YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Incheon United 2026 sezonu | K-Lig 1'de 8. sırada, 34 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Incheon United 2026 sezonu | K-Lig 1'de 8. sırada, 34 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Güney Kore
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kore - K-Lig 1
|
||||||
| 28/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/03 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 18/03 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/04 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 21/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 12/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/08 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 27/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
ABD - MLS Sezon Öncesi
|
||||||
| 31/01 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Güney Kore - FA Kupası
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 29/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
K-Lig 2
Güney Kore
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GNB
#11
|
25 | 18 | 4 | 2 | 500B € | - | ||
MNE
#9
|
22 | 13 | 10 | 4 | 400B € | - | ||
KOR
#77
|
10 | 6 | 1 | 300B € | 30.12.2027 | |||
KOR
#10
|
24 | 14 | 3 | 2 | 1 | 225B € | - | |
KOR
#23
|
16 | 6 | 1 | 3 | 225B € | - | ||
ENG
#99
|
22 | 13 | 6 | 1 | 3 | 200B € | - | |
| 6 Forvet | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 29,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#15
|
25 | 25 | 1 | 1 | 2 | 400B € | - | |
ESP
#8
|
9 | 2 | 2 | 400B € | - | |||
BRA
#70
|
3 | 1 | 300B € | - | ||||
KOR
#5
|
24 | 20 | 1 | 2 | 5 | 275B € | - | |
KOR
#13
|
17 | 3 | 4 | 250B € | - | |||
KOR
#88
|
1 | 1 | 250B € | - | ||||
KOR
#72
|
25 | 15 | 1 | 1 | 3 | 225B € | - | |
KOR
#7
|
8 | 7 | 1 | 200B € | - | |||
KOR
#14
|
1 | 100B € | - | |||||
KOR
#26
|
3 | 1 | 1 | 0 € | 30.12.2026 | |||
KOR
#30
|
5 | 2 | 1 | 0 € | 30.12.2026 | |||
KOR
#24
|
0 € | - | ||||||
KOR
#55
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 2,4Mn € | Ortalama Yaş: 26,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#2
|
23 | 23 | 2 | 5 | 1 | 400B € | 30.12.2026 | |
KOR
#4
|
19 | 17 | 2 | 2 | 400B € | - | ||
KOR
#39
|
22 | 22 | 2 | 4 | 350B € | 30.12.2027 | ||
KOR
#20
|
13 | 10 | 1 | 350B € | - | |||
KOR
#32
|
24 | 21 | 1 | 4 | 3 | 200B € | - | |
KOR
#3
|
3 | 2 | 1 | 200B € | - | |||
KOR
#6
|
1 | 200B € | 30.12.2026 | |||||
KOR
#27
|
5 | 2 | 150B € | - | ||||
KOR
#17
|
12 | 5 | 1 | 2 | 125B € | - | ||
KOR
#22
|
0 € | - | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 2,4Mn € | Ortalama Yaş: 26,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#1
|
21 | 20 | 1 | 450B € | - | |||
KOR
#21
|
5 | 5 | 1 | 225B € | - | |||
KOR
#74
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 675K € | Ortalama Yaş: 26,7 | ||||||
Güney Kore-K-Lig 1
Güney Kore-K-Lig 2
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Seoul
|
26 | 17 | 5 | 4 | 52 - 21 | 31 | 56 |
|
2
|
Ulsan Hyundai
|
26 | 12 | 4 | 10 | 41 - 37 | 4 | 40 |
|
3
|
Jeonbuk
|
26 | 10 | 9 | 7 | 32 - 23 | 9 | 39 |
|
4
|
Jeju United
|
26 | 10 | 8 | 8 | 31 - 27 | 4 | 38 |
|
5
|
Gangwon
|
25 | 9 | 10 | 6 | 30 - 24 | 6 | 37 |
|
6
|
Pohang Steelers
|
26 | 10 | 5 | 11 | 24 - 29 | -5 | 35 |
|
7
|
Incheon Utd
|
25 | 9 | 7 | 9 | 32 - 28 | 4 | 34 |
|
8
|
FC Anyang
|
26 | 8 | 10 | 8 | 33 - 39 | -6 | 34 |
|
9
|
Daejeon
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 32 | 3 | 32 |
|
10
|
Bucheon
|
26 | 7 | 10 | 9 | 28 - 29 | -1 | 31 |
|
11
|
Gimcheon Sangmu
|
26 | 4 | 15 | 7 | 24 - 32 | -8 | 27 |
|
12
|
Gwangju FC
|
26 | 1 | 9 | 16 | 16 - 57 | -41 | 12 |
Incheon United, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Incheon Football Stadium sahasında oynuyor. Takımı Jung-Hwan Yoon çalıştırıyor.
Güney Kore - K-Lig 1 tablosunda 8. sırada: 25 maçta 34 puan. Karne 9 galibiyet, 7 beraberlik, 9 mağlubiyet. Attığı gol 32, yediği gol 28; averaj 4.
Son maçında Jeonbuk ile 1-1 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Seoul deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 27.3, toplam piyasa değeri 7.3 Mn €. En golcü isim Stefan Mugosa (10 gol). En çok asisti Ju-yong Lee yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Gerso (0.5 Mn €). Kadronun 4 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 14 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Leandro Joaquim Ribeiro, Jung Chi-In, Jung Chi-In var. Ayrılanlar arasında Lee Sang-hyeon, Kang Young-hun, Tae-wook Jeong bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 K-Lig 2 yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.