YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
İrlanda
26
22
2
18
| Tarih | Maç |
Durum
|
|||
|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig, 2022
|
|||||
| 18/02 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 25/02 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 28/02 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 04/03 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 11/03 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 14/03 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 18/03 | 0 - 2 |
|
|
B | |
| 01/04 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 08/04 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 15/04 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 18/04 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 22/04 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 29/04 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 06/05 | 3 - 1 |
|
|
G | |
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 13/05 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 19/05 | 0 - 3 |
|
|
G | |
| 23/05 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 27/05 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 17/06 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 24/06 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 27/06 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 01/07 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 23/07 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 12/08 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 21/08 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 02/09 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 11/09 | 4 - 0 |
|
|
G | |
| 22/09 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 26/09 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 01/10 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 09/10 | 1 - 2 |
|
|
G | |
| 16/10 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 21/10 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 30/10 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 06/11 | 0 - 1 |
|
|
G | |
İrlanda - FAI Ford Kupası, 2022
|
|||||
| 1. Tur | |||||
| 29/07 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 2. Tur | |||||
| 28/08 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| Çeyrek Final | |||||
| 18/09 | 1 - 0 |
|
|
M | |
İrlanda - FAI Başkanlar Kupası, 2022
|
|||||
| Final | |||||
| 11/02 | 0 - 0 |
|
|
B | |
Şampiyonlar Ligi
|
|||||
| 1. Eleme Turu | |||||
| 05/07 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 2. Eleme Turu | |||||
| 19/07 | 2 - 0 |
|
|
M | |
| 26/07 | 1 - 0 |
|
|
G | |
UEFA Avrupa Ligi
|
|||||
| 3. Eleme Turu | |||||
| 04/08 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 4. Eleme Turu | |||||
| 18/08 | 2 - 0 |
|
|
M | |
| 25/08 | 0 - 0 |
|
|
G | |
UEFA Konferans Ligi
|
|||||
| Grup F | |||||
| 08/09 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 15/09 | 2 - 0 |
|
|
M | |
| 06/10 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 13/10 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 27/10 | 1 - 0 |
|
|
B | |
| 03/11 | 1 - 0 |
|
|
M | |
Kulüp Hazırlık Maçları, 2022
|
|||||
| 18/06 | 0 - 0 |
|
|
G | |
FAI Ford Kupası
Premier Lig
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#38
|
7 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 900B € | 29.06.2026 | 180 | 75 | Sağ | LW | 19 |
IRL
#10
|
8 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 275B € | - | 180 | 75 | Sağ | SS | 29 |
IRL
#20
|
13 | 10 | 3 | 3 | 3 | 0 | 75B € | 29.11.2026 | 184 | 78 | Sağ | CF | 33 |
IRL
#9
|
13 | 9 | 1 | 0 | 4 | 0 | 50B € | - | 181 | 79 | Sol | CF | 33 |
IRL
#28
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | - | 175 | - | Sağ | LW | 17 |
IRL
#32
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10B € | 29.06.2026 | - | - | CF | 18 | |
| 6 Forvet | Toplam Değer: 1,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | |||||||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#29
|
8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 400B € | 29.11.2026 | 171 | 70 | Sağ | AM | 26 |
IRL
#22
|
14 | 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 375B € | 29.06.2027 | 178 | 0 | Sağ | RB | 22 |
IRL
#
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 275B € | 29.06.2026 | 184 | 68 | Sağ | RB | 24 |
IRL
#7
|
13 | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 250B € | - | 178 | 0 | Sağ | CM | 25 |
IRL
#16
|
14 | 13 | 1 | 0 | 3 | 0 | 150B € | - | 180 | 0 | Sağ | CM | 27 |
IRL
#14
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150B € | - | 177 | 0 | Sağ | RM | 24 |
IRL
#17
|
11 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 | 100B € | - | 179 | - | Sağ | CM | 31 |
IRL
#8
|
13 | 11 | 1 | 0 | 3 | 0 | 50B € | 29.11.2026 | 183 | 69 | CM | 35 | |
IRL
#26
|
9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | - | 185 | 75 | Sol | DM | 35 |
IRL
#21
|
9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 50B € | - | 174 | 66 | CM | 17 | |
UKR
#18
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | - | - | CM | 26 | |
IRL
#8
|
8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 € | - | 185 | 71 | Sağ | 35 | |
UKR
#18
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 182 | 0 | Sağ | 26 | |
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 27,2 | |||||||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#6
|
9 | 8 | 0 | 0 | 4 | 0 | 300B € | - | 182 | 0 | Sağ | CB | 26 |
CPV
#4
|
7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250B € | - | 186 | 80 | Sağ | CB | 30 |
IRL
#
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | - | 173 | 0 | LB | 16 | |
IRL
#3
|
13 | 13 | 0 | 1 | 2 | 0 | 150B € | 29.11.2026 | 182 | 77 | Sağ | CB | 28 |
IRL
#5
|
14 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 125B € | - | 185 | 81 | Sağ | CB | 30 |
IRL
#23
|
12 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 125B € | - | 185 | 0 | Sol | LM | 23 |
IRL
#11
|
12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 100B € | 29.11.2026 | 174 | 62 | Sol | LB | 28 |
IRL
#2
|
13 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 75B € | 29.11.2026 | 183 | 67 | Sağ | RB | 31 |
| 8 Defans | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,5 | |||||||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#25
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 29.06.2026 | 194 | 0 | Sağ | GK | 25 |
IRL
#30
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | - | - | - | GK | 18 | |
NIR
#1
|
13 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25B € | - | 188 | 84 | Sağ | GK | 40 |
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 275K € | Ortalama Yaş: 27,7 | |||||||||||
| Oyuncu | Yaş | Nereden | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Naj Razi
IRL
|
16 | İmzaladı | 27.04.2023 | |
Markus Poom
EST
|
23 | Kiralık | 15.01.2023 | |
Trevor Clarke
IRL
|
24 | Kiralık | 05.01.2023 | |
Johnny Kenny
IRL
|
19 | Kiralık | 31.12.2022 | |
Liam Burt
SCO
|
23 | İmzaladı | 31.12.2022 | |
Adam Wells
IRL
|
19 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2022 | |
Barry Cotter
IRL
|
24 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2022 | |
Darragh Nugent
IRL
|
21 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2022 | |
Dean McMenamy
IRL
|
20 | Kiralıktan Döndü | 29.11.2022 | |
Daniel Cleary
IRL
|
26 | İmzaladı | 27.07.2022 | |
Simon Power
IRL
|
24 | İmzaladı | 26.07.2022 | |
Cory O'Sullivan
IRL
|
16 | İmzaladı | 23.06.2022 | |
Gideon Tetteh
IRL
|
17 | İmzaladı | 23.06.2022 |
| Oyuncu | Yaş | Nereye | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Chris McCann
IRL
|
35 | İmzaladı | 03.02.2023 | |
Barry Cotter
IRL
|
24 | 0 Mn € | 17.01.2023 | |
Adam Wells
IRL
|
19 | İmzaladı | 31.12.2022 | |
Aidomo Emakhu
IRL
|
19 | Transfer | 31.12.2022 | |
Aidomo Emakhu
IRL
|
19 | İmzaladı | 31.12.2022 | |
Andrew Lyons
IRL
|
22 | 0 Mn € | 31.12.2022 | |
Dean McMenamy
IRL
|
20 | İmzaladı | 31.12.2022 | |
Michael Leddy
IRL
|
18 | Kiralık | 31.12.2022 | |
Simon Power
IRL
|
24 | Transfer | 26.07.2022 | |
Barry Cotter
IRL
|
24 | Kiralık | 19.07.2022 | |
Daniel Mandroiu
IRL
|
24 | 0 Mn € | 06.07.2022 |
İrlanda-Premier Lig
FAI Ford Kupası
Premier Lig
1
4
| Dönem | Oyuncu | Gol |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Maç |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Kart |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
36 | 24 | 7 | 5 | 61 - 22 | 39 | 79 |
|
2
|
Derry City
|
36 | 18 | 12 | 6 | 53 - 27 | 26 | 66 |
|
3
|
Dundalk
|
36 | 18 | 12 | 6 | 53 - 30 | 23 | 66 |
|
4
|
St. Patrick's
|
36 | 18 | 7 | 11 | 57 - 37 | 20 | 61 |
|
5
|
Sligo Rovers
|
36 | 13 | 10 | 13 | 47 - 44 | 3 | 49 |
|
6
|
Bohemians
|
36 | 12 | 10 | 14 | 45 - 46 | -1 | 46 |
|
7
|
Shelbourne
|
36 | 10 | 11 | 15 | 40 - 49 | -9 | 41 |
|
8
|
Drogheda Utd
|
36 | 9 | 11 | 16 | 34 - 58 | -24 | 38 |
|
9
|
UC Dublin
|
36 | 6 | 8 | 22 | 28 - 67 | -39 | 26 |
|
10
|
Finn Harps
|
36 | 4 | 8 | 24 | 33 - 71 | -38 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Djurgarden
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12 - 6 | 6 | 16 |
|
2
|
Gent
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10 - 6 | 4 | 8 |
|
3
|
Molde
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9 - 10 | -1 | 7 |
|
4
|
Shamrock
|
6 | 0 | 2 | 4 | 1 - 10 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
36 | 24 | 7 | 5 | 61 - 22 | 39 | 79 |
|
2
|
Derry City
|
36 | 18 | 12 | 6 | 53 - 27 | 26 | 66 |
|
3
|
Dundalk
|
36 | 18 | 12 | 6 | 53 - 30 | 23 | 66 |
|
4
|
St. Patrick's
|
36 | 18 | 7 | 11 | 57 - 37 | 20 | 61 |
|
5
|
Sligo Rovers
|
36 | 13 | 10 | 13 | 47 - 44 | 3 | 49 |
|
6
|
Bohemians
|
36 | 12 | 10 | 14 | 45 - 46 | -1 | 46 |
|
7
|
Shelbourne
|
36 | 10 | 11 | 15 | 40 - 49 | -9 | 41 |
|
8
|
Drogheda Utd
|
36 | 9 | 11 | 16 | 34 - 58 | -24 | 38 |
|
9
|
UC Dublin
|
36 | 6 | 8 | 22 | 28 - 67 | -39 | 26 |
|
10
|
Finn Harps
|
36 | 4 | 8 | 24 | 33 - 71 | -38 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Djurgarden
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12 - 6 | 6 | 16 |
|
2
|
Gent
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10 - 6 | 4 | 8 |
|
3
|
Molde
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9 - 10 | -1 | 7 |
|
4
|
Shamrock
|
6 | 0 | 2 | 4 | 1 - 10 | -9 | 2 |