YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Albirex Niigata 2026 sezonu | J2 Ligi'de 4. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Albirex Niigata 2026 sezonu | J2 Ligi'de 4. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Japonya
3
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Japonya - J2 Ligi, 26/27
|
||||||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 21/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 14/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 25/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 17/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 27/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 29/04 | - | - | - | - | ||
| 03/05 | - | - | - | - | ||
| 09/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
Japonya - J2 Ligi
|
||||||
| Batı A | ||||||
| 08/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/02 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 07/03 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 14/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/03 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/04 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 16/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Japonya - İmparatorluk Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Japonya - J. Lig Kupası
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 02/09 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
J2 Ligi
Japonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#65
|
3 | 750B € | - | |||||
BRA
#9
|
2 | 2 | 750B € | 29.06.2027 | ||||
JPN
#18
|
25 | 20 | 4 | 1 | 1 | 225B € | - | |
JPN
#32
|
6 | 2 | 1 | 175B € | 29.06.2027 | |||
| 4 Forvet | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#25
|
25 | 25 | 2 | 2 | 1 | 500B € | - | |
JPN
#8
|
24 | 20 | 2 | 1 | 450B € | - | ||
JPN
#7
|
23 | 17 | 4 | 450B € | - | |||
JPN
#30
|
22 | 22 | 2 | 4 | 400B € | - | ||
JPN
#17
|
19 | 16 | 4 | 3 | 400B € | 29.06.2026 | ||
BRA
#55
|
17 | 11 | 6 | 2 | 2 | 400B € | - | |
JPN
#28
|
11 | 3 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | |||
JPN
#70
|
5 | 2 | 1 | 325B € | - | |||
JPN
#22
|
14 | 9 | 1 | 1 | 300B € | - | ||
JPN
#6
|
25 | 17 | 4 | 1 | 2 | 275B € | 29.06.2027 | |
JPN
#14
|
2 | 2 | 200B € | - | ||||
JPN
#13
|
16 | 3 | 1 | 175B € | 29.06.2026 | |||
JPN
#99
|
7 | 4 | 1 | 175B € | - | |||
JPN
#19
|
3 | 1 | 125B € | - | ||||
JPN
#40
|
7 | 3 | 100B € | - | ||||
JPN
#96
|
75B € | 29.06.2027 | ||||||
JPN
#48
|
3 | 0 € | 29.06.2027 | |||||
| 17 Orta Saha | Toplam Değer: 4,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#77
|
25 | 24 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
AUS
#2
|
12 | 12 | 1 | 1 | 3 | 350B € | 29.06.2027 | |
JPN
#3
|
14 | 9 | 1 | 275B € | - | |||
JPN
#34
|
7 | 6 | 250B € | - | ||||
JPN
#26
|
21 | 15 | 1 | 225B € | 29.06.2027 | |||
JPN
#15
|
10 | 2 | 175B € | - | ||||
JPN
#38
|
6 | 1 | 175B € | - | ||||
JPN
#24
|
7 | 3 | 1 | 75B € | 29.06.2026 | |||
NZL
#5
|
11 | 9 | 1 | 50B € | - | |||
| 9 Defans | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 28,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHE
#46
|
20 | 20 | 1 | 325B € | - | |||
JPN
#21
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
JPN
#23
|
3 | 3 | 100B € | - | ||||
JPN
#71
|
3 | 3 | 0 € | 29.06.2028 | ||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 625K € | Ortalama Yaş: 27,5 | ||||||
Japonya-J1 Ligi
Japonya-J2 Ligi
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Omiya Ardija
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 - 5 | 5 | 10 |
|
2
|
Yamagata
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7 - 1 | 6 | 9 |
|
3
|
Fujieda MYFC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 9 |
|
4
|
Albirex Niigata
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 9 |
|
5
|
Shonan Bellmare
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 8 |
|
6
|
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 4 | 2 | 7 |
|
7
|
Jubilo Iwata
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 1 | 7 |
|
8
|
Yokohama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 5 | 1 | 7 |
|
9
|
Toyama
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10 - 5 | 5 | 6 |
|
10
|
Tochigi City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9 - 6 | 3 | 6 |
|
11
|
Vanraure
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3 - 7 | -4 | 6 |
|
12
|
Sagan Tosu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 | 0 | 5 |
|
13
|
Oita
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
14
|
Blaublitz
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 | -2 | 4 |
|
15
|
Tokushima Vortis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 4 |
|
16
|
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 7 | -4 | 4 |
|
17
|
Sapporo
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 8 | -3 | 3 |
|
18
|
Iwaki
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6 - 11 | -5 | 3 |
|
19
|
Tegevajaro
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 6 | -3 | 2 |
|
20
|
FC Imabari
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3 - 12 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Toyama
|
18 | 10 | 5 | 3 | 37 - 24 | 13 | 38 |
|
2
|
Albirex Niigata
|
18 | 9 | 5 | 4 | 21 - 17 | 4 | 35 |
|
3
|
Tokushima Vortis
|
18 | 9 | 3 | 6 | 36 - 22 | 14 | 32 |
|
4
|
Kochi Utd.
|
18 | 8 | 4 | 6 | 23 - 21 | 2 | 30 |
|
5
|
Ehime
|
18 | 8 | 3 | 7 | 25 - 18 | 7 | 28 |
|
6
|
Zweigen Kanazawa
|
18 | 5 | 7 | 6 | 15 - 21 | -6 | 27 |
|
7
|
Nara Club
|
18 | 5 | 4 | 9 | 25 - 34 | -9 | 21 |
|
8
|
FC Osaka
|
18 | 3 | 8 | 7 | 15 - 18 | -3 | 20 |
|
9
|
FC Imabari
|
18 | 5 | 4 | 9 | 14 - 18 | -4 | 20 |
|
10
|
Kamatamare
|
18 | 5 | 3 | 10 | 14 - 32 | -18 | 19 |
Albirex Niigata, 1955 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Tohoku Denryoku Big Swan Stadium sahasında oynuyor. Takımı Toru Irie çalıştırıyor.
Japonya - J2 Ligi tablosunda 4. sırada: 4 maçta 9 puan. Karne 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 6, yediği gol 4; averaj 2.
Son maçında Kusatsu karşısında 2-1 kazandı (02.09.2026). Sıradaki maçta Yokohama deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 26.9, toplam piyasa değeri 9.3 Mn €. En golcü isim Matheus Moraes (6 gol). En çok asisti Kazuyoshi Shimabuku yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Abdelrahman Saidi (0.8 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 20 oyuncu kadroya katıldı, 25 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Iury Lirio, Kanji Kuwayama, Ryosuke Maeda var. Ayrılanlar arasında Yushin Otake, Hiroki Akiyama, Ryuga Tashiro bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 J2 Ligi yer alıyor.