YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
St. Patrick's Athletic 2026 sezonu | Premier Lig'de 2. sırada, 50 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
St. Patrick's Athletic 2026 sezonu | Premier Lig'de 2. sırada, 50 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İrlanda
8
5
4
10
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig
|
||||||
| 08/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 16/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/04 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/04 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 17/04 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 04/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 08/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/07 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 21/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 30/10 | - | - | - | - | ||
İrlanda - FAI Ford Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 17/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 16/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 14/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
FAI Ford Kupası
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FIN
#21
|
5 | 4 | 2 | 1 | 400B € | 30.12.2026 | ||
ENG
#27
|
14 | 13 | 4 | 1 | 2 | 325B € | 29.06.2026 | |
IRL
#9
|
25 | 15 | 6 | 4 | 250B € | 29.11.2026 | ||
NZL
#18
|
14 | 1 | 1 | 1 | 250B € | 29.06.2026 | ||
IRL
#7
|
16 | 13 | 4 | 3 | 225B € | 29.11.2027 | ||
IRL
#31
|
0 € | - | ||||||
IRL
#45
|
0 € | - | ||||||
IRL
#
|
0 € | - | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#6
|
26 | 23 | 1 | 2 | 7 | 250B € | 29.11.2027 | |
IRL
#10
|
26 | 26 | 6 | 3 | 2 | 250B € | 29.11.2026 | |
ENG
#17
|
19 | 13 | 3 | 1 | 3 | 250B € | 29.11.2026 | |
ENG
#19
|
28 | 20 | 1 | 1 | 1 | 150B € | 29.11.2027 | |
IRL
#16
|
27 | 13 | 1 | 1 | 150B € | 29.11.2027 | ||
IRL
#11
|
22 | 14 | 2 | 1 | 150B € | 29.11.2027 | ||
IRL
#25
|
1 | 150B € | 29.11.2026 | |||||
IRL
#8
|
22 | 10 | 3 | 1 | 1 | 100B € | 29.11.2026 | |
IRL
#
|
0 € | - | ||||||
IRL
#42
|
7 | 0 € | - | |||||
IRL
#28
|
2 | 0 € | - | |||||
IRL
#48
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#23
|
28 | 27 | 1 | 3 | 5 | 250B € | 29.11.2028 | |
IRL
#4
|
30 | 30 | 1 | 2 | 5 | 225B € | 29.11.2026 | |
IRL
#24
|
29 | 29 | 2 | 3 | 4 | 225B € | 29.11.2029 | |
ENG
#5
|
10 | 6 | 1 | 200B € | 29.11.2028 | |||
IRL
#15
|
5 | 1 | 1 | 175B € | 29.11.2027 | |||
IRL
#3
|
24 | 6 | 1 | 1 | 150B € | 29.11.2027 | ||
IRL
#2
|
24 | 24 | 2 | 1 | 5 | 1 | 150B € | 29.11.2027 |
IRL
#33
|
125B € | 29.11.2026 | ||||||
IRL
#12
|
50B € | 29.06.2028 | ||||||
IRL
#35
|
7 | 1 | 0 € | - | ||||
IRL
#32
|
1 | 0 € | - | |||||
IRL
#37
|
0 € | - | ||||||
| 12 Defans | Toplam Değer: 1,6Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GHA
#94
|
26 | 26 | 1 | 350B € | 29.11.2026 | |||
IRL
#1
|
4 | 4 | 100B € | 29.11.2026 | ||||
IRL
#49
|
0 € | - | ||||||
IRL
#40
|
0 € | - | ||||||
IRL
#43
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 450K € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
İrlanda-Premier Lig
2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
28 | 16 | 7 | 5 | 46 - 27 | 19 | 55 |
|
2
|
St. Patrick's
|
29 | 14 | 8 | 7 | 45 - 25 | 20 | 50 |
|
3
|
Bohemians
|
29 | 14 | 8 | 7 | 50 - 34 | 16 | 50 |
|
4
|
Dundalk
|
29 | 10 | 10 | 9 | 46 - 45 | 1 | 40 |
|
5
|
Shelbourne
|
27 | 8 | 11 | 8 | 37 - 39 | -2 | 35 |
|
6
|
Derry City
|
29 | 7 | 13 | 9 | 41 - 40 | 1 | 34 |
|
7
|
Galway United
|
28 | 8 | 10 | 10 | 36 - 42 | -6 | 34 |
|
8
|
Waterford
|
29 | 7 | 11 | 11 | 39 - 48 | -9 | 32 |
|
9
|
Drogheda Utd
|
29 | 6 | 10 | 13 | 33 - 48 | -15 | 28 |
|
10
|
Sligo Rovers
|
29 | 5 | 8 | 16 | 23 - 48 | -25 | 23 |
St. Patrick's Athletic, 1929 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Richmond Park sahasında oynuyor. Takımı Stephen Kenny çalıştırıyor.
İrlanda - Premier Lig tablosunda 2. sırada: 29 maçta 50 puan. Karne 14 galibiyet, 8 beraberlik, 7 mağlubiyet. Attığı gol 45, yediği gol 25; averaj 20.
Son maçında Waterford karşısında 0-2 kaybetti (29.08.2026). Sıradaki maçta Bohemians takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 54 oyuncu var; yaş ortalaması 23.0, toplam piyasa değeri 4.9 Mn €. En golcü isim Kian Leavy (6 gol). En çok asisti Aidan Keena yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Anthony Olusanya (0.4 Mn €).
Bu transfer döneminde 5 oyuncu kadroya katıldı, 7 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Anthony Olusanya, Sean McHale, James Brown var. Ayrılanlar arasında Tom Grivosti, Glory Nzingo, Rhys Bartley bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 2 FAI Ford Kupası yer alıyor.
Sosyal