YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Estudiantes de La Plata 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 1. sırada, 31 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Estudiantes de La Plata 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 1. sırada, 31 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Arjantin
1
9
1
4
2
1
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Profesyonel Lig
|
||||||
| 24/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 10/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Arjantin - Kupa
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 20/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 32 Turu | ||||||
| 31/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 28/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 28/09 | - | - | - | - | ||
Arjantin - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 22/07 | - |
|
|
- | ||
| 12/11 | - | - | - | - | ||
Libertadores Kupası
|
||||||
| Grup A | ||||||
| 09/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 07/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 12/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 19/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/09 | - | - | - | - | ||
| 17/09 | - | - | - | - | ||
Libertadores Kupası
Profesyonel Lig
Şampiyonlar Kupası
Kupa
Arjantin
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#10
|
26 | 19 | 8 | 5 | 6 | 4,5M € | 30.12.2027 | |
COL
#18
|
29 | 10 | 2 | 2 | 3,5M € | 30.12.2028 | ||
ARG
#28
|
23 | 6 | 1 | 2 | 2 | 3,5M € | 30.12.2026 | |
ARG
#29
|
25 | 17 | 3 | 3 | 2M € | 30.12.2027 | ||
ARG
#17
|
22 | 15 | 2 | 4 | 1,8M € | - | ||
ARG
#32
|
6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1,5M € | - | |
ARG
#19
|
17 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1M € | 30.12.2028 | |
ARG
#
|
450B € | - | ||||||
ARG
#23
|
400B € | - | ||||||
ARG
#9
|
29 | 25 | 8 | 2 | 1 | 300B € | 30.12.2026 | |
ARG
#23
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
ARG
#27
|
12 | 3 | 1 | 1 | 1 | 250B € | 30.12.2026 | |
ARG
#28
|
250B € | - | ||||||
ARG
#23
|
4 | 1 | 50B € | - | ||||
| 14 Forvet | Toplam Değer: 19,8Mn € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#31
|
5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4M € | 29.06.2030 | |
COL
#
|
3,5M € | 29.06.2027 | ||||||
ARG
#20
|
29 | 25 | 3 | 6 | 2,5M € | - | ||
ARG
#11
|
19 | 11 | 2 | 2 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||
URY
#8
|
26 | 12 | 4 | 1,3M € | 30.12.2027 | |||
ARG
#22
|
33 | 18 | 5 | 2 | 5 | 1,2M € | 30.12.2026 | |
ARG
#21
|
30 | 30 | 1 | 1 | 12 | 800B € | 30.12.2028 | |
ARG
#52
|
1 | 350B € | - | |||||
ARG
#7
|
15 | 5 | 1 | 2 | 50B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#29
|
50B € | - | ||||||
ARG
#34
|
0 € | - | ||||||
ARG
#
|
0 € | - | ||||||
ARG
#39
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 16,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#24
|
26 | 25 | 1 | 10 | 1 | 6M € | - | |
ARG
#40
|
22 | 12 | 1 | 1 | 5 | 3M € | - | |
PRY
#15
|
2,3M € | 30.12.2027 | ||||||
ARG
#13
|
27 | 25 | 1 | 7 | 2M € | 30.12.2027 | ||
ARG
#4
|
23 | 20 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2M € | - |
ARG
#14
|
25 | 22 | 1 | 11 | 350B € | 29.06.2027 | ||
ARG
#34
|
300B € | - | ||||||
ARG
#35
|
4 | 2 | 200B € | - | ||||
ARG
#
|
200B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#26
|
6 | 5 | 1 | 25B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#2
|
1 | 1 | 0 € | 29.06.2027 | ||||
ARG
#36
|
4 | 4 | 2 | 0 € | - | |||
| 12 Defans | Toplam Değer: 16,4Mn € | Ortalama Yaş: 25,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#12
|
2,5M € | 30.12.2026 | ||||||
URY
#16
|
26 | 26 | 4 | 700B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#1
|
10 | 9 | 500B € | - | ||||
ARG
#12
|
0 € | - | ||||||
ARG
#25
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 3,7Mn € | Ortalama Yaş: 28,0 | ||||||
Arjantin-Profesyonel Lig
Arjantin-Copa de la Liga
Arjantin-Torneo Final
Arjantin-Torneo Inicial
1
3
2
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Estudiantes
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19 - 7 | 12 | 31 |
|
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22 - 9 | 13 | 30 |
|
3
|
Velez
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18 - 12 | 6 | 28 |
|
4
|
Talleres
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17 - 13 | 4 | 26 |
|
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24 - 20 | 4 | 24 |
|
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18 - 15 | 3 | 24 |
|
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14 - 14 | 0 | 22 |
|
8
|
CA Union
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24 - 20 | 4 | 21 |
|
9
|
Instituto
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17 - 17 | 0 | 21 |
|
10
|
Def. Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18 - 21 | -3 | 19 |
|
11
|
Gimnasia Mendoza
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14 - 22 | -8 | 19 |
|
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10 - 15 | -5 | 16 |
|
13
|
C. Cordoba
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11 - 21 | -10 | 16 |
|
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15 - 27 | -12 | 15 |
|
15
|
Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5 - 12 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Instituto
|
7 | 5 | 1 | 1 | 6 - 2 | 4 | 16 |
|
2
|
Gimnasia Mendoza
|
7 | 5 | 0 | 2 | 12 - 5 | 7 | 15 |
|
3
|
Def. Justicia
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9 - 8 | 1 | 14 |
|
4
|
Velez
|
7 | 3 | 4 | 0 | 10 - 6 | 4 | 13 |
|
5
|
Newell's
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 6 | 2 | 11 |
|
6
|
CA Union
|
7 | 3 | 1 | 3 | 12 - 10 | 2 | 10 |
|
7
|
Independiente
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6 - 6 | 0 | 10 |
|
8
|
Boca Juniors
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7 - 8 | -1 | 10 |
|
9
|
Riestra
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 7 | 1 | 9 |
|
10
|
Platense
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 12 | -4 | 9 |
|
11
|
Estudiantes
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 7 | 0 | 7 |
|
12
|
Lanus
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
13
|
C. Cordoba
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4 - 7 | -3 | 7 |
|
14
|
San Lorenzo
|
7 | 2 | 1 | 4 | 2 - 5 | -3 | 7 |
|
15
|
Talleres
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8 - 12 | -4 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Flamengo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14 - 2 | 12 | 16 |
|
2
|
Estudiantes
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6 - 5 | 1 | 9 |
|
3
|
Medellin
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 11 | -5 | 7 |
|
4
|
Cusco
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4 - 12 | -8 | 1 |
Estudiantes de La Plata, 1905 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Ciudad de La Plata sahasında oynuyor. Takımı Alexander Medina çalıştırıyor.
Arjantin - Profesyonel Lig tablosunda 1. sırada: 16 maçta 31 puan. Karne 9 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 19, yediği gol 7; averaj 12.
Son maçında Newell's ile 0-0 berabere kaldı (01.09.2026). Sıradaki maçta Velez deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 44 oyuncu var; yaş ortalaması 26.3, toplam piyasa değeri 56.1 Mn €. En golcü isim Tiago Palacios (8 gol). En çok asisti Tiago Palacios yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Tiago Tomas Palacios (6.0 Mn €). Kadronun 4 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 21 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Jalil Elias, Miguel Monsalve, Baltasar Rodriguez var. Ayrılanlar arasında Facundo Farias, Flores, Alexis Castillo Manyoma bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 Profesyonel Lig, 2 Şampiyonlar Kupası, 1 Libertadores Kupası yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal