YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
İrlanda
26
22
2
18
| Tarih | Maç |
Durum
|
|||
|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig, 2024
|
|||||
| 16/02 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 23/02 | 2 - 0 |
|
|
M | |
| 04/03 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 09/03 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 15/03 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 01/04 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 05/04 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 12/04 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 19/04 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 22/04 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 26/04 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 29/04 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 03/05 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 06/05 | 1 - 2 |
|
|
M | |
| 10/05 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 17/05 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 20/05 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 24/05 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 31/05 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 13/06 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 28/06 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 04/07 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 02/08 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 11/08 | 1 - 0 |
|
|
B | |
| 25/08 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 01/09 | 1 - 1 |
|
|
M | |
| 13/09 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 16/09 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| 20/09 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 23/09 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 27/09 | 0 - 2 |
|
|
M | |
| 06/10 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 18/10 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 27/10 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 01/11 | 1 - 0 |
|
|
G | |
İrlanda - FAI Ford Kupası, 2024
|
|||||
| 2. Tur | |||||
| 19/07 | 0 - 0 |
|
|
M | |
İrlanda - FAI Başkanlar Kupası, 2024
|
|||||
| Final | |||||
| 09/02 | 0 - 0 |
|
|
G | |
Şampiyonlar Ligi
|
|||||
| 1. Eleme Turu | |||||
| 09/07 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 16/07 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 2. Eleme Turu | |||||
| 23/07 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 30/07 | 2 - 1 |
|
|
M | |
UEFA Avrupa Ligi
|
|||||
| 3. Eleme Turu | |||||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 15/08 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| Play-off Turu | |||||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
M | |
UEFA Konferans Ligi
|
|||||
| Lig Aşaması | |||||
| 03/10 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 24/10 | 0 - 3 |
|
|
G | |
| 07/11 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 28/11 | 1 - 0 |
|
|
B | |
| 12/12 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 19/12 | 4 - 1 |
|
|
M | |
| Eleme Turu Play-off | |||||
| 13/02 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 20/02 | 0 - 1 |
|
|
M | |
Kulüp Hazırlık Maçları, 2024
|
|||||
| 21/11 | 0 - 1 |
|
|
M | |
FAI Ford Kupası
Premier Lig
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#31
|
2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 400B € | 29.11.2026 | 185 | 0 | Sağ | CF | 16 |
IRL
#10
|
36 | 19 | 5 | 4 | 5 | 0 | 275B € | - | 180 | 75 | Sağ | SS | 31 |
IRL
#21
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 29.11.2026 | 178 | 0 | Sağ | RW | 25 |
IRL
#18
|
29 | 16 | 2 | 1 | 5 | 0 | 125B € | 29.11.2026 | 165 | 63 | Sol | LB | 26 |
IRL
#20
|
9 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 75B € | 29.11.2026 | 184 | 78 | Sağ | CF | 35 |
IRL
#9
|
43 | 22 | 9 | 2 | 4 | 0 | 50B € | - | 181 | 79 | Sol | CF | 35 |
IRL
#37
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | Sağ | CF | 17 |
IRL
#32
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 16 | ||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 25,1 | |||||||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#17
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500B € | 29.11.2027 | 0 | 0 | Sağ | CM | 22 |
IRL
#29
|
29 | 14 | 1 | 5 | 2 | 1 | 400B € | 29.11.2026 | 171 | 70 | Sağ | AM | 28 |
NIR
#8
|
19 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 300B € | - | 175 | 70 | Sağ | CM | 29 |
IRL
#14
|
15 | 9 | 1 | 1 | 1 | 0 | 300B € | 29.11.2026 | 178 | 0 | Sağ | AM | 26 |
IRL
#2
|
48 | 41 | 2 | 3 | 11 | 1 | 250B € | - | 178 | 0 | Sağ | CB | 23 |
IRL
#7
|
42 | 35 | 7 | 9 | 10 | 0 | 250B € | - | 178 | 0 | Sağ | CM | 27 |
IRL
#36
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | - | 172 | 0 | AM | 15 | |
IRL
#15
|
37 | 26 | 1 | 2 | 6 | 1 | 150B € | - | 183 | 0 | Sol | CM | 23 |
IRL
#16
|
37 | 32 | 0 | 1 | 6 | 0 | 150B € | - | 180 | 0 | Sağ | CM | 29 |
IRL
#38
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | - | 180 | 0 | 16 | ||
IRL
#22
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | CB | 19 | |
IRL
#26
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | CM | 18 | |
IRL
#33
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 171 | 0 | Sağ | 17 | |
IRL
#39
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 17 | ||
| 14 Orta Saha | Toplam Değer: 2,6Mn € | Ortalama Yaş: 22,1 | |||||||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#6
|
44 | 39 | 1 | 1 | 15 | 0 | 300B € | - | 182 | 0 | Sağ | CB | 28 |
CPV
#4
|
46 | 42 | 1 | 0 | 10 | 1 | 250B € | - | 186 | 80 | Sağ | CB | 32 |
IRL
#27
|
9 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 200B € | - | 173 | 0 | LB | 18 | |
WAL
#3
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | - | 178 | 71 | Sağ | RB | 32 |
IRL
#5
|
31 | 25 | 0 | 0 | 7 | 1 | 125B € | - | 185 | 81 | Sağ | CB | 32 |
IRL
#11
|
14 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 100B € | 29.11.2026 | 174 | 62 | Sol | LB | 30 |
ENG
#19
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | - | 0 | 0 | Sağ | RB | 23 |
| 7 Defans | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 27,9 | |||||||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250B € | - | 192 | 0 | Sol | GK | 25 |
DEU
#97
|
47 | 46 | 0 | 0 | 7 | 0 | 200B € | 29.06.2026 | 194 | 0 | Sağ | GK | 27 |
IRL
#25
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50B € | - | 180 | 77 | Sağ | GK | 31 |
IRL
#41
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 186 | 0 | GK | 16 | |
IRL
#35
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 17 | ||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 500K € | Ortalama Yaş: 23,2 | |||||||||||
| Oyuncu | Yaş | Nereden | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Sean Robertson
ENG
|
23 | İmzaladı | 28.02.2025 | |
| 16 | İmzaladı | 19.02.2025 | ||
| 17 | İmzaladı | 19.02.2025 | ||
Todd Bazunu
IRL
|
17 | İmzaladı | 19.02.2025 | |
| 15 | İmzaladı | 12.02.2025 | ||
Adam Matthews
WAL
|
32 | İmzaladı | 27.01.2025 | |
Michael Noonan
IRL
|
16 | İmzaladı | 14.01.2025 | |
Matthew Healy
IRL
|
22 | Transfer | 13.01.2025 | |
Edward McGinty
IRL
|
25 | Transfer | 08.01.2025 | |
Aaron McEneff
NIR
|
29 | Transfer | 31.12.2024 | |
Daniel Grant
IRL
|
25 | İmzaladı | 31.12.2024 | |
Carl Lennox
IRL
|
20 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2024 | |
Cian Barrett
IRL
|
19 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2024 | |
Gideon Tetteh
IRL
|
19 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2024 | |
Liam Burt
SCO
|
25 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2024 | |
Daniel Mandroiu
IRL
|
26 | İmzaladı | 18.08.2024 | |
Alex Noonan
IRL
|
16 | İmzaladı | 14.08.2024 | |
Marc McNulty
SCO
|
32 | İmzaladı | 07.08.2024 | |
Freddie Turley
IRL
|
18 | Kiralıktan Döndü | 24.07.2024 | |
Carl Lennox
IRL
|
20 | Kiralıktan Döndü | 02.07.2024 |
| Oyuncu | Yaş | Nereye | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Gideon Tetteh
IRL
|
19 | İmzaladı | 01.02.2025 | |
Conan Noonan
IRL
|
21 | Kiralık | 30.01.2025 | |
Marc McNulty
SCO
|
32 | İmzaladı | 30.01.2025 | |
James Roche
IRL
|
17 | İmzaladı | 13.01.2025 | |
Sean Hoare
IRL
|
30 | İmzaladı | 01.01.2025 | |
Carl Lennox
IRL
|
20 | İmzaladı | 31.12.2024 | |
Liam Burt
SCO
|
25 | Serbest Kaldı | 31.12.2024 | |
| 33 | Serbest Kaldı | 31.12.2024 | ||
Aaron McEneff
NIR
|
29 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2024 | |
Darragh Burns
IRL
|
22 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2024 | |
Johnny Kenny
IRL
|
21 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2024 | |
Markus Poom
EST
|
25 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2024 | |
Toms Leitis
IRL
|
20 | İmzaladı | 21.08.2024 | |
Cian Barrett
IRL
|
19 | Kiralık | 27.07.2024 | |
Carl Lennox
IRL
|
20 | Kiralık | 03.07.2024 |
İrlanda-Premier Lig
FAI Ford Kupası
Premier Lig
1
4
| Dönem | Oyuncu | Gol |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Maç |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Kart |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shelbourne
|
36 | 17 | 12 | 7 | 40 - 27 | 13 | 63 |
|
2
|
Shamrock
|
36 | 17 | 10 | 9 | 50 - 35 | 15 | 61 |
|
3
|
St. Patrick's
|
36 | 17 | 8 | 11 | 51 - 37 | 14 | 59 |
|
4
|
Derry City
|
36 | 14 | 13 | 9 | 48 - 31 | 17 | 55 |
|
5
|
Galway United
|
36 | 13 | 13 | 10 | 33 - 29 | 4 | 52 |
|
6
|
Sligo Rovers
|
36 | 13 | 10 | 13 | 40 - 51 | -11 | 49 |
|
7
|
Waterford
|
36 | 13 | 6 | 17 | 43 - 47 | -4 | 45 |
|
8
|
Bohemians
|
36 | 10 | 12 | 14 | 39 - 43 | -4 | 42 |
|
9
|
Drogheda Utd
|
36 | 7 | 13 | 16 | 41 - 58 | -17 | 34 |
|
10
|
Dundalk
|
36 | 5 | 11 | 20 | 23 - 50 | -27 | 26 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Chelsea
|
6 | 6 | 0 | 0 | 26 - 5 | 21 | 18 |
|
2
|
V. Guimaraes
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13 - 6 | 7 | 14 |
|
3
|
Fiorentina
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18 - 7 | 11 | 13 |
|
4
|
Rapid Wien
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 5 | 6 | 13 |
|
5
|
Djurgarden
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 7 | 4 | 13 |
|
6
|
Lugano
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 7 | 4 | 13 |
|
7
|
Legia Varşova
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13 - 5 | 8 | 12 |
|
8
|
Cercle Brugge
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14 - 7 | 7 | 11 |
|
9
|
Jagiellonia
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10 - 5 | 5 | 11 |
|
10
|
Shamrock
|
6 | 3 | 2 | 1 | 12 - 9 | 3 | 11 |
|
11
|
APOEL
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 5 | 3 | 11 |
|
12
|
Pafos
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 7 | 4 | 10 |
|
13
|
Panathinaikos
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 7 | 3 | 10 |
|
14
|
Olimpija
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 6 | 1 | 10 |
|
15
|
Real Betis
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6 - 5 | 1 | 10 |
|
16
|
Heidenheim
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 7 | 0 | 10 |
|
17
|
Gent
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8 - 8 | 0 | 9 |
|
18
|
Kopenhag
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8 - 9 | -1 | 8 |
|
19
|
Vikingur R.
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 - 8 | -1 | 8 |
|
20
|
Borac BB
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4 - 7 | -3 | 8 |
|
21
|
Celje
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13 - 13 | 0 | 7 |
|
22
|
Omonia
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 7 | 0 | 7 |
|
23
|
Molde
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10 - 11 | -1 | 7 |
|
24
|
TSC Backa
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10 - 13 | -3 | 7 |
|
25
|
Hearts
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 9 | -3 | 7 |
|
26
|
Başakşehir
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9 - 12 | -3 | 6 |
|
27
|
Mlada Boleslav
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7 - 10 | -3 | 6 |
|
28
|
Astana
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 8 | -4 | 5 |
|
29
|
St. Gallen
|
6 | 1 | 2 | 3 | 10 - 18 | -8 | 5 |
|
30
|
HJK Helsinki
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3 - 9 | -6 | 4 |
|
31
|
Noah
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 16 | -10 | 4 |
|
32
|
The New Saints
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5 - 10 | -5 | 3 |
|
33
|
Dinamo Minsk
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4 - 13 | -9 | 3 |
|
34
|
Larne
|
6 | 1 | 0 | 5 | 3 - 12 | -9 | 3 |
|
35
|
LASK Linz
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4 - 14 | -10 | 3 |
|
36
|
Petrocub
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4 - 13 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shelbourne
|
36 | 17 | 12 | 7 | 40 - 27 | 13 | 63 |
|
2
|
Shamrock
|
36 | 17 | 10 | 9 | 50 - 35 | 15 | 61 |
|
3
|
St. Patrick's
|
36 | 17 | 8 | 11 | 51 - 37 | 14 | 59 |
|
4
|
Derry City
|
36 | 14 | 13 | 9 | 48 - 31 | 17 | 55 |
|
5
|
Galway United
|
36 | 13 | 13 | 10 | 33 - 29 | 4 | 52 |
|
6
|
Sligo Rovers
|
36 | 13 | 10 | 13 | 40 - 51 | -11 | 49 |
|
7
|
Waterford
|
36 | 13 | 6 | 17 | 43 - 47 | -4 | 45 |
|
8
|
Bohemians
|
36 | 10 | 12 | 14 | 39 - 43 | -4 | 42 |
|
9
|
Drogheda Utd
|
36 | 7 | 13 | 16 | 41 - 58 | -17 | 34 |
|
10
|
Dundalk
|
36 | 5 | 11 | 20 | 23 - 50 | -27 | 26 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Chelsea
|
6 | 6 | 0 | 0 | 26 - 5 | 21 | 18 |
|
2
|
V. Guimaraes
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13 - 6 | 7 | 14 |
|
3
|
Fiorentina
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18 - 7 | 11 | 13 |
|
4
|
Rapid Wien
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 5 | 6 | 13 |
|
5
|
Djurgarden
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 7 | 4 | 13 |
|
6
|
Lugano
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 7 | 4 | 13 |
|
7
|
Legia Varşova
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13 - 5 | 8 | 12 |
|
8
|
Cercle Brugge
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14 - 7 | 7 | 11 |
|
9
|
Jagiellonia
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10 - 5 | 5 | 11 |
|
10
|
Shamrock
|
6 | 3 | 2 | 1 | 12 - 9 | 3 | 11 |
|
11
|
APOEL
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 5 | 3 | 11 |
|
12
|
Pafos
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 7 | 4 | 10 |
|
13
|
Panathinaikos
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 7 | 3 | 10 |
|
14
|
Olimpija
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 6 | 1 | 10 |
|
15
|
Real Betis
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6 - 5 | 1 | 10 |
|
16
|
Heidenheim
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 7 | 0 | 10 |
|
17
|
Gent
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8 - 8 | 0 | 9 |
|
18
|
Kopenhag
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8 - 9 | -1 | 8 |
|
19
|
Vikingur R.
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 - 8 | -1 | 8 |
|
20
|
Borac BB
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4 - 7 | -3 | 8 |
|
21
|
Celje
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13 - 13 | 0 | 7 |
|
22
|
Omonia
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 7 | 0 | 7 |
|
23
|
Molde
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10 - 11 | -1 | 7 |
|
24
|
TSC Backa
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10 - 13 | -3 | 7 |
|
25
|
Hearts
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 9 | -3 | 7 |
|
26
|
Başakşehir
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9 - 12 | -3 | 6 |
|
27
|
Mlada Boleslav
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7 - 10 | -3 | 6 |
|
28
|
Astana
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 8 | -4 | 5 |
|
29
|
St. Gallen
|
6 | 1 | 2 | 3 | 10 - 18 | -8 | 5 |
|
30
|
HJK Helsinki
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3 - 9 | -6 | 4 |
|
31
|
Noah
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 16 | -10 | 4 |
|
32
|
The New Saints
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5 - 10 | -5 | 3 |
|
33
|
Dinamo Minsk
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4 - 13 | -9 | 3 |
|
34
|
Larne
|
6 | 1 | 0 | 5 | 3 - 12 | -9 | 3 |
|
35
|
LASK Linz
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4 - 14 | -10 | 3 |
|
36
|
Petrocub
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4 - 13 | -9 | 2 |