YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
UD Almería 26-27 sezonu | LALIGA 2'de 16. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
UD Almería 26-27 sezonu | LALIGA 2'de 16. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İspanya
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - LALIGA 2
|
||||||
| 17/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 27/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 15/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 03/01 | - | - | - | - | ||
| 10/01 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 24/01 | - | - | - | - | ||
| 31/01 | - | - | - | - | ||
| 07/02 | - | - | - | - | ||
| 14/02 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 28/02 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 14/03 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
| 28/03 | - | - | - | - | ||
| 04/04 | - | - | - | - | ||
| 11/04 | - | - | - | - | ||
| 18/04 | - | - | - | - | ||
| 25/04 | - | - | - | - | ||
| 02/05 | - | - | - | - | ||
| 09/05 | - | - | - | - | ||
| 16/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
| 30/05 | - | - | - | - | ||
| 06/06 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 25/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
LALIGA 2
İspanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#9
|
4M € | 29.06.2031 | ||||||
COD
#17
|
3 | 3M € | 29.06.2029 | |||||
ESP
#10
|
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3M € | 29.06.2030 | |
ESP
#17
|
1,5M € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#23
|
3 | 3 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | |||
BRA
#12
|
3 | 500B € | 29.06.2027 | |||||
MLI
#23
|
300B € | 29.06.2028 | ||||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 12,8Mn € | Ortalama Yaş: 28,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#11
|
1 | 1 | 20M € | 29.06.2029 | ||||
SRB
#29
|
3 | 3 | 1 | 1 | 2,5M € | 29.06.2030 | ||
ESP
#24
|
3 | 3 | 1 | 2M € | 29.06.2029 | |||
ESP
#7
|
2 | 1 | 2M € | 29.06.2030 | ||||
ESP
#6
|
3 | 2 | 1,2M € | 29.06.2029 | ||||
ESP
#
|
1,2M € | 29.06.2028 | ||||||
PRT
#8
|
1 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
ESP
#33
|
3 | 100B € | 29.06.2032 | |||||
| 8 Orta Saha | Toplam Değer: 29,6Mn € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#18
|
3 | 3 | 1 | 3M € | 29.06.2031 | |||
CUW
#22
|
3 | 3 | 1,5M € | 29.06.2030 | ||||
ESP
#3
|
3 | 3 | 800B € | 29.06.2028 | ||||
ESP
#21
|
800B € | 29.06.2028 | ||||||
ESP
#2
|
3 | 500B € | 29.06.2030 | |||||
PRT
#4
|
500B € | 29.06.2028 | ||||||
ITA
#19
|
500B € | 29.06.2028 | ||||||
ESP
#5
|
3 | 3 | 400B € | 29.06.2028 | ||||
ESP
#20
|
2 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#32
|
0 € | - | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 8,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HUN
#
|
3M € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#1
|
3 | 3 | 100B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#13
|
100B € | 29.06.2026 | ||||||
ESP
#30
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 3,2Mn € | Ortalama Yaş: 29,8 | ||||||
İspanya-LALIGA
İspanya-LALIGA 2
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Granada
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | 4 | 7 |
|
2
|
Castellon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 |
|
3
|
Leganes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 |
|
4
|
Sporting Gijon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 7 |
|
5
|
Mallorca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 6 |
|
6
|
Tenerife
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 6 |
|
7
|
Las Palmas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 6 | 0 | 6 |
|
8
|
Eibar
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 6 |
|
9
|
Sabadell
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 1 | 5 |
|
10
|
Girona
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 4 |
|
11
|
Celta Vigo B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 4 |
|
12
|
Burgos
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 |
|
13
|
Real Sociedad B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 |
|
14
|
Real Oviedo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 | 0 | 4 |
|
15
|
Andorra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 6 | 1 | 3 |
|
16
|
Almeria
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 2 | 1 | 3 |
|
17
|
Cadiz
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3 - 3 | 0 | 3 |
|
18
|
Cordoba
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 3 |
|
19
|
Valladolid
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
|
20
|
Eldense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 6 | -4 | 1 |
|
21
|
Albacete
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 5 | -3 | 0 |
|
22
|
AD Ceuta
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 10 | -9 | 0 |
UD Almería, 1989 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio del Mediterráneo sahasında oynuyor. Takımı Xavier García Pimienta çalıştırıyor.
İspanya - LALIGA 2 tablosunda 16. sırada: 3 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 3, yediği gol 2; averaj 1.
Son maçında Sabadell karşısında 0-1 kaybetti (29.08.2026). Sıradaki maçta Cadiz takımını konuk edecek (07.09.2026).
Kadroda 29 oyuncu var; yaş ortalaması 27.4, toplam piyasa değeri 53.9 Mn €. En golcü isim Federico Bonini (1 gol). En çok asisti Miguel de la Fuente yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Sergio Arribas Calvo (20.0 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 18 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Javi Munoz, Aron Yaakobishvili, Mikel Vesga var. Ayrılanlar arasında Andre Horta, Bruno Iribarne, Iddrisu Baba bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 LALIGA 2 yer alıyor.
Sosyal