YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Oita Trinita 2026 sezonu | J2 Ligi'de 13. sırada, 4 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Oita Trinita 2026 sezonu | J2 Ligi'de 13. sırada, 4 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Japonya
1
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Japonya - J2 Ligi, 26/27
|
||||||
| 08/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/08 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 21/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 14/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 25/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 17/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 27/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 29/04 | - | - | - | - | ||
| 03/05 | - | - | - | - | ||
| 09/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
Japonya - J2 Ligi
|
||||||
| Batı B | ||||||
| 15/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 14/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 29/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 19/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 03/05 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 06/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 17/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 24/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/05 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 07/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Japonya - İmparatorluk Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Japonya - J. Lig Kupası
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 02/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Japonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#14
|
23 | 21 | 4 | 3 | 1 | 350B € | - | |
JPN
#9
|
14 | 12 | 1 | 300B € | 30.01.2025 | |||
KOR
#17
|
16 | 14 | 5 | 1 | 1 | 250B € | - | |
JPN
#34
|
3 | 3 | 250B € | - | ||||
JPN
#21
|
15 | 9 | 2 | 125B € | - | |||
JPN
#15
|
5 | 2 | 125B € | 29.06.2027 | ||||
JPN
#13
|
20 | 1 | 1 | 1 | 75B € | - | ||
JPN
#45
|
6 | 1 | 1 | 0 € | 29.06.2027 | |||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#31
|
22 | 22 | 6 | 300B € | - | |||
JPN
#8
|
22 | 19 | 3 | 1 | 250B € | - | ||
JPN
#18
|
10 | 7 | 200B € | - | ||||
BRA
#88
|
9 | 8 | 2 | 200B € | 29.06.2027 | |||
JPN
#17
|
25 | 8 | 2 | 2 | 150B € | - | ||
JPN
#72
|
21 | 14 | 1 | 2 | 125B € | - | ||
JPN
#20
|
13 | 8 | 1 | 2 | 4 | 125B € | 30.01.2027 | |
JPN
#5
|
12 | 8 | 1 | 125B € | - | |||
JPN
#19
|
11 | 3 | 1 | 125B € | - | |||
JPN
#16
|
11 | 5 | 125B € | 30.01.2025 | ||||
JPN
#28
|
9 | 1 | 100B € | - | ||||
|
1 | 25B € | 29.06.2027 | |||||
JPN
#7
|
5 | 4 | 2 | 0 € | 29.06.2029 | |||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 26,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#7
|
17 | 14 | 2 | 3 | 500B € | - | ||
JPN
#2
|
4 | 4 | 1 | 350B € | - | |||
JPN
#44
|
2 | 2 | 200B € | - | ||||
JPN
#2
|
8 | 6 | 1 | 175B € | - | |||
JPN
#33
|
3 | 3 | 175B € | 29.06.2027 | ||||
JPN
#30
|
13 | 13 | 2 | 150B € | - | |||
JPN
#3
|
12 | 12 | 2 | 125B € | 29.06.2027 | |||
JPN
#27
|
8 | 4 | 1 | 125B € | - | |||
JPN
#6
|
23 | 19 | 3 | 3 | 75B € | 29.06.2026 | ||
|
5 | 4 | 2 | 25B € | 30.01.2027 | |||
| 10 Defans | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 27,2 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#22
|
21 | 21 | 1 | 100B € | - | |||
JPN
#1
|
5 | 5 | 75B € | - | ||||
JPN
#40
|
0 € | 29.06.2028 | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 175K € | Ortalama Yaş: 25,7 | ||||||
Japonya-J1 Ligi
Japonya-J2 Ligi
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Omiya Ardija
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 - 5 | 5 | 10 |
|
2
|
Yamagata
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7 - 1 | 6 | 9 |
|
3
|
Fujieda MYFC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 9 |
|
4
|
Albirex Niigata
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 9 |
|
5
|
Shonan Bellmare
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 8 |
|
6
|
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 4 | 2 | 7 |
|
7
|
Jubilo Iwata
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 1 | 7 |
|
8
|
Yokohama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 5 | 1 | 7 |
|
9
|
Toyama
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10 - 5 | 5 | 6 |
|
10
|
Tochigi City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9 - 6 | 3 | 6 |
|
11
|
Vanraure
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3 - 7 | -4 | 6 |
|
12
|
Sagan Tosu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 | 0 | 5 |
|
13
|
Oita
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
14
|
Blaublitz
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 | -2 | 4 |
|
15
|
Tokushima Vortis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 4 |
|
16
|
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 7 | -4 | 4 |
|
17
|
Sapporo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 8 | -3 | 3 |
|
18
|
Iwaki
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6 - 11 | -5 | 3 |
|
19
|
Tegevajaro
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 6 | -3 | 2 |
|
20
|
FC Imabari
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3 - 12 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Tegevajaro
|
18 | 15 | 2 | 1 | 35 - 11 | 24 | 47 |
|
2
|
Kagoshima Utd.
|
18 | 8 | 5 | 5 | 23 - 15 | 8 | 33 |
|
3
|
Sagan Tosu
|
18 | 8 | 6 | 4 | 24 - 14 | 10 | 32 |
|
4
|
Renofa Yamaguchi
|
18 | 7 | 5 | 6 | 24 - 22 | 2 | 29 |
|
5
|
Kumamoto
|
18 | 8 | 2 | 8 | 20 - 20 | 0 | 27 |
|
6
|
Gainare Tottori
|
18 | 6 | 5 | 7 | 20 - 24 | -4 | 27 |
|
7
|
Oita
|
18 | 6 | 3 | 9 | 18 - 18 | 0 | 22 |
|
8
|
Mio Biwako Shiga
|
18 | 6 | 2 | 10 | 15 - 28 | -13 | 21 |
|
9
|
Ryukyu
|
18 | 2 | 7 | 9 | 13 - 25 | -12 | 17 |
|
10
|
G. Kitakyushu
|
18 | 4 | 3 | 11 | 17 - 32 | -15 | 15 |
Oita Trinita, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Showa Denko Dome Oita sahasında oynuyor.
Japonya - J2 Ligi tablosunda 13. sırada: 4 maçta 4 puan. Karne 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 4, yediği gol 3; averaj 1.
Son maçında Kumamoto karşısında 0-2 kaybetti (02.09.2026). Sıradaki maçta FC Imabari takımını konuk edecek (06.09.2026).
Kadroda 42 oyuncu var; yaş ortalaması 26.0, toplam piyasa değeri 5.5 Mn €. En golcü isim Kim Hyun-woo (5 gol). En çok asisti Manato Yoshida yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Manato Yoshida (0.5 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 16 oyuncu kadroya katıldı, 23 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Daigo Furukawa, Inoue Seiya, Itsuki Oda var. Ayrılanlar arasında Kenshin Yasuda, Arata Kozakai, Atsuki Satsukawa bulunuyor.