YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SC Fotbal Club FCSB SA 26-27 sezonu | Liga 1'de 4. sırada, 11 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
SC Fotbal Club FCSB SA 26-27 sezonu | Liga 1'de 4. sırada, 11 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Romanya
1
1
8
4
5
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Romanya - Liga 1
|
||||||
| 17/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/08 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 10/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 10/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
Romanya - Kupa
|
||||||
| 02/09 | - | - | - | - | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
UEFA Konferans Ligi
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 23/07 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 30/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 09/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/07 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Süper Kupa
Şampiyonlar Ligi
Liga 1
Romanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#9
|
8 | 7 | 3 | 2 | 4,5M € | 29.06.2027 | ||
ROU
#11
|
3 | 1 | 1 | 2,3M € | 29.06.2027 | |||
ITA
#31
|
9 | 8 | 2 | 700B € | 29.06.2027 | |||
ROU
#20
|
6 | 2 | 1 | 1 | 650B € | 29.06.2029 | ||
ROU
#7
|
8 | 5 | 1 | 3 | 1 | 600B € | 29.06.2026 | |
ROU
#90
|
8 | 1 | 1 | 1 | 550B € | 29.06.2030 | ||
ROU
#98
|
3 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
CMR
#14
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
ROU
#19
|
0 € | - | ||||||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 9,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#10
|
8 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1,8M € | 29.06.2027 | |
CPV
#18
|
7 | 4 | 3 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | ||
FRA
#28
|
7 | 7 | 1 | 1 | 800B € | 29.06.2029 | ||
FRA
#8
|
6 | 3 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
ROU
#22
|
6 | 2 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | ||
FRA
#97
|
4 | 3 | 2 | 250B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#29
|
0 € | - | ||||||
| 7 Orta Saha | Toplam Değer: 4,9Mn € | Ortalama Yaş: 25,9 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZAF
#30
|
2M € | 29.06.2027 | ||||||
CMR
#5
|
7 | 7 | 1 | 2 | 1,8M € | 29.06.2027 | ||
ISR
#15
|
3 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | ||||
PRT
#3
|
8 | 8 | 700B € | 29.06.2027 | ||||
ROU
#28
|
700B € | 29.06.2027 | ||||||
ROU
#17
|
650B € | 29.06.2028 | ||||||
COD
#21
|
5 | 5 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#4
|
8 | 8 | 1 | 550B € | - | |||
MNE
#33
|
7 | 6 | 1 | 550B € | 29.06.2027 | |||
ROU
#23
|
450B € | 29.06.2027 | ||||||
ROU
#77
|
2 | 300B € | 29.06.2028 | |||||
ROU
#2
|
6 | 3 | 2 | 100B € | 30.12.2026 | |||
ROU
#6
|
0 € | 29.06.2030 | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 9,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#32
|
6 | 6 | 3M € | 29.06.2028 | ||||
ROU
#13
|
3 | 3 | 300B € | 29.06.2029 | ||||
ROU
#34
|
50B € | 29.06.2026 | ||||||
ROU
#1
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 3,4Mn € | Ortalama Yaş: 21,5 | ||||||
Romanya-Liga 1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
D. Bucureşti
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14 - 5 | 9 | 14 |
|
2
|
Petrolul
|
7 | 4 | 0 | 3 | 7 - 10 | -3 | 12 |
|
3
|
Rapid
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7 - 3 | 4 | 11 |
|
4
|
FCSB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10 - 8 | 2 | 11 |
|
5
|
Univ. Craiova
|
6 | 3 | 1 | 2 | 13 - 8 | 5 | 10 |
|
6
|
Corvinul
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8 - 4 | 4 | 10 |
|
7
|
Farul Constanta
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10 - 8 | 2 | 10 |
|
8
|
Otelul Galati
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9 - 8 | 1 | 10 |
|
9
|
Sepsi
|
7 | 2 | 4 | 1 | 4 - 3 | 1 | 10 |
|
10
|
FC Arges
|
7 | 3 | 1 | 3 | 4 - 5 | -1 | 10 |
|
11
|
CFR Cluj
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11 - 10 | 1 | 9 |
|
12
|
U. Cluj
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9 - 9 | 0 | 9 |
|
13
|
Botosani
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
14
|
Arad
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 10 | -4 | 6 |
|
15
|
Voluntari
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7 - 18 | -11 | 5 |
|
16
|
Csikszereda
|
7 | 0 | 1 | 6 | 4 - 13 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
FC Arges
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Csikszereda
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Bistrita-Nasaud
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
CSM Corona Brasov
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
FC Bihor Oradea
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
FCSB
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
SC Fotbal Club FCSB SA, 1947 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Uluslararası Arena sahasında oynuyor. Takımı Marius Achim Baciu çalıştırıyor.
Romanya - Liga 1 tablosunda 4. sırada: 7 maçta 11 puan. Karne 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 10, yediği gol 8; averaj 2.
Son maçında Arad karşısında 1-3 kaybetti (31.08.2026). Sıradaki maçta FC Arges deplasmanına gidecek (03.09.2026).
Kadroda 33 oyuncu var; yaş ortalaması 25.2, toplam piyasa değeri 26.9 Mn €. En golcü isim Joao Paulo (3 gol). En çok asisti Octavian Popescu yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu George Daniel Birligea (4.5 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 10 oyuncu kadroya katıldı, 16 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Arnold Garita, Dylan Batubinsika, Luca Stancu var. Ayrılanlar arasında George Daniel Birligea, Mamadou Thiam, Mihai Lixandru bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 5 Liga 1, 1 UEFA Süper Kupa, 1 Şampiyonlar Ligi yer alıyor.
Sosyal