YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Korona Kielce 26-27 sezonu | Ekstraklasa'de 8. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Korona Kielce 26-27 sezonu | Ekstraklasa'de 8. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Polonya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Polonya - Ekstraklasa
|
||||||
| 25/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/08 | - |
|
|
- | ||
| 08/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 28/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/09 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 15/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 22/05 | - | - | - | - | ||
Polonya - Kupa
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 02/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 14/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/01 | - |
|
|
B | ||
| 04/07 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 14/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Polonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
POL
#7
|
1 | 1 | 700B € | 29.06.2028 | ||||
POL
#14
|
7 | 7 | 3 | 500B € | 29.06.2028 | |||
MNE
#23
|
6 | 6 | 2 | 500B € | 29.06.2028 | |||
DEU
#22
|
7 | 5 | 1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||
POL
#99
|
7 | 1 | 250B € | 29.06.2028 | ||||
POL
#19
|
0 € | - | ||||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 2,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZE
#18
|
7 | 7 | 1 | 3,5M € | 29.06.2029 | |||
CZE
#32
|
2 | 1 | 1 | 3M € | 29.06.2029 | |||
POL
#19
|
1 | 1,5M € | - | |||||
POL
#35
|
7 | 6 | 2 | 1M € | 29.06.2030 | |||
BEL
#8
|
7 | 5 | 1 | 800B € | - | |||
POL
#71
|
6 | 6 | 4 | 3 | 750B € | 29.06.2028 | ||
HRV
#9
|
4 | 3 | 650B € | - | ||||
SWE
#86
|
2 | 2 | 600B € | 29.06.2027 | ||||
POL
#24
|
500B € | - | ||||||
POL
#37
|
2 | 1 | 300B € | - | ||||
POL
#13
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#10
|
5 | 150B € | - | |||||
POL
#27
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
POL
#20
|
50B € | 29.06.2028 | ||||||
POL
#15
|
0 € | - | ||||||
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 13,2Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CYP
#44
|
5 | 3 | 650B € | 29.06.2027 | ||||
POL
#2
|
7 | 6 | 600B € | 29.06.2030 | ||||
POL
#6
|
6 | 6 | 550B € | - | ||||
POL
#11
|
2 | 450B € | - | |||||
POL
#67
|
4 | 2 | 300B € | - | ||||
POL
#21
|
4 | 1 | 1 | 150B € | - | |||
| 6 Defans | Toplam Değer: 2,7Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
POL
#1
|
6 | 6 | 2M € | - | ||||
POL
#87
|
1 | 1 | 300B € | - | ||||
POL
#12
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 2,3Mn € | Ortalama Yaş: 20,3 | ||||||
Polonya-Ekstraklasa
Polonya-I Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Lech Poznan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11 - 4 | 7 | 16 |
|
2
|
Legia Varşova
|
7 | 4 | 3 | 0 | 15 - 6 | 9 | 15 |
|
3
|
Gornik Zabrze
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12 - 7 | 5 | 15 |
|
4
|
Jagiellonia
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11 - 8 | 3 | 12 |
|
5
|
Wisla Krakow
|
7 | 3 | 2 | 2 | 13 - 11 | 2 | 11 |
|
6
|
Piast Gliwice
|
7 | 3 | 1 | 3 | 13 - 13 | 0 | 10 |
|
7
|
Katowice
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12 - 9 | 3 | 9 |
|
8
|
Korona Kielce
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7 - 5 | 2 | 9 |
|
9
|
Pogon Szczecin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7 - 4 | 3 | 8 |
|
10
|
Zaglebie Lubin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5 - 4 | 1 | 8 |
|
11
|
Cracovia
|
7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 8 | -2 | 8 |
|
12
|
Radomiak Radom
|
7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 13 | -7 | 8 |
|
13
|
Widzew Lodz
|
7 | 1 | 4 | 2 | 10 - 10 | 0 | 7 |
|
14
|
Slask Wroclaw
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9 - 11 | -2 | 6 |
|
15
|
Motor Lublin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8 - 13 | -5 | 5 |
|
16
|
Wisla Plock
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3 - 10 | -7 | 4 |
|
17
|
Wieczysta Krakow
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8 - 12 | -4 | 3 |
|
18
|
Rakow
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6 - 14 | -8 | 0 |
Korona Kielce, 1973 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Suzuki Arena sahasında oynuyor. Takımı Jacek Zielinski çalıştırıyor.
Polonya - Ekstraklasa tablosunda 8. sırada: 6 maçta 9 puan. Karne 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 7, yediği gol 5; averaj 2.
Son maçında Wisla Krakow ile 1-1 berabere kaldı (05.09.2026). Sıradaki maçta Slask Wroclaw deplasmanına gidecek (12.09.2026).
Kadroda 30 oyuncu var; yaş ortalaması 24.1, toplam piyasa değeri 20.4 Mn €. En golcü isim Mariusz Stepinski (3 gol). En çok asisti Wiktor Dlugosz yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Patrik Hellebrand (3.5 Mn €).
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 12 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Michael Ameyaw, Ondrej Lingr, Adam Chojecki var. Ayrılanlar arasında Tamar Svetlin, Adam Chojecki, Michal Niedbala bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.