YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Manchester City 18-19 sezonu | Premier League'de 1. sırada, 98 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Manchester City 18-19 sezonu | Premier League'de 1. sırada, 98 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İngiltere
1
1
10
7
9
7
8
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Premier League, 18/19
|
||||||
| 12/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/08 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/09 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/09 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/09 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 29/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 04/11 | 4 - 1 |
|
|
G | ||
| 11/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/11 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 01/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 04/12 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/12 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/12 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 26/12 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/12 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 03/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 03/02 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 10/02 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 20/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/05 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
İngiltere - FA Cup, 18/19
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 06/01 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 4. Tur | ||||||
| 26/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 5. Tur | ||||||
| 16/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 16/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 06/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 18/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
İngiltere - Lig Kupası, 18/19
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 25/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 4. Tur | ||||||
| 01/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 18/12 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 09/01 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 24/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
İngiltere - Community Shield
|
||||||
| Final | ||||||
| 05/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Şampiyonlar Ligi, 18/19
|
||||||
| 19/09 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 02/10 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 07/11 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 20/02 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 12/03 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 09/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/04 | 3 - 2 |
|
|
G | ||
Uls. Şamp. Kupası
|
||||||
| 21/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/07 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
UEFA Süper Kupa
Kulüpler Dünya Kupası
Şampiyonlar Ligi
Kupa Galipleri Kupası
Community Shield
Premier League
Lig Kupası
Championship
FA Cup
İngiltere
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAR
#55
|
4 | 3 | 2 | 35M € | 29.06.2027 | |||
DEU
#19
|
47 | 30 | 16 | 17 | 1 | 20M € | 29.06.2028 | |
BRA
#33
|
47 | 21 | 21 | 6 | 1 | 17M € | 29.06.2029 | |
DEU
#
|
10M € | 29.06.2027 | ||||||
DZA
#26
|
44 | 28 | 12 | 12 | 1 | 5M € | 29.06.2027 | |
ARG
#
|
3,5M € | 30.12.2026 | ||||||
WAL
#
|
900B € | 30.12.2026 | ||||||
ESP
#
|
800B € | 29.06.2028 | ||||||
ARG
#10
|
46 | 41 | 32 | 10 | 5 | 0 € | - | |
| 9 Forvet | Toplam Değer: 92,2Mn € | Ortalama Yaş: 21,3 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#47
|
26 | 11 | 7 | 2 | 1 | 70M € | 29.06.2030 | |
PRT
#20
|
51 | 43 | 13 | 12 | 3 | 22M € | 29.06.2028 | |
BRA
#
|
18M € | 29.06.2029 | ||||||
ESP
#82
|
1 | 15M € | 29.06.2027 | |||||
ENG
#
|
6,5M € | 29.06.2030 | ||||||
ENG
#
|
4M € | 29.06.2028 | ||||||
DEU
#8
|
50 | 36 | 6 | 8 | 4 | 2M € | 29.06.2027 | |
NGA
#
|
1,8M € | 29.06.2029 | ||||||
FRA
#81
|
2 | 1,5M € | 29.06.2027 | |||||
ESP
#
|
1,5M € | 29.06.2029 | ||||||
ENG
#
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#25
|
42 | 38 | 1 | 3 | 9 | 0 € | - | |
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 142,6Mn € | Ortalama Yaş: 21,4 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#50
|
3 | 3 | 40M € | 29.06.2031 | ||||
ENG
#
|
16M € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#5
|
39 | 32 | 1 | 1 | 12M € | 29.06.2026 | ||
ESP
#14
|
51 | 49 | 5 | 3 | 5 | 8M € | 29.06.2028 | |
UKR
#35
|
29 | 27 | 1 | 5 | 2 | 8M € | 29.06.2026 | |
BEL
#4
|
26 | 18 | 1 | 1 | 7 | 4M € | - | |
ENG
#2
|
52 | 47 | 2 | 1 | 6 | 1,5M € | 29.06.2027 | |
ARG
#30
|
33 | 28 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1M € | 30.12.2027 |
ENG
#
|
600B € | 29.06.2027 | ||||||
BEL
#
|
500B € | - | ||||||
FRA
#22
|
15 | 14 | 5 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | ||
ENG
#
|
400B € | 29.06.2028 | ||||||
IRL
#
|
175B € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 92,6Mn € | Ortalama Yaş: 23,2 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#31
|
55 | 55 | 2 | 3 | 10M € | 29.06.2028 | ||
KOS
#49
|
5 | 5 | 7,5M € | 29.06.2028 | ||||
CHL
#1
|
1 | 1 | 800B € | - | ||||
ENG
#
|
500B € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 18,8Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
İngiltere-Premier League
İngiltere-Championship
10
8
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Man. City
|
38 | 32 | 2 | 4 | 95 - 23 | 72 | 98 |
|
2
|
Liverpool
|
38 | 30 | 7 | 1 | 89 - 22 | 67 | 97 |
|
3
|
Chelsea
|
38 | 21 | 9 | 8 | 63 - 39 | 24 | 72 |
|
4
|
Tottenham
|
38 | 23 | 2 | 13 | 67 - 39 | 28 | 71 |
|
5
|
Arsenal
|
38 | 21 | 7 | 10 | 73 - 51 | 22 | 70 |
|
6
|
Man. United
|
38 | 19 | 9 | 10 | 65 - 54 | 11 | 66 |
|
7
|
Wolves
|
38 | 16 | 9 | 13 | 47 - 46 | 1 | 57 |
|
8
|
Everton
|
38 | 15 | 9 | 14 | 54 - 46 | 8 | 54 |
|
9
|
Leicester
|
38 | 15 | 7 | 16 | 51 - 48 | 3 | 52 |
|
10
|
West Ham
|
38 | 15 | 7 | 16 | 52 - 55 | -3 | 52 |
|
11
|
Watford
|
38 | 14 | 8 | 16 | 52 - 59 | -7 | 50 |
|
12
|
Crystal Palace
|
38 | 14 | 7 | 17 | 51 - 53 | -2 | 49 |
|
13
|
Newcastle
|
38 | 12 | 9 | 17 | 42 - 48 | -6 | 45 |
|
14
|
Bournemouth
|
38 | 13 | 6 | 19 | 56 - 70 | -14 | 45 |
|
15
|
Burnley
|
38 | 11 | 7 | 20 | 45 - 68 | -23 | 40 |
|
16
|
Southampton
|
38 | 9 | 12 | 17 | 45 - 65 | -20 | 39 |
|
17
|
Brighton
|
38 | 9 | 9 | 20 | 35 - 60 | -25 | 36 |
|
18
|
Cardiff
|
38 | 10 | 4 | 24 | 34 - 69 | -35 | 34 |
|
19
|
Fulham
|
38 | 7 | 5 | 26 | 34 - 81 | -47 | 26 |
|
20
|
Huddersfield
|
38 | 3 | 7 | 28 | 22 - 76 | -54 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Man. City
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16 - 6 | 10 | 13 |
|
2
|
Lyon
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12 - 11 | 1 | 8 |
|
3
|
Shakhtar
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8 - 16 | -8 | 6 |
|
4
|
Hoffenheim
|
6 | 0 | 3 | 3 | 11 - 14 | -3 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Tottenham
|
3 | 2 | 1 | 0 | 10 - 8 | 2 | 7 |
|
2
|
Dortmund
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9 - 7 | 2 | 7 |
|
3
|
Inter
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 6 | 1 | 7 |
|
4
|
Arsenal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 14 - 11 | 3 | 6 |
|
5
|
Liverpool
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 5 | 2 | 6 |
|
6
|
Real Madrid
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 6 |
|
7
|
Juventus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8 - 6 | 2 | 5 |
|
8
|
Chelsea
|
3 | 0 | 3 | 0 | 17 - 16 | 1 | 5 |
|
9
|
Man. United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 13 - 14 | -1 | 5 |
|
10
|
Milan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10 - 11 | -1 | 4 |
|
11
|
Lyon
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 8 | -1 | 4 |
|
12
|
Bayern Münih
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 3 |
|
13
|
Man. City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 | -1 | 3 |
|
14
|
Benfica
|
3 | 0 | 2 | 1 | 11 - 13 | -2 | 3 |
|
15
|
Roma
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 8 | -2 | 3 |
|
16
|
PSG
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 10 | -5 | 3 |
|
17
|
Atl. Madrid
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6 - 6 | 0 | 2 |
|
18
|
Barcelona
|
3 | 0 | 1 | 2 | 9 - 10 | -1 | 2 |
Manchester City, Manchester merkezli ve 1880 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Etihad Stadyumu sahasında oynuyor.
İngiltere - Premier League tablosunda 1. sırada: 38 maçta 98 puan. Karne 32 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet. Attığı gol 95, yediği gol 23; averaj 72.
Son maçında Watford karşısında 6-0 kazandı (18.05.2019).
Kadroda 39 oyuncu var; yaş ortalaması 22.6, toplam piyasa değeri 346.2 Mn €. En golcü isim Sergio Aguero (32 gol). En çok asisti Leroy Sane yaptı (17). Kadronun en değerli oyuncusu Phil Foden (70.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 25 oyuncu kadroya katıldı, 20 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Anthony Caceres, Marlos Moreno, Yangel Herrera var. Ayrılanlar arasında Yaya Toure, Jason Denayer, Daniel Arzani bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 10 Premier League, 8 Lig Kupası, 7 Community Shield yer alıyor.
Sosyal