YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
İrlanda
8
5
4
10
| Tarih | Maç |
Durum
|
|||
|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig, 2023
|
|||||
| 17/02 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 24/02 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 03/03 | 2 - 0 |
|
|
M | |
| 06/03 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 10/03 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 17/03 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 31/03 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 07/04 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 10/04 | 1 - 2 |
|
|
G | |
| 14/04 | 1 - 3 |
|
|
G | |
| 21/04 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 28/04 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 01/05 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 05/05 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 12/05 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 15/05 | 1 - 1 |
|
|
M | |
| 19/05 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 26/05 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 02/06 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 05/06 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 09/06 | 1 - 1 |
|
|
M | |
| 23/06 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 26/06 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 30/06 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 07/07 | 1 - 0 |
|
|
B | |
| 04/08 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 11/08 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 25/08 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 01/09 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 22/09 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 25/09 | 1 - 1 |
|
|
M | |
| 29/09 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 20/10 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 23/10 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 27/10 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 03/11 | 2 - 0 |
|
|
M | |
İrlanda - FAI Ford Kupası, 2023
|
|||||
| 1. Tur | |||||
| 23/07 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 2. Tur | |||||
| 20/08 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| Çeyrek Final | |||||
| 15/09 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| Yarı Final | |||||
| 08/10 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| Final | |||||
| 12/11 | 1 - 1 |
|
|
G | |
UEFA Konferans Ligi
|
|||||
| 1. Eleme Turu | |||||
| 12/07 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 20/07 | 1 - 1 |
|
|
M | |
FAI Ford Kupası
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#9
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1M € | 29.06.2031 | 0 | 0 | Sağ | CF | 16 |
IRL
#31
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400B € | 29.11.2026 | 185 | 0 | Sağ | CF | 15 |
IRL
#20
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300B € | 29.11.2027 | 172 | 64 | Sol | RW | 27 |
IRL
#10
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125B € | 29.11.2027 | 0 | 0 | CF | 20 | |
IRL
#7
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | - | 185 | 74 | Sağ | CF | 28 |
IRL
#12
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 176 | - | Sağ | CF | 21 |
| 6 Forvet | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 21,2 | |||||||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#6
|
2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 200B € | 29.11.2026 | 178 | 0 | Sağ | DM | 25 |
IRL
#14
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | - | 172 | 63 | Sol | LM | 23 |
ENG
#17
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 29.11.2026 | 181 | 0 | Sağ | CM | 25 |
IRL
#10
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150B € | - | 0 | 0 | Sol | CM | 21 |
IRL
#11
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125B € | 29.11.2026 | 182 | 0 | Sol | CM | 26 |
IRL
#8
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.11.2026 | 180 | 69 | Sağ | CM | 31 |
IRL
#16
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | - | 170 | 65 | Sağ | CM | 23 |
ENG
#15
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 30.05.2026 | 182 | 0 | Sol | CM | 20 |
IRL
#18
|
2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75B € | - | 180 | - | Sağ | CM | 20 |
IRL
#19
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75B € | - | - | - | Sol | LW | 20 |
IRL
#24
|
2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 € | 29.06.2027 | 0 | 0 | CM | 18 | |
IRL
#35
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | Sağ | CM | 17 |
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 22,4 | |||||||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#26
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300B € | 29.06.2026 | 0 | 0 | CB | 20 | |
IRL
#22
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 225B € | 29.11.2027 | 200 | 0 | Sağ | CB | 26 |
IRL
#4
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 225B € | 29.11.2026 | 183 | 0 | Sağ | CB | 23 |
SCO
#2
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 30.05.2027 | 178 | 0 | Sağ | RB | 23 |
ENG
#5
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 29.11.2026 | 185 | 0 | İkisi de | CB | 24 |
CAN
#13
|
2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 175B € | 30.12.2026 | 188 | 81 | CB | 25 | |
IRL
#24
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 175B € | - | 186 | 0 | Sol | CB | 21 |
IRL
#3
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150B € | 29.11.2027 | 173 | 0 | Sol | LB | 26 |
SWE
#21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150B € | - | 177 | 0 | Sağ | RB | 23 |
NIR
#23
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | - | 179 | 69 | Sağ | RB | 29 |
ENG
#18
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | Sol | CB | 19 |
IRL
#37
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 175 | 0 | 18 | ||
IRL
#34
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | CB | 18 | |
| 13 Defans | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 22,7 | |||||||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#13
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 30.12.2028 | 193 | 86 | Sağ | GK | 21 |
IRL
#1
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.11.2026 | 185 | 77 | Sağ | GK | 29 |
IRL
#40
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 185 | 0 | GK | 18 | |
ENG
#29
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | GK | 19 | |
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 300K € | Ortalama Yaş: 21,8 | |||||||||||
| Oyuncu | Yaş | Nereden | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Kieran Freeman
SCO
|
23 | Transfer | 20.02.2024 | |
Romal Palmer
ENG
|
25 | Kiralık | 08.02.2024 | |
Luke Turner
IRL
|
21 | Transfer | 29.01.2024 | |
Marcelo Pitaluga
BRA
|
21 | Kiralık | 04.01.2024 | |
Aaron Bolger
IRL
|
23 | İmzaladı | 31.12.2023 | |
Brandon Kavanagh
IRL
|
23 | Transfer | 31.12.2023 | |
Conor Keeley
IRL
|
26 | İmzaladı | 31.12.2023 | |
Ruairi Keating
IRL
|
28 | İmzaladı | 31.12.2023 | |
Serge Atakayi
FIN
|
24 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2023 | |
Ryan McLaughlin
NIR
|
29 | İmzaladı | 27.07.2023 | |
Alex Nolan
IRL
|
20 | İmzaladı | 05.07.2023 | |
David Norman Jr.
CAN
|
25 | İmzaladı | 30.06.2023 | |
Matt Boylan
ENG
|
19 | İmzaladı | 30.06.2023 |
| Oyuncu | Yaş | Nereye | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Luke O'Brien
ENG
|
35 | Kiralık | 18.02.2024 | |
Tommy Lonergan
IRL
|
20 | 0 Mn € | 31.01.2024 | |
David Norman Jr.
CAN
|
25 | İmzaladı | 30.01.2024 | |
Dean Lyness
ENG
|
32 | İmzaladı | 25.01.2024 | |
Jay McGrath
IRL
|
20 | İmzaladı | 03.01.2024 | |
Adam Murphy
IRL
|
18 | 0 Mn € | 02.01.2024 | |
Ben Mccormack
IRL
|
20 | İmzaladı | 31.12.2023 | |
Ben Mccormack
IRL
|
20 | Transfer | 31.12.2023 | |
Mark Doyle
IRL
|
25 | İmzaladı | 31.12.2023 | |
Serge Atakayi
FIN
|
24 | Serbest Kaldı | 31.12.2023 | |
Noah Lewis
NLD
|
23 | Serbest Kaldı | 11.08.2023 | |
Serge Atakayi
FIN
|
24 | Kiralık | 30.06.2023 | |
Vladislav Kreida
EST
|
24 | Kiralıktan Döndü | 29.06.2023 |
İrlanda-Premier Lig
FAI Ford Kupası
2
| Dönem | Oyuncu | Gol |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Maç |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Kart |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
36 | 20 | 12 | 4 | 67 - 27 | 40 | 72 |
|
2
|
Derry City
|
36 | 18 | 11 | 7 | 57 - 24 | 33 | 65 |
|
3
|
St. Patrick's
|
36 | 19 | 5 | 12 | 59 - 42 | 17 | 62 |
|
4
|
Shelbourne
|
36 | 15 | 15 | 6 | 44 - 27 | 17 | 60 |
|
5
|
Dundalk
|
36 | 17 | 7 | 12 | 59 - 44 | 15 | 58 |
|
6
|
Bohemians
|
36 | 16 | 10 | 10 | 53 - 40 | 13 | 58 |
|
7
|
Drogheda Utd
|
36 | 10 | 11 | 15 | 40 - 54 | -14 | 41 |
|
8
|
Sligo Rovers
|
36 | 10 | 7 | 19 | 36 - 51 | -15 | 37 |
|
9
|
Cork City
|
36 | 8 | 7 | 21 | 35 - 64 | -29 | 31 |
|
10
|
UC Dublin
|
36 | 2 | 5 | 29 | 19 - 96 | -77 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
36 | 20 | 12 | 4 | 67 - 27 | 40 | 72 |
|
2
|
Derry City
|
36 | 18 | 11 | 7 | 57 - 24 | 33 | 65 |
|
3
|
St. Patrick's
|
36 | 19 | 5 | 12 | 59 - 42 | 17 | 62 |
|
4
|
Shelbourne
|
36 | 15 | 15 | 6 | 44 - 27 | 17 | 60 |
|
5
|
Dundalk
|
36 | 17 | 7 | 12 | 59 - 44 | 15 | 58 |
|
6
|
Bohemians
|
36 | 16 | 10 | 10 | 53 - 40 | 13 | 58 |
|
7
|
Drogheda Utd
|
36 | 10 | 11 | 15 | 40 - 54 | -14 | 41 |
|
8
|
Sligo Rovers
|
36 | 10 | 7 | 19 | 36 - 51 | -15 | 37 |
|
9
|
Cork City
|
36 | 8 | 7 | 21 | 35 - 64 | -29 | 31 |
|
10
|
UC Dublin
|
36 | 2 | 5 | 29 | 19 - 96 | -77 | 11 |