YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ulsan Hyundai FC 2023 sezonu | K-Lig 1'de 1. sırada, 67 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Ulsan Hyundai FC 2023 sezonu | K-Lig 1'de 1. sırada, 67 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Güney Kore
4
5
5
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kore - K-Lig 1, 2023
|
||||||
| 25/02 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/04 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 08/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/04 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 25/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/05 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/05 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 28/05 | 1 - 3 |
|
|
B | ||
| 03/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/09 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 24/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Şampiyonluk Grubu | ||||||
| 21/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 24/11 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Güney Kore - FA Kupası, 2023
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 24/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 28/06 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit
|
||||||
| Grup I | ||||||
| 19/09 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 24/10 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/11 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 12/12 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 15/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 05/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 17/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 3 - 2 |
|
|
M | ||
Atlantik Kupası, 2023
|
||||||
| 02/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit
K-Lig 1
Güney Kore
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#11
|
38 | 22 | 4 | 6 | 1 | 700B € | - | |
KOR
#18
|
45 | 31 | 18 | 2 | 7 | 600B € | 30.12.2026 | |
BRA
#97
|
2 | 500B € | 29.11.2026 | |||||
HUN
#9
|
40 | 16 | 10 | 4 | 5 | 350B € | 29.06.2026 | |
KOR
#96
|
12 | 7 | 1 | 350B € | - | |||
KOR
#29
|
11 | 11 | 2 | 50B € | - | |||
KOR
#91
|
0 € | - | ||||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 2,6Mn € | Ortalama Yaş: 28,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#14
|
19 | 13 | 2 | 3 | 3 | 1,6M € | - | |
SWE
#17
|
37 | 24 | 9 | 3 | 3 | 750B € | - | |
SWE
#6
|
12 | 8 | 1 | 2 | 750B € | 30.12.2027 | ||
KOR
#7
|
6 | 5 | 1 | 650B € | 30.12.2027 | |||
BRA
#95
|
4 | 1 | 1 | 550B € | 29.11.2026 | |||
JPN
#31
|
31 | 15 | 3 | 3 | 500B € | - | ||
KOR
#8
|
41 | 32 | 2 | 5 | 450B € | 30.12.2027 | ||
KOR
#73
|
1 | 1 | 250B € | - | ||||
KOR
#27
|
40 | 10 | 1 | 1 | 4 | 225B € | - | |
KOR
#70
|
225B € | - | ||||||
KOR
#22
|
40 | 23 | 1 | 4 | 6 | 200B € | - | |
|
19 | 19 | 1 | 1 | 3 | 150B € | - | |
KOR
#10
|
5 | 1 | 100B € | 29.06.2027 | ||||
KOR
#24
|
100B € | 30.12.2027 | ||||||
KOR
#36
|
3 | 1 | 75B € | - | ||||
KOR
#28
|
12 | 7 | 2 | 0 € | - | |||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 6,6Mn € | Ortalama Yaş: 27,3 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#66
|
42 | 37 | 5 | 2 | 7 | 6,5M € | 29.06.2030 | |
KOR
#13
|
40 | 38 | 2 | 3 | 3 | 400B € | 30.12.2028 | |
KOR
#2
|
300B € | 30.12.2026 | ||||||
KOR
#19
|
43 | 40 | 1 | 8 | 275B € | - | ||
KOR
#10
|
225B € | 29.06.2026 | ||||||
KOR
#23
|
175B € | - | ||||||
KOR
#4
|
33 | 31 | 6 | 125B € | 30.12.2026 | |||
KOR
#5
|
6 | 2 | 125B € | 30.12.2026 | ||||
KOR
#3
|
75B € | - | ||||||
KOR
#20
|
6 | 5 | 0 € | - | ||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 8,2Mn € | Ortalama Yaş: 27,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#21
|
48 | 48 | 1 | 1 | 650B € | - | ||
KOR
#37
|
100B € | 05.10.2026 | ||||||
KOR
#1
|
3 | 2 | 0 € | - | ||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 750K € | Ortalama Yaş: 29,3 | ||||||
Güney Kore-K-Lig 1
1
3
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Ulsan Hyundai
|
33 | 20 | 7 | 6 | 56 - 36 | 20 | 67 |
|
2
|
Pohang Steelers
|
33 | 15 | 13 | 5 | 48 - 35 | 13 | 58 |
|
3
|
Gwangju FC
|
33 | 15 | 9 | 9 | 45 - 30 | 15 | 54 |
|
4
|
Jeonbuk
|
33 | 14 | 7 | 12 | 39 - 31 | 8 | 49 |
|
5
|
Daegu
|
33 | 12 | 13 | 8 | 38 - 36 | 2 | 49 |
|
6
|
Incheon Utd
|
33 | 12 | 12 | 9 | 38 - 37 | 1 | 48 |
|
7
|
Seoul
|
33 | 12 | 11 | 10 | 55 - 42 | 13 | 47 |
|
8
|
Daejeon
|
33 | 11 | 12 | 10 | 49 - 52 | -3 | 45 |
|
9
|
Jeju United
|
33 | 9 | 8 | 16 | 39 - 45 | -6 | 35 |
|
10
|
Suwon
|
33 | 8 | 7 | 18 | 37 - 65 | -28 | 31 |
|
11
|
Gangwon
|
33 | 4 | 14 | 15 | 25 - 38 | -13 | 26 |
|
12
|
Suwon Bluewings
|
33 | 6 | 7 | 20 | 29 - 51 | -22 | 25 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Ulsan Hyundai
|
38 | 23 | 7 | 8 | 63 - 42 | 21 | 76 |
|
2
|
Pohang Steelers
|
38 | 16 | 16 | 6 | 53 - 40 | 13 | 64 |
|
3
|
Gwangju FC
|
38 | 16 | 11 | 11 | 47 - 35 | 12 | 59 |
|
4
|
Jeonbuk
|
38 | 16 | 9 | 13 | 45 - 35 | 10 | 57 |
|
5
|
Incheon Utd
|
38 | 14 | 14 | 10 | 46 - 42 | 4 | 56 |
|
6
|
Daegu
|
38 | 13 | 14 | 11 | 42 - 43 | -1 | 53 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Kawasaki
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17 - 6 | 11 | 16 |
|
2
|
Ulsan Hyundai
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 8 | 4 | 10 |
|
3
|
Johor Darul
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11 - 13 | -2 | 9 |
|
4
|
Pathum Utd
|
6 | 0 | 0 | 6 | 9 - 22 | -13 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Brondby
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 3 | 4 | 9 |
|
2
|
Kopenhag
|
3 | 2 | 1 | 0 | 11 - 8 | 3 | 7 |
|
3
|
Viking
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10 - 8 | 2 | 5 |
|
4
|
Midtjylland
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 4 | 2 | 5 |
|
5
|
Brentford FC U23
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 7 | -1 | 4 |
|
6
|
Elfsborg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 9 - 12 | -3 | 4 |
|
7
|
Lyngby
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 3 |
|
8
|
Ulsan Hyundai
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 3 |
|
9
|
AIK
|
3 | 0 | 1 | 2 | 8 - 9 | -1 | 2 |
|
10
|
Halmstads
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 5 | -5 | 0 |
Ulsan Hyundai FC, 1983 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Ulsan Munsu Football Stadyumu sahasında oynuyor.
Güney Kore - K-Lig 1 tablosunda 1. sırada: 33 maçta 67 puan. Karne 20 galibiyet, 7 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 56, yediği gol 36; averaj 20.
Son maçında Yokohama M. karşısında 2-3 kaybetti (24.04.2024).
Kadroda 36 oyuncu var; yaş ortalaması 27.9, toplam piyasa değeri 18.1 Mn €. En golcü isim Min-Kyu Ju (18 gol). En çok asisti Won-sang Um yaptı (6). Kadronun en değerli oyuncusu Young-woo Seol (6.5 Mn €).
Bu transfer döneminde 18 oyuncu kadroya katıldı, 21 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Min Woo Kim, Seung-beom Ko, Matheus Sales var. Ayrılanlar arasında Dong-gyeong Lee, Hyun-bin Seol, Hyun-bin Seol bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 K-Lig 1, 1 AFC Şampiyonlar Ligi Elit yer alıyor.
Sosyal