YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FK Vozdovac 23-24 sezonu | Superliga'de 14. sırada, 30 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FK Vozdovac 23-24 sezonu | Superliga'de 14. sırada, 30 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Sırbistan
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Sırbistan - Superliga
|
||||||
| 29/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 19/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/09 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/09 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/09 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/10 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 21/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/11 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 11/11 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/12 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/12 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/12 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/12 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 10/02 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/02 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 16/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 29/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 07/04 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/04 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| Küme Düşme Grubu | ||||||
| 21/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/05 | 1 - 3 |
|
|
M | ||
| 13/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 18/05 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 24/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Sırbistan - LAV Kupası
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 01/11 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 06/12 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2023
|
||||||
| 05/01 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/01 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 01/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 13/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/07 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 22/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2024
|
||||||
| 18/07 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 22/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Sırbistan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#7
|
11 | 8 | 1 | 3 | 1M € | 29.06.2029 | ||
JAM
#14
|
28 | 24 | 12 | 2 | 2 | 1 | 600B € | 29.06.2024 |
SRB
#21
|
13 | 5 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | |||
SRB
#23
|
7 | 1 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | |||
SRB
#77
|
35 | 34 | 5 | 7 | 3 | 175B € | 29.06.2029 | |
SRB
#7
|
11 | 4 | 100B € | - | ||||
MNE
#11
|
32 | 19 | 2 | 2 | 1 | 0 € | - | |
SRB
#28
|
0 € | - | ||||||
SRB
#30
|
0 € | - | ||||||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 2,9Mn € | Ortalama Yaş: 20,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#16
|
30 | 19 | 1 | 3 | 6 | 2M € | 29.06.2029 | |
SRB
#17
|
14 | 10 | 2 | 1 | 1,8M € | - | ||
SRB
#44
|
33 | 32 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1M € | 29.06.2028 |
SRB
#33
|
34 | 33 | 3 | 8 | 700B € | - | ||
SRB
#20
|
14 | 10 | 1 | 3 | 700B € | - | ||
SRB
#6
|
31 | 29 | 11 | 1 | 500B € | - | ||
SRB
#24
|
13 | 6 | 1 | 1 | 1 | 500B € | - | |
PER
#25
|
17 | 7 | 2 | 1 | 400B € | 29.11.2027 | ||
HRV
#97
|
350B € | - | ||||||
BIH
#9
|
31 | 13 | 2 | 6 | 300B € | 29.06.2027 | ||
SRB
#51
|
2 | 250B € | - | |||||
SRB
#15
|
50B € | - | ||||||
SRB
#5
|
23 | 20 | 8 | 0 € | - | |||
SRB
#10
|
7 | 2 | 2 | 0 € | - | |||
SRB
#29
|
0 € | - | ||||||
SRB
#26
|
0 € | - | ||||||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 8,6Mn € | Ortalama Yaş: 20,2 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#18
|
17 | 17 | 1 | 4 | 750B € | - | ||
SRB
#18
|
15 | 13 | 1 | 1 | 400B € | - | ||
SRB
#27
|
22 | 9 | 2 | 1 | 50B € | - | ||
SRB
#32
|
0 € | - | ||||||
SRB
#32
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
SRB
#42
|
0 € | 29.06.2026 | ||||||
| 6 Defans | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 19,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#19
|
30 | 30 | 1 | 3 | 550B € | 29.06.2027 | ||
SRB
#1
|
275B € | 30.05.2029 | ||||||
SRB
#88
|
9 | 8 | 1 | 250B € | - | |||
BIH
#22
|
100B € | 29.06.2027 | ||||||
SRB
#76
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 20,4 | ||||||
Sırbistan-Superliga
Sırbistan-Prva Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Kızılyıldız
|
30 | 25 | 2 | 3 | 77 - 22 | 55 | 77 |
|
2
|
Partizan
|
30 | 22 | 4 | 4 | 66 - 35 | 31 | 70 |
|
3
|
TSC Backa
|
30 | 17 | 9 | 4 | 57 - 29 | 28 | 60 |
|
4
|
Vojvodina
|
30 | 14 | 8 | 8 | 49 - 42 | 7 | 50 |
|
5
|
Radnicki 1923
|
30 | 16 | 2 | 12 | 46 - 46 | 0 | 50 |
|
6
|
Cukaricki
|
30 | 13 | 9 | 8 | 44 - 33 | 11 | 48 |
|
7
|
Mladost
|
30 | 11 | 7 | 12 | 30 - 40 | -10 | 40 |
|
8
|
Napredak
|
30 | 11 | 6 | 13 | 31 - 39 | -8 | 39 |
|
9
|
Novi Pazar
|
30 | 10 | 6 | 14 | 35 - 40 | -5 | 36 |
|
10
|
Sp. Subotica
|
30 | 10 | 4 | 16 | 29 - 44 | -15 | 34 |
|
11
|
Radnicki Nis
|
30 | 9 | 6 | 15 | 33 - 40 | -7 | 33 |
|
12
|
Novi Beograd
|
30 | 9 | 5 | 16 | 34 - 47 | -13 | 32 |
|
13
|
Javor
|
30 | 9 | 4 | 17 | 28 - 45 | -17 | 31 |
|
14
|
Vozdovac
|
30 | 7 | 9 | 14 | 38 - 48 | -10 | 30 |
|
15
|
Zeleznicar
|
30 | 7 | 5 | 18 | 34 - 59 | -25 | 26 |
|
16
|
Radnik
|
30 | 3 | 8 | 19 | 19 - 41 | -22 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Novi Pazar
|
37 | 14 | 6 | 17 | 44 - 47 | -3 | 48 |
|
2
|
Sp. Subotica
|
37 | 13 | 8 | 16 | 36 - 47 | -11 | 47 |
|
3
|
Novi Beograd
|
37 | 11 | 9 | 17 | 43 - 53 | -10 | 42 |
|
4
|
Radnicki Nis
|
37 | 11 | 8 | 18 | 40 - 48 | -8 | 41 |
|
5
|
Javor
|
37 | 11 | 7 | 19 | 34 - 51 | -17 | 40 |
|
6
|
Zeleznicar
|
37 | 10 | 9 | 18 | 47 - 65 | -18 | 39 |
|
7
|
Vozdovac
|
37 | 9 | 11 | 17 | 46 - 58 | -12 | 38 |
|
8
|
Radnik
|
37 | 3 | 9 | 25 | 24 - 59 | -35 | 18 |
FK Vozdovac, 1930 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Vozdovac Stadyumu sahasında oynuyor.
Sırbistan - Superliga tablosunda 14. sırada: 30 maçta 30 puan. Karne 7 galibiyet, 9 beraberlik, 14 mağlubiyet. Attığı gol 38, yediği gol 48; averaj -10.
Son maçında Igalo 1929 karşısında 2-0 kazandı (22.07.2024).
Kadroda 36 oyuncu var; yaş ortalaması 20.3, toplam piyasa değeri 13.8 Mn €. En golcü isim Junior Flemmings (12 gol). En çok asisti Mihajlo Neskovic yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Matija Mitrovic (2.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 16 oyuncu kadroya katıldı, 21 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Nikola Savic, Novak Tepsic, Marko Gudzulic var. Ayrılanlar arasında Bogdan Jocic, Nikola Zecevic, Vladan Novevski bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal