YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Porto B 26-27 sezonu | Liga Portugal 2'de 15. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Porto B 26-27 sezonu | Liga Portugal 2'de 15. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Portekiz
1
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Portekiz - Liga Portugal 2
|
||||||
| 10/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 24/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 15/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 27/12 | - | - | - | - | ||
| 10/01 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 24/01 | - | - | - | - | ||
| 31/01 | - | - | - | - | ||
| 07/02 | - | - | - | - | ||
| 14/02 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 28/02 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 14/03 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
U21 Premier League International Cup
|
||||||
| 04/01 | - | - | - | - | ||
| 13/01 | - | - | - | - | ||
Liga Portugal 2
Portekiz
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#7
|
25M € | 29.06.2029 | ||||||
TUR
#27
|
5M € | 29.06.2029 | ||||||
PRT
#89
|
4 | 4 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||||
BRA
#7
|
2,5M € | 29.06.2027 | ||||||
SEN
#46
|
3 | 2 | 1,8M € | 29.06.2030 | ||||
PRT
#57
|
4 | 3 | 1,5M € | 29.06.2031 | ||||
PRT
#72
|
1,2M € | 29.06.2031 | ||||||
PRT
#95
|
1,2M € | 29.06.2027 | ||||||
BLR
#43
|
4 | 2 | 1M € | 29.06.2028 | ||||
PRT
#47
|
2 | 2 | 1M € | 29.06.2029 | ||||
HRV
#79
|
900B € | 29.06.2028 | ||||||
PRT
#76
|
4 | 4 | 1 | 2 | 175B € | 29.06.2027 | ||
PRT
#53
|
3 | 2 | 0 € | - | ||||
PRT
#62
|
0 € | - | ||||||
PRT
#82
|
0 € | - | ||||||
COL
#87
|
0 € | - | ||||||
PRT
#60
|
0 € | - | ||||||
PRT
#78
|
0 € | - | ||||||
| 18 Forvet | Toplam Değer: 43,8Mn € | Ortalama Yaş: 19,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#56
|
2 | 2M € | 29.06.2030 | |||||
PRT
#66
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1M € | 29.06.2031 | ||
NOR
#70
|
2 | 1 | 900B € | 29.06.2029 | ||||
PRT
#92
|
2 | 750B € | 29.06.2031 | |||||
PRT
#55
|
700B € | 29.06.2031 | ||||||
PRT
#58
|
4 | 4 | 600B € | 29.06.2031 | ||||
PRT
#68
|
550B € | 29.06.2030 | ||||||
JPN
#50
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
AGO
#61
|
4 | 2 | 0 € | - | ||||
PRT
#65
|
0 € | - | ||||||
PRT
#83
|
0 € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 6,5Mn € | Ortalama Yaş: 18,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PRT
#52
|
12M € | 29.06.2030 | ||||||
HRV
#21
|
1 | 1 | 1 | 4M € | 29.06.2030 | |||
NGA
#12
|
3M € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#44
|
1M € | 29.06.2029 | ||||||
PRT
#64
|
3 | 2 | 1 | 500B € | 29.06.2030 | |||
PRT
#84
|
4 | 4 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | ||
PRT
#54
|
2 | 2 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
PRT
#93
|
3 | 3 | 1 | 100B € | 29.06.2028 | |||
PRT
#63
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
PRT
#94
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
PRT
#67
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 21,3Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PRT
#91
|
1M € | 29.06.2028 | ||||||
PRT
#24
|
500B € | 29.06.2030 | ||||||
PRT
#50
|
4 | 4 | 0 € | - | ||||
PRT
#41
|
0 € | - | ||||||
PRT
#61
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 21,4 | ||||||
Portekiz-Liga Portugal 2
Uluslararası Gençlik Ligi-U21 Premier League International Cup
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Lusitania
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7 - 2 | 5 | 10 |
|
2
|
Academica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7 - 3 | 4 | 9 |
|
3
|
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 9 |
|
4
|
Penafiel
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 3 | 4 | 7 |
|
5
|
Farense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 7 |
|
6
|
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 2 | 2 | 7 |
|
7
|
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 7 |
|
8
|
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 7 |
|
9
|
Uniao Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7 - 5 | 2 | 6 |
|
10
|
Felgueiras
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4 - 3 | 1 | 6 |
|
11
|
Leixoes
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 5 | 0 | 6 |
|
12
|
AVS
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 - 4 | 1 | 5 |
|
13
|
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 | -1 | 4 |
|
14
|
Tondela
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 6 | -4 | 3 |
|
15
|
Porto B
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 8 | -6 | 3 |
|
16
|
Torreense
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 9 | -4 | 2 |
|
17
|
Feirense
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0 - 4 | -4 | 1 |
|
18
|
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 9 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
PSV Eindhoven U21
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 |
|
2
|
Sunderland U21
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 |
|
3
|
Brighton U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
C. Palace U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Porto B
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Ipswich U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Anderlecht U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
PSG U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
FC Porto B, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Dr. Jorge Sampaio sahasında oynuyor. Takımı Joao Brandao çalıştırıyor.
Portekiz - Liga Portugal 2 tablosunda 15. sırada: 4 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 2, yediği gol 8; averaj -6.
Son maçında Penafiel karşısında 0-3 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Tondela deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 45 oyuncu var; yaş ortalaması 20.1, toplam piyasa değeri 73.0 Mn €. En golcü isim Martim Cunha (1 gol). En çok asisti Bernardo Lima yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu William Gomes (25.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 6 oyuncu kadroya katıldı, 7 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Mame Alassane Niang, Eirik Granaas, Tiago Ferreira var. Ayrılanlar arasında Kaio Henrique, Tiago Andrade, Gonçalo Sousa bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Liga Portugal 2 yer alıyor.