.51
Üst ve Yok
8.68
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
-
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
7.40
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup C İskoçya - Lig Kupası Grup C
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 12 - 4 8 9
G G G M
2
4 3 0 1 10 - 4 6 9
M G G G
3
4 2 0 2 13 - 10 3 6
G M G M
4
4 1 0 3 6 - 13 -7 3
M M M G
5
4 1 0 3 3 - 13 -10 3
G M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 9 - 1 8 6
G G
2
2 2 0 0 8 - 3 5 6
G G
3
2 1 0 1 4 - 4 0 3
G M
4
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
5
2 1 0 1 3 - 6 -3 3
G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 8 - 0 8 6
G G
2
2 1 0 1 1 - 3 -2 3
M G
3
2 0 0 2 5 - 7 -2 0
M M
4
2 0 0 2 4 - 9 -5 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
14 Temmuz 2026, Salı 21:45
Bulutlu
Bulutlu, 14°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.53
MS 0
3.21
MS 2
1.88
2.5 Alt
1.87
2.5 Üst
1.42

Cove Rangers - East Kilbride maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamında oynanan maçta Cove Rangers, East Kilbride karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 14.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: K. Foster (48'), D. Oladipo (53'), R. McAllister (56'), R. Harrington (72'), Max Barry (84').

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Cove Rangers - East Kilbride): topla oynama %36 - %64, isabetli şut 5 - 6.

Puan durumunda Cove Rangers 5. sırada 3 puanla, East Kilbride 3. sırada 6 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut