YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sagan Tosu 2026 sezonu | J2 Ligi'de 6. sırada, 8 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Sagan Tosu 2026 sezonu | J2 Ligi'de 6. sırada, 8 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Japonya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Japonya - J2 Ligi, 26/27
|
||||||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 05/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 21/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 15/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 25/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 17/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 27/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 29/04 | - | - | - | - | ||
| 03/05 | - | - | - | - | ||
| 09/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
Japonya - İmparatorluk Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 23/09 | - | - | - | - | ||
Japonya - J2 Ligi
|
||||||
| Batı B | ||||||
| 08/02 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/02 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 28/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 06/05 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 16/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/05 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 06/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Japonya - J. Lig Kupası
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 02/09 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
Japonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#10
|
16 | 9 | 3 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | ||
JPN
#9
|
5 | 5 | 4 | 1 | 400B € | - | ||
JPN
#13
|
9 | 2 | 2 | 125B € | - | |||
JPN
#14
|
6 | 125B € | - | |||||
KOR
#19
|
5 | 2 | 1 | 125B € | - | |||
JPN
#15
|
16 | 4 | 2 | 2 | 100B € | - | ||
BRA
#9
|
2 | 75B € | - | |||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#7
|
19 | 16 | 2 | 1 | 650B € | - | ||
JPN
#16
|
23 | 22 | 5 | 5 | 3 | 600B € | 30.01.2025 | |
JPN
#2
|
25 | 22 | 2 | 1 | 1 | 500B € | - | |
JPN
#22
|
20 | 19 | 2 | 1 | 500B € | - | ||
JPN
#6
|
20 | 17 | 1 | 1 | 500B € | - | ||
JPN
#20
|
7 | 2 | 2 | 500B € | - | |||
JPN
#11
|
20 | 16 | 3 | 4 | 1 | 450B € | - | |
LTU
#77
|
4 | 1 | 400B € | - | ||||
JPN
#29
|
18 | 6 | 2 | 1 | 350B € | - | ||
JPN
#21
|
23 | 12 | 1 | 300B € | - | |||
PRK
#18
|
22 | 20 | 3 | 2 | 300B € | - | ||
JPN
#24
|
2 | 2 | 150B € | - | ||||
JPN
#8
|
2 | 2 | 100B € | - | ||||
JPN
#43
|
12 | 1 | 3 | 0 € | - | |||
JPN
#47
|
5 | 1 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 5,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#33
|
25 | 24 | 1 | 2 | 650B € | - | ||
JPN
#5
|
22 | 21 | 1 | 1 | 500B € | - | ||
JPN
#28
|
5 | 5 | 2 | 3 | 500B € | - | ||
JPN
#37
|
2 | 2 | 350B € | - | ||||
JPN
#44
|
5 | 5 | 1 | 1 | 325B € | - | ||
JPN
#4
|
13 | 11 | 1 | 225B € | - | |||
JPN
#3
|
12 | 10 | 1 | 3 | 225B € | - | ||
JPN
#91
|
1 | 175B € | - | |||||
|
13 | 7 | 1 | 125B € | 29.06.2027 | |||
JPN
#76
|
5 | 4 | 1 | 125B € | - | |||
JPN
#23
|
4 | 1 | 125B € | 29.06.2027 | ||||
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
| 12 Defans | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 | 19 | 1 | 400B € | - | |||
JPN
#12
|
9 | 8 | 150B € | - | ||||
JPN
#35
|
50B € | - | ||||||
JPN
#31
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 600K € | Ortalama Yaş: 29,2 | ||||||
Japonya-J1 Ligi
Japonya-J2 Ligi
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Omiya Ardija
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 - 5 | 5 | 10 |
|
2
|
Vegalta Sendai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 5 | 4 | 10 |
|
3
|
Fujieda MYFC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 | 10 |
|
4
|
Yamagata
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8 - 3 | 5 | 9 |
|
5
|
Albirex Niigata
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 9 |
|
6
|
Sagan Tosu
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7 - 5 | 2 | 8 |
|
7
|
Shonan Bellmare
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5 - 5 | 0 | 8 |
|
8
|
Jubilo Iwata
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 1 | 7 |
|
9
|
Yokohama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 5 | 1 | 7 |
|
10
|
Tokushima Vortis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3 - 4 | -1 | 7 |
|
11
|
Ventforet Kofu
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5 - 8 | -3 | 7 |
|
12
|
Vanraure
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3 - 7 | -4 | 7 |
|
13
|
Toyama
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10 - 5 | 5 | 6 |
|
14
|
Tochigi City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9 - 6 | 3 | 6 |
|
15
|
Oita
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
16
|
Blaublitz
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 | -2 | 4 |
|
17
|
Sapporo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 8 | -3 | 3 |
|
18
|
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6 - 12 | -6 | 3 |
|
19
|
Tegevajaro
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3 - 8 | -5 | 2 |
|
20
|
FC Imabari
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3 - 12 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Tegevajaro
|
18 | 15 | 2 | 1 | 35 - 11 | 24 | 47 |
|
2
|
Kagoshima Utd.
|
18 | 8 | 5 | 5 | 23 - 15 | 8 | 33 |
|
3
|
Sagan Tosu
|
18 | 8 | 6 | 4 | 24 - 14 | 10 | 32 |
|
4
|
Renofa Yamaguchi
|
18 | 7 | 5 | 6 | 24 - 22 | 2 | 29 |
|
5
|
Kumamoto
|
18 | 8 | 2 | 8 | 20 - 20 | 0 | 27 |
|
6
|
Gainare Tottori
|
18 | 6 | 5 | 7 | 20 - 24 | -4 | 27 |
|
7
|
Oita
|
18 | 6 | 3 | 9 | 18 - 18 | 0 | 22 |
|
8
|
Mio Biwako Shiga
|
18 | 6 | 2 | 10 | 15 - 28 | -13 | 21 |
|
9
|
Ryukyu
|
18 | 2 | 7 | 9 | 13 - 25 | -12 | 17 |
|
10
|
G. Kitakyushu
|
18 | 4 | 3 | 11 | 17 - 32 | -15 | 15 |
Sagan Tosu, 1997 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Ekimae Real Estate Stadium sahasında oynuyor. Takımı Kosuke Kitani çalıştırıyor.
Japonya - J2 Ligi tablosunda 6. sırada: 5 maçta 8 puan. Karne 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 7, yediği gol 5; averaj 2.
Son maçında Tegevajaro karşısında 2-0 kazandı (05.09.2026). Sıradaki maçta FC Imabari deplasmanına gidecek (12.09.2026).
Kadroda 50 oyuncu var; yaş ortalaması 24.8, toplam piyasa değeri 10.7 Mn €. En golcü isim Kenta Nishizawa (5 gol). En çok asisti Kenta Nishizawa yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Sora Ogawa (0.7 Mn €).
Bu transfer döneminde 39 oyuncu kadroya katıldı, 38 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Ho-min Park, Eisuke Fujishima, Hikaru Nakahara var. Ayrılanlar arasında Jo, Makito Uehara, Vykintas Slivka bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.