YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FK Javor Ivanjica 26-27 sezonu | Prva Liga'de 2. sırada, 14 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FK Javor Ivanjica 26-27 sezonu | Prva Liga'de 2. sırada, 14 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Sırbistan
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Sırbistan - Prva Liga
|
||||||
| 01/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/08 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/09 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 16/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - |
|
|
B | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 14/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - |
|
|
B | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 27/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 14/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 24/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Sırbistan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#11
|
7 | 3 | 600B € | 30.12.2027 | ||||
NGA
#14
|
6 | 4 | 500B € | - | ||||
GHA
#28
|
300B € | 30.12.2027 | ||||||
SRB
#28
|
200B € | - | ||||||
SRB
#26
|
4 | 3 | 3 | 125B € | 29.06.2027 | |||
| 5 Forvet | Toplam Değer: 1,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#5
|
7 | 5 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | |||
SRB
#7
|
7 | 7 | 4 | 1 | 250B € | - | ||
SRB
#10
|
7 | 7 | 2 | 200B € | 29.06.2028 | |||
GHA
#17
|
6 | 3 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
SRB
#25
|
100B € | 03.08.2027 | ||||||
SRB
#21
|
1 | 1 | 0 € | 29.06.2029 | ||||
GNB
#2
|
7 | 4 | 2 | 2 | 0 € | - | ||
| 7 Orta Saha | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#13
|
7 | 7 | 2 | 600B € | 29.06.2027 | |||
FRA
#19
|
2 | 2 | 1 | 1 | 500B € | 30.12.2026 | ||
SRB
#3
|
5 | 2 | 2 | 300B € | 29.06.2026 | |||
SRB
#22
|
1 | 275B € | - | |||||
BIH
#15
|
7 | 5 | 1 | 1 | 200B € | - | ||
SRB
#31
|
7 | 5 | 1 | 1 | 150B € | - | ||
|
1 | 1 | 150B € | - | ||||
SRB
#30
|
3 | 2 | 1 | 100B € | - | |||
| 8 Defans | Toplam Değer: 2,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#1
|
7 | 7 | 350B € | 29.06.2029 | ||||
SRB
#12
|
100B € | 29.06.2027 | ||||||
| 2 Kaleci | Toplam Değer: 450K € | Ortalama Yaş: 22,5 | ||||||
Sırbistan-Superliga
Sırbistan-Prva Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Borac Cacak
|
7 | 6 | 0 | 1 | 14 - 8 | 6 | 18 |
|
2
|
Javor
|
7 | 4 | 2 | 1 | 18 - 7 | 11 | 14 |
|
3
|
Napredak
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8 - 8 | 0 | 13 |
|
4
|
Sp. Subotica
|
7 | 3 | 3 | 1 | 16 - 11 | 5 | 12 |
|
5
|
Smederevo
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12 - 9 | 3 | 12 |
|
6
|
TSC Backa
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10 - 7 | 3 | 12 |
|
7
|
OFK Vrsac
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9 - 8 | 1 | 12 |
|
8
|
Gfk Dubocica
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 7 | 2 | 10 |
|
9
|
Loznica
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8 - 7 | 1 | 7 |
|
10
|
Vozdovac
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5 - 7 | -2 | 7 |
|
11
|
FK Naftagas Elemir
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6 - 9 | -3 | 5 |
|
12
|
FK Teleoptik Zemun
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8 - 13 | -5 | 5 |
|
13
|
Metalac
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6 - 11 | -5 | 5 |
|
14
|
FK Bor 1919
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5 - 11 | -6 | 5 |
|
15
|
FK Jedinstvo UB
|
7 | 1 | 1 | 5 | 7 - 13 | -6 | 4 |
|
16
|
Graficar Beograd
|
7 | 1 | 1 | 5 | 7 - 13 | -6 | 4 |
FK Javor Ivanjica, 1945 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stadion Ivanjica sahasında oynuyor.
Sırbistan - Prva Liga tablosunda 2. sırada: 7 maçta 14 puan. Karne 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 18, yediği gol 7; averaj 11.
Son maçında Smederevo karşısında 3-1 kazandı (05.09.2026). Sıradaki maçta Vozdovac takımını konuk edecek (12.09.2026).
Kadroda 30 oyuncu var; yaş ortalaması 24.5, toplam piyasa değeri 5.8 Mn €. En golcü isim Aleksa Radonjic (4 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Marko Bjekovic (0.6 Mn €).
Bu transfer döneminde 7 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Eric Ocansey, Botche Cande, Miroslav Maricic var. Ayrılanlar arasında Martin Andjelkovic, Mateja Zuvic, Loue Bayere Junior bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.