YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
PFC CSKA Sofya 25-26 sezonu | Parva Liga'de 4. sırada, 56 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
PFC CSKA Sofya 25-26 sezonu | Parva Liga'de 4. sırada, 56 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Bulgaristan
31
4
22
6
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - Parva Liga, 25/26
|
||||||
| 19/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 13/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/09 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/09 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 05/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 19/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/11 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/11 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/12 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/02 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Şampiyonluk Turu | ||||||
| 25/04 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 03/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 16/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Bulgaristan - Kupa, 25/26
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 29/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 13/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 21/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 20/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 15/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 28/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/06 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/10 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
Kupa
Bulgaristan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#9
|
32 | 25 | 14 | 4 | 3M € | - | ||
GLP
#11
|
1,5M € | 29.06.2029 | ||||||
FRA
#11
|
28 | 16 | 4 | 6 | 1M € | - | ||
ALB
#22
|
8 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
BGR
#35
|
250B € | 29.06.2028 | ||||||
BGR
#23
|
3 | 200B € | 29.06.2029 | |||||
BGR
#91
|
2 | 200B € | - | |||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 6,6Mn € | Ortalama Yaş: 22,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CYP
#28
|
39 | 31 | 10 | 2 | 2 | 2,5M € | 29.06.2028 | |
CMR
#99
|
36 | 32 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1,8M € | - |
PRT
#6
|
29 | 29 | 2 | 1 | 8 | 1 | 800B € | 29.06.2028 |
BGR
#30
|
31 | 15 | 3 | 2 | 4 | 750B € | 29.06.2029 | |
BGR
#73
|
25 | 12 | 1 | 1 | 1 | 600B € | 29.06.2029 | |
SWE
#8
|
14 | 11 | 2 | 400B € | 30.12.2026 | |||
BGR
#29
|
5 | 3 | 1 | 350B € | - | |||
NOR
#7
|
15 | 9 | 1 | 3 | 250B € | 30.12.2028 | ||
BGR
#16
|
6 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
BGR
#24
|
1 | 0 € | - | |||||
BGR
#
|
0 € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 7,6Mn € | Ortalama Yaş: 23,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOS
#5
|
32 | 31 | 2 | 6 | 1,5M € | - | ||
BRA
#2
|
36 | 30 | 4 | 1 | 1 | 1,2M € | 29.06.2028 | |
ARG
#17
|
31 | 31 | 8 | 1,2M € | - | |||
ESP
#4
|
25 | 19 | 1 | 5 | 600B € | - | ||
BGR
#19
|
20 | 12 | 1 | 1 | 500B € | 30.12.2029 | ||
GMB
#3
|
9 | 6 | 350B € | - | ||||
COL
#13
|
3 | 1 | 300B € | 29.06.2029 | ||||
BGR
#20
|
2 | 250B € | 29.06.2027 | |||||
BGR
#2
|
50B € | - | ||||||
BGR
#14
|
27 | 22 | 3 | 0 € | - | |||
| 10 Defans | Toplam Değer: 6Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLR
#21
|
34 | 34 | 2 | 2M € | - | |||
BGR
#12
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#1
|
6 | 6 | 1 | 0 € | - | |||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 2,2Mn € | Ortalama Yaş: 29,3 | ||||||
Bulgaristan-Parva Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Levski Sofia
|
30 | 22 | 4 | 4 | 64 - 22 | 42 | 70 |
|
2
|
Ludogorets
|
30 | 17 | 9 | 4 | 57 - 20 | 37 | 60 |
|
3
|
CSKA 1948
|
30 | 18 | 5 | 7 | 50 - 31 | 19 | 59 |
|
4
|
CSKA Sofya
|
30 | 16 | 8 | 6 | 43 - 23 | 20 | 56 |
|
5
|
Lokomotiv Plovdiv
|
30 | 11 | 13 | 6 | 30 - 33 | -3 | 46 |
|
6
|
Cherno More
|
30 | 11 | 11 | 8 | 33 - 26 | 7 | 44 |
|
7
|
Arda
|
30 | 12 | 8 | 10 | 33 - 27 | 6 | 44 |
|
8
|
Botev Plovdiv
|
30 | 11 | 7 | 12 | 40 - 37 | 3 | 40 |
|
9
|
Slavia Sofia
|
30 | 10 | 9 | 11 | 36 - 33 | 3 | 39 |
|
10
|
Botev Vratsa
|
30 | 9 | 11 | 10 | 24 - 26 | -2 | 38 |
|
11
|
Lok. Sofia
|
30 | 9 | 10 | 11 | 40 - 39 | 1 | 37 |
|
12
|
Spartak Varna
|
30 | 5 | 12 | 13 | 25 - 50 | -25 | 27 |
|
13
|
Dobrudzha
|
30 | 7 | 5 | 18 | 23 - 43 | -20 | 26 |
|
14
|
Septemvri Sofia
|
30 | 7 | 5 | 18 | 25 - 58 | -33 | 26 |
|
15
|
Beroe
|
30 | 4 | 11 | 15 | 19 - 44 | -25 | 23 |
|
16
|
Montana
|
30 | 3 | 8 | 19 | 15 - 45 | -30 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Levski Sofia
|
36 | 25 | 6 | 5 | 71 - 25 | 46 | 81 |
|
2
|
Ludogorets
|
36 | 19 | 10 | 7 | 61 - 25 | 36 | 67 |
|
3
|
CSKA 1948
|
36 | 20 | 7 | 9 | 54 - 35 | 19 | 67 |
|
4
|
CSKA Sofya
|
36 | 18 | 9 | 9 | 47 - 30 | 17 | 63 |
PFC CSKA Sofya, 1948 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Balgarska Armiya Stadium sahasında oynuyor.
Bulgaristan - Parva Liga tablosunda 4. sırada: 30 maçta 56 puan. Karne 16 galibiyet, 8 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 43, yediği gol 23; averaj 20.
Son maçında Ludogorets karşısında 0-1 kaybetti (25.05.2026).
Kadroda 31 oyuncu var; yaş ortalaması 24.3, toplam piyasa değeri 22.3 Mn €. En golcü isim Leandro Godoy (14 gol). En çok asisti Pastor yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Leandro Godoy (3.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 19 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Alejandro Piedrahita, Maks Ebong, Angelo Martino var. Ayrılanlar arasında Marcelino Carreazo, Mica Pinto, Jason Lokilo bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Kupa yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal