YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Shamrock Rovers 2026 sezonu | Premier Lig'de 1. sırada, 55 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Shamrock Rovers 2026 sezonu | Premier Lig'de 1. sırada, 55 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İrlanda
22
26
2
18
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig
|
||||||
| 20/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/03 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 13/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 16/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/04 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 10/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 15/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/06 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 07/08 | 3 - 2 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 3 - 1 |
|
|
B | ||
| 04/09 | - | - | - | - | ||
| 04/09 | - |
|
|
- | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 30/10 | - | - | - | - | ||
İrlanda - FAI Ford Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 17/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 16/08 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
İrlanda - FAI Başkanlar Kupası
|
||||||
| Final | ||||||
| 31/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Şampiyonlar Ligi, 26/27
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 07/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/07 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 21/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
UEFA Avrupa Ligi, 26/27
|
||||||
| 3. Eleme Turu | ||||||
| 04/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/08 | 4 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 26/27
|
||||||
| Play-off Turu | ||||||
| 20/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 30/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Premier Lig
FAI Ford Kupası
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#31
|
32 | 17 | 8 | 2 | 450B € | 29.11.2027 | ||
NIR
#88
|
26 | 15 | 6 | 4 | 3 | 325B € | - | |
IRL
#11
|
30 | 19 | 2 | 1 | 275B € | 29.11.2027 | ||
IRL
#10
|
31 | 22 | 11 | 1 | 3 | 250B € | - | |
IRL
#21
|
14 | 9 | 2 | 1 | 2 | 250B € | 29.11.2026 | |
ENG
#15
|
12 | 4 | 1 | 1 | 4 | 225B € | 29.11.2026 | |
IRL
#24
|
6 | 5 | 2 | 1 | 225B € | 29.11.2026 | ||
IRL
#18
|
10 | 4 | 2 | 1 | 200B € | 29.06.2026 | ||
IRL
#38
|
5 | 2 | 1 | 75B € | - | |||
IRL
#20
|
75B € | 29.11.2026 | ||||||
IRL
#9
|
32 | 16 | 5 | 1 | 3 | 50B € | - | |
IRL
#37
|
0 € | 29.11.2026 | ||||||
IRL
#34
|
2 | 0 € | - | |||||
IRL
#40
|
0 € | - | ||||||
| 14 Forvet | Toplam Değer: 2,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#8
|
34 | 33 | 3 | 1 | 10 | 1 | 500B € | 29.11.2027 |
IRL
#29
|
38 | 31 | 4 | 7 | 6 | 400B € | 29.11.2026 | |
IRL
#36
|
19 | 15 | 2 | 3 | 350B € | - | ||
IRL
#28
|
12 | 1 | 3 | 275B € | 29.06.2026 | |||
IRL
#7
|
28 | 19 | 6 | 6 | 3 | 250B € | - | |
IRL
#14
|
5 | 1 | 250B € | 29.11.2026 | ||||
IRL
#19
|
31 | 21 | 3 | 5 | 5 | 150B € | - | |
ENG
#23
|
13 | 6 | 150B € | 29.11.2027 | ||||
IRL
#16
|
125B € | - | ||||||
IRL
#26
|
21 | 8 | 1 | 5 | 100B € | - | ||
IRL
#33
|
1 | 1 | 100B € | - | ||||
IRL
#39
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 2,7Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#22
|
34 | 32 | 1 | 3 | 4 | 300B € | 30.05.2027 | |
IRL
#6
|
9 | 7 | 1 | 300B € | - | |||
IRL
#27
|
23 | 20 | 2 | 3 | 250B € | - | ||
CPV
#4
|
22 | 22 | 4 | 4 | 2 | 250B € | - | |
WAL
#2
|
12 | 6 | 2 | 175B € | - | |||
IRL
#5
|
29 | 24 | 1 | 2 | 100B € | - | ||
IRL
#3
|
21 | 17 | 2 | 1 | 6 | 75B € | - | |
IRL
#17
|
5 | 3 | 0 € | - | ||||
IRL
#24
|
0 € | - | ||||||
IRL
#
|
0 € | 29.11.2026 | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 27,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#1
|
38 | 37 | 5 | 300B € | - | |||
IRL
#25
|
50B € | - | ||||||
IRL
#41
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
IRL
#35
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 350K € | Ortalama Yaş: 24,0 | ||||||
İrlanda-Premier Lig
4
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
28 | 16 | 7 | 5 | 46 - 27 | 19 | 55 |
|
2
|
St. Patrick's
|
29 | 14 | 8 | 7 | 45 - 25 | 20 | 50 |
|
3
|
Bohemians
|
29 | 14 | 8 | 7 | 50 - 34 | 16 | 50 |
|
4
|
Dundalk
|
29 | 10 | 10 | 9 | 46 - 45 | 1 | 40 |
|
5
|
Shelbourne
|
27 | 8 | 11 | 8 | 37 - 39 | -2 | 35 |
|
6
|
Derry City
|
29 | 7 | 13 | 9 | 41 - 40 | 1 | 34 |
|
7
|
Galway United
|
28 | 8 | 10 | 10 | 36 - 42 | -6 | 34 |
|
8
|
Waterford
|
29 | 7 | 11 | 11 | 39 - 48 | -9 | 32 |
|
9
|
Drogheda Utd
|
29 | 6 | 10 | 13 | 33 - 48 | -15 | 28 |
|
10
|
Sligo Rovers
|
29 | 5 | 8 | 16 | 23 - 48 | -25 | 23 |
Shamrock Rovers, 1901 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Tallaght Stadyumu sahasında oynuyor. Takımı Stephen Bradley çalıştırıyor.
İrlanda - Premier Lig tablosunda 1. sırada: 28 maçta 55 puan. Karne 16 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 46, yediği gol 27; averaj 19.
Son maçında Derry City ile 3-3 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Shelbourne takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 40 oyuncu var; yaş ortalaması 25.0, toplam piyasa değeri 6.8 Mn €. En golcü isim Graham Burke (11 gol). En çok asisti Jack Byrne yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Matthew Healy (0.5 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 12 oyuncu kadroya katıldı, 12 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Tunmise Sobowale, William Fitzgerald, Jonathan Afolabi var. Ayrılanlar arasında Tunmise Sobowale, Tunmise Sobowale, Zak Reddy bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Premier Lig, 1 FAI Ford Kupası yer alıyor.
Sosyal