YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
NK Publikum Celje 25-26 sezonu | PrvaLiga'de 1. sırada, 74 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
NK Publikum Celje 25-26 sezonu | PrvaLiga'de 1. sırada, 74 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Slovenya
3
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Slovenya - PrvaLiga, 25/26
|
||||||
| 20/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 10/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/08 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| 31/08 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/09 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 18/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 26/10 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/11 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 07/12 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/02 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 07/03 | - |
|
|
B | ||
| 15/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 15/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/05 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 09/05 | - |
|
|
B | ||
| 16/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/05 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
Slovenya - Kupa, 25/26
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 29/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 04/12 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Avrupa Ligi, 25/26
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 10/07 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 24/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 31/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 25/26
|
||||||
| 3. Eleme Turu | ||||||
| 07/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 14/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| Play-off Turu | ||||||
| 21/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Lig Aşaması | ||||||
| 02/10 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 06/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 27/11 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 11/12 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/12 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Play-off Turu | ||||||
| 19/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/02 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 12/03 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 19/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 02/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
PrvaLiga
Kupa
Slovenya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HRV
#9
|
28 | 23 | 22 | 4 | 2M € | 29.06.2029 | ||
LTU
#47
|
17 | 13 | 8 | 2 | 1 | 700B € | 29.06.2028 | |
BLR
#71
|
13 | 8 | 1 | 5 | 700B € | - | ||
NLD
#9
|
450B € | 30.12.2027 | ||||||
SVN
#94
|
24 | 9 | 8 | 3 | 2 | 300B € | 29.06.2027 | |
SVN
#99
|
24 | 6 | 6 | 1 | 3 | 150B € | 29.06.2027 | |
SWE
#14
|
13 | 4 | 1 | 1 | 1 | 100B € | 30.12.2028 | |
SVN
#20
|
1 | 1 | 100B € | 29.06.2026 | ||||
SVN
#
|
75B € | - | ||||||
BIH
#24
|
1 | 0 € | 29.06.2028 | |||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 4,6Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#20
|
51 | 45 | 16 | 6 | 4 | 1,5M € | 29.06.2027 | |
KOS
#11
|
46 | 29 | 3 | 7 | 3 | 500B € | 29.06.2028 | |
SVN
#19
|
12 | 11 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | ||
SVN
#4
|
41 | 26 | 3 | 1 | 10 | 300B € | 29.06.2027 | |
SVN
#17
|
33 | 11 | 3 | 2 | 2 | 300B € | 29.06.2027 | |
SVN
#31
|
300B € | 29.06.2028 | ||||||
NGA
#13
|
29 | 12 | 2 | 250B € | - | |||
BIH
#8
|
48 | 43 | 6 | 7 | 7 | 200B € | 29.06.2029 | |
HRV
#16
|
33 | 15 | 5 | 3 | 200B € | 29.06.2027 | ||
SVN
#38
|
75B € | 29.06.2027 | ||||||
SVN
#7
|
32 | 23 | 1 | 3 | 0 € | - | ||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 4,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LTU
#6
|
44 | 40 | 2 | 11 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | |
SVN
#23
|
40 | 37 | 3 | 2 | 7 | 700B € | 30.05.2028 | |
ESP
#2
|
43 | 43 | 5 | 4 | 15 | 1 | 400B € | 29.06.2029 |
SVN
#3
|
31 | 25 | 4 | 4 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | |
HRV
#14
|
10 | 6 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
SVN
#42
|
10 | 4 | 2 | 200B € | 29.06.2027 | |||
ESP
#15
|
7 | 2 | 2 | 200B € | 29.06.2027 | |||
SVN
#26
|
150B € | - | ||||||
SVN
#25
|
125B € | 29.06.2027 | ||||||
SVK
#
|
100B € | - | ||||||
SVN
#5
|
12 | 5 | 1 | 50B € | 29.06.2028 | |||
POL
#44
|
40 | 34 | 1 | 4 | 0 € | - | ||
FRO
#70
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SVN
#1
|
45 | 35 | 5 | 800B € | 29.06.2027 | |||
HRV
#21
|
6 | 6 | 2 | 200B € | 29.06.2027 | |||
SVN
#12
|
12 | 12 | 50B € | 29.06.2029 | ||||
SVN
#25
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,2 | ||||||
Slovenya-PrvaLiga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Celje
|
34 | 23 | 5 | 6 | 85 - 32 | 53 | 74 |
|
2
|
Koper
|
34 | 20 | 7 | 7 | 71 - 43 | 28 | 67 |
|
3
|
Bravo
|
34 | 19 | 5 | 10 | 62 - 51 | 11 | 62 |
|
4
|
Olimpija
|
34 | 16 | 7 | 11 | 50 - 40 | 10 | 55 |
|
5
|
Maribor
|
34 | 15 | 8 | 11 | 57 - 43 | 14 | 53 |
|
6
|
Radomlje
|
34 | 13 | 6 | 15 | 50 - 63 | -13 | 45 |
|
7
|
Aluminij
|
34 | 10 | 6 | 18 | 42 - 61 | -19 | 36 |
|
8
|
Mura
|
34 | 8 | 7 | 19 | 35 - 55 | -20 | 31 |
|
9
|
Primorje
|
34 | 6 | 4 | 24 | 31 - 74 | -43 | 22 |
|
10
|
NK Domzale
|
18 | 3 | 3 | 12 | 17 - 38 | -21 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Strasbourg
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11 - 5 | 6 | 16 |
|
2
|
Rakow
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9 - 2 | 7 | 14 |
|
3
|
AEK Athens
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14 - 7 | 7 | 13 |
|
4
|
Sparta Prag
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 3 | 7 | 13 |
|
5
|
Rayo Vallecano
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13 - 7 | 6 | 13 |
|
6
|
Shakhtar
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 5 | 5 | 13 |
|
7
|
Mainz
|
6 | 4 | 1 | 1 | 7 - 3 | 4 | 13 |
|
8
|
AEK Larnaca
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7 - 1 | 6 | 12 |
|
9
|
Lausanne
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6 - 3 | 3 | 11 |
|
10
|
Crystal Palace
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 6 | 5 | 10 |
|
11
|
Lech Poznan
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 8 | 4 | 10 |
|
12
|
Samsunspor
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 6 | 4 | 10 |
|
13
|
Celje
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8 - 7 | 1 | 10 |
|
14
|
AZ Alkmaar
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 7 | 0 | 10 |
|
15
|
Fiorentina
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8 - 5 | 3 | 9 |
|
16
|
Rijeka
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5 - 2 | 3 | 9 |
|
17
|
Jagiellonia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 5 - 4 | 1 | 9 |
|
18
|
Omonia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5 - 4 | 1 | 8 |
|
19
|
Noah
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6 - 7 | -1 | 8 |
|
20
|
Drita
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4 - 8 | -4 | 8 |
|
21
|
KuPS
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6 - 5 | 1 | 7 |
|
22
|
Shkendija
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4 - 5 | -1 | 7 |
|
23
|
Zrinjski
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8 - 10 | -2 | 7 |
|
24
|
Sigma Olomouc
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 9 | -2 | 7 |
|
25
|
Univ. Craiova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 8 | -2 | 7 |
|
26
|
Lincoln Red
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 15 | -8 | 7 |
|
27
|
Dinamo Kiev
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9 - 9 | 0 | 6 |
|
28
|
Legia Varşova
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8 - 8 | 0 | 6 |
|
29
|
S. Bratislava
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5 - 9 | -4 | 6 |
|
30
|
Breidablik
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6 - 11 | -5 | 5 |
|
31
|
Shamrock
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7 - 13 | -6 | 4 |
|
32
|
Hacken
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5 - 8 | -3 | 3 |
|
33
|
Hamrun
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4 - 11 | -7 | 3 |
|
34
|
Shelbourne
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0 - 7 | -7 | 2 |
|
35
|
Aberdeen
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3 - 14 | -11 | 2 |
|
36
|
Rapid Wien
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3 - 14 | -11 | 1 |
NK Publikum Celje, 1919 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Arena Z’dezele sahasında oynuyor.
Slovenya - PrvaLiga tablosunda 1. sırada: 34 maçta 74 puan. Karne 23 galibiyet, 5 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 85, yediği gol 32; averaj 53.
Son maçında Primorje karşısında 4-0 kazandı (23.05.2026).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 24.9, toplam piyasa değeri 13.0 Mn €. En golcü isim Franko Kovacevic (22 gol). En çok asisti Milot Avdyli yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Franko Kovacevic (2.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 28 oyuncu kadroya katıldı, 27 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Svit Seslar, Anomnachi Chinasa Chidi, Nino Vukasovic var. Ayrılanlar arasında Luka Perkovic, Anomnachi Chinasa Chidi, Eguaras bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 PrvaLiga, 1 Kupa yer alıyor.
Sosyal