YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Newell's Old Boys 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 14. sırada, 15 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Newell's Old Boys 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 14. sırada, 15 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Arjantin
9
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Profesyonel Lig
|
||||||
| 24/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/02 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 17/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/03 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/04 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 05/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/09 | - | - | - | - | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Arjantin - Kupa
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 30/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Arjantin
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#7
|
15 | 14 | 2 | 3 | 1 | 2,2M € | 30.12.2026 | |
URY
#9
|
15 | 12 | 5 | 2 | 2M € | 30.12.2028 | ||
ARG
#20
|
21 | 19 | 2 | 4 | 4 | 1,7M € | 30.12.2029 | |
URY
#99
|
17 | 8 | 4 | 1,5M € | 30.12.2027 | |||
ARG
#27
|
17 | 10 | 1 | 3 | 1M € | 30.12.2028 | ||
ARG
#33
|
18 | 12 | 1 | 1 | 2 | 900B € | 30.12.2026 | |
PRY
#7
|
500B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#49
|
500B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#36
|
10 | 1 | 1 | 1 | 150B € | 30.12.2029 | ||
ARG
#39
|
6 | 4 | 1 | 0 € | - | |||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 10,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#19
|
19 | 9 | 1 | 5 | 2M € | 30.12.2027 | ||
ARG
#5
|
18 | 18 | 1 | 7 | 1,7M € | 30.12.2029 | ||
ARG
#26
|
17 | 13 | 3 | 1,5M € | 30.12.2028 | |||
ARG
#10
|
7 | 5 | 1 | 1,5M € | 30.12.2027 | |||
ARG
#30
|
11 | 11 | 1,2M € | 30.12.2027 | ||||
ARG
#18
|
3 | 1,2M € | 30.12.2027 | |||||
ARG
#28
|
19 | 12 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1M € | 30.12.2027 |
ARG
#38
|
600B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#26
|
400B € | 30.12.2027 | ||||||
ARG
#23
|
13 | 12 | 1 | 300B € | 30.12.2026 | |||
USA
#15
|
1 | 300B € | 29.06.2027 | |||||
ARG
#29
|
6 | 2 | 225B € | 30.12.2026 | ||||
ARG
#8
|
12 | 5 | 200B € | 30.12.2027 | ||||
ARG
#27
|
2 | 150B € | 30.12.2027 | |||||
ARG
#28
|
50B € | 30.12.2027 | ||||||
ARG
#48
|
50B € | 30.12.2027 | ||||||
ARG
#37
|
0 € | - | ||||||
ARG
#34
|
0 € | - | ||||||
ARG
#35
|
2 | 0 € | 30.12.2028 | |||||
ARG
#
|
0 € | - | ||||||
| 20 Orta Saha | Toplam Değer: 12,4Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#22
|
9 | 7 | 2 | 2 | 1,5M € | 30.12.2028 | ||
ARG
#17
|
6 | 5 | 1 | 1,2M € | 29.06.2028 | |||
ARG
#2
|
1,2M € | 30.12.2026 | ||||||
PRY
#15
|
14 | 14 | 4 | 1M € | 30.12.2027 | |||
ARG
#6
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1M € | 30.12.2026 | ||
URY
#14
|
15 | 15 | 3 | 1 | 900B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#16
|
2 | 2 | 800B € | 30.12.2029 | ||||
ARG
#25
|
12 | 8 | 1 | 1 | 1 | 700B € | 30.12.2028 | |
ARG
#24
|
5 | 3 | 1 | 600B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#4
|
600B € | 30.12.2027 | ||||||
ARG
#3
|
9 | 7 | 3 | 100B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#35
|
25B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#37
|
0 € | - | ||||||
ARG
#
|
0 € | - | ||||||
ARG
#
|
0 € | - | ||||||
| 15 Defans | Toplam Değer: 9,6Mn € | Ortalama Yaş: 25,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PRY
#12
|
700B € | 30.12.2026 | ||||||
CHL
#21
|
7 | 7 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | |||
| 2 Kaleci | Toplam Değer: 900K € | Ortalama Yaş: 34,5 | ||||||
Arjantin-Profesyonel Lig
Arjantin-Copa de la Liga
Arjantin-Torneo Final
Arjantin-Torneo Inicial
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Estudiantes
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19 - 7 | 12 | 31 |
|
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22 - 9 | 13 | 30 |
|
3
|
Velez
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18 - 12 | 6 | 28 |
|
4
|
Talleres
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17 - 13 | 4 | 26 |
|
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24 - 20 | 4 | 24 |
|
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18 - 15 | 3 | 24 |
|
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14 - 14 | 0 | 22 |
|
8
|
CA Union
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24 - 20 | 4 | 21 |
|
9
|
Instituto
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17 - 17 | 0 | 21 |
|
10
|
Def. Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18 - 21 | -3 | 19 |
|
11
|
Gimnasia Mendoza
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14 - 22 | -8 | 19 |
|
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10 - 15 | -5 | 16 |
|
13
|
C. Cordoba
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11 - 21 | -10 | 16 |
|
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15 - 27 | -12 | 15 |
|
15
|
Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5 - 12 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Gimnasia Mendoza
|
7 | 5 | 0 | 2 | 12 - 5 | 7 | 15 |
|
2
|
Velez
|
7 | 3 | 4 | 0 | 10 - 6 | 4 | 13 |
|
3
|
Instituto
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5 - 2 | 3 | 13 |
|
4
|
Def. Justicia
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 8 | 0 | 11 |
|
5
|
CA Union
|
7 | 3 | 1 | 3 | 12 - 10 | 2 | 10 |
|
6
|
Newell's
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8 - 6 | 2 | 10 |
|
7
|
Independiente
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6 - 6 | 0 | 10 |
|
8
|
Boca Juniors
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7 - 8 | -1 | 10 |
|
9
|
Riestra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7 - 6 | 1 | 8 |
|
10
|
Platense
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 - 10 | -3 | 8 |
|
11
|
Lanus
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
12
|
San Lorenzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2 - 4 | -2 | 7 |
|
13
|
C. Cordoba
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4 - 7 | -3 | 7 |
|
14
|
Estudiantes
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7 - 7 | 0 | 6 |
|
15
|
Talleres
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8 - 12 | -4 | 5 |
Newell's Old Boys, 1903 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Marcelo Bielsa sahasında oynuyor. Takımı Frank Kudelka çalıştırıyor.
Arjantin - Profesyonel Lig tablosunda 14. sırada: 16 maçta 15 puan. Karne 3 galibiyet, 6 beraberlik, 7 mağlubiyet. Attığı gol 15, yediği gol 27; averaj -12.
Son maçında Banfield karşısında 2-1 kazandı (23.08.2026). Sıradaki maçta Estudiantes deplasmanına gidecek (01.09.2026).
Kadroda 47 oyuncu var; yaş ortalaması 24.6, toplam piyasa değeri 33.4 Mn €. En golcü isim Matias Coccaro (5 gol). En çok asisti Facundo Guch yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Walter Mazzantti (2.2 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 24 oyuncu kadroya katıldı, 28 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Lucas Carrizo, Lucas Gomez, Mateo Garcia var. Ayrılanlar arasında Armando Mendez, Luciano Herrera, Williams Barlasina bulunuyor.
Sosyal