YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Amazonas 2025 sezonu | Serie B'de 18. sırada, 36 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Amazonas 2025 sezonu | Serie B'de 18. sırada, 36 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Brezilya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie B
|
||||||
| 05/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 13/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/04 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/04 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 27/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 03/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 13/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/06 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/06 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 23/06 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/06 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 06/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/07 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 20/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 27/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/08 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/09 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 29/09 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 04/10 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 08/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 28/10 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/11 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/11 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Brezilya - Kupa
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 21/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Brezilya - Amazonense
|
||||||
| 25/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/01 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 02/02 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 08/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 25/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 09/03 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 13/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/03 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 22/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| Final | ||||||
| 02/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
Brezilya - Copa Verde
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 06/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 13/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Brezilya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#91
|
4 | 2 | 600B € | 30.04.2026 | ||||
BRA
#35
|
6 | 1 | 225B € | - | ||||
PER
#8
|
9 | 4 | 1 | 1 | 200B € | - | ||
CPV
#20
|
2 | 200B € | - | |||||
BRA
#19
|
29 | 24 | 6 | 2 | 5 | 150B € | - | |
FRA
#
|
50B € | - | ||||||
BRA
#9
|
27 | 12 | 6 | 2 | 5 | 2 | 0 € | - |
BRA
#20
|
13 | 5 | 2 | 0 € | - | |||
BRA
#7
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
BRA
#34
|
0 € | - | ||||||
BRA
#71
|
7 | 5 | 1 | 0 € | - | |||
BRA
#8
|
7 | 1 | 2 | 0 € | - | |||
BRA
#20
|
5 | 2 | 1 | 0 € | - | |||
USA
#
|
0 € | - | ||||||
BRA
#35
|
0 € | - | ||||||
BRA
#33
|
0 € | - | ||||||
| 16 Forvet | Toplam Değer: 1,4Mn € | Ortalama Yaş: 28,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#11
|
24 | 11 | 3 | 3 | 3 | 500B € | - | |
PRY
#29
|
16 | 12 | 2 | 2 | 8 | 500B € | 29.06.2029 | |
URY
#7
|
29 | 27 | 10 | 2 | 6 | 400B € | 30.12.2026 | |
ARG
#22
|
7 | 6 | 1 | 400B € | 30.12.2027 | |||
BRA
#77
|
19 | 12 | 1 | 3 | 250B € | - | ||
URY
#13
|
3 | 1 | 200B € | - | ||||
COL
#5
|
35 | 33 | 12 | 150B € | 30.12.2026 | |||
URY
#22
|
21 | 11 | 4 | 2 | 150B € | 30.12.2026 | ||
BRA
#17
|
17 | 8 | 1 | 100B € | - | |||
BRA
#20
|
8 | 2 | 100B € | - | ||||
BRA
#57
|
100B € | - | ||||||
BRA
#21
|
18 | 14 | 1 | 4 | 1 | 49B € | - | |
BRA
#10
|
32 | 19 | 2 | 5 | 3 | 0 € | - | |
BRA
#18
|
8 | 2 | 1 | 2 | 0 € | - | ||
BRA
#8
|
8 | 1 | 2 | 0 € | - | |||
BRA
#29
|
7 | 3 | 1 | 0 € | - | |||
BRA
#55
|
5 | 3 | 1 | 0 € | - | |||
BRA
#28
|
1 | 0 € | - | |||||
BRA
#27
|
1 | 0 € | 29.06.2027 | |||||
BRA
#
|
0 € | - | ||||||
BRA
#26
|
19 | 12 | 1 | 1 | 3 | 0 € | - | |
BRA
#
|
0 € | - | ||||||
| 22 Orta Saha | Toplam Değer: 2,9Mn € | Ortalama Yaş: 28,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#14
|
17 | 17 | 2 | 450B € | 30.12.2026 | |||
COL
#15
|
22 | 17 | 1 | 1 | 3 | 250B € | - | |
GNQ
#15
|
19 | 13 | 6 | 250B € | 29.06.2027 | |||
DNK
#94
|
4 | 3 | 1 | 200B € | - | |||
Thomas
K
BRA
#58
|
10 | 10 | 1 | 1 | 150B € | 09.09.2026 | ||
BRA
#6
|
39 | 39 | 5 | 0 € | - | |||
BRA
#3
|
14 | 14 | 1 | 1 | 3 | 0 € | - | |
BRA
#93
|
12 | 9 | 3 | 0 € | - | |||
BRA
#3
|
10 | 9 | 2 | 2 | 0 € | - | ||
BRA
#13
|
8 | 7 | 1 | 1 | 0 € | 29.11.2023 | ||
BRA
#12
|
6 | 3 | 0 € | - | ||||
BRA
#35
|
12 | 9 | 1 | 3 | 0 € | 30.12.2027 | ||
BRA
#4
|
6 | 5 | 2 | 0 € | - | |||
BRA
#35
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
| 0 € | - | |||||||
BRA
#
|
0 € | - | ||||||
BRA
#14
|
0 € | - | ||||||
| 17 Defans | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#33
|
20 | 20 | 1 | 0 € | 30.12.2027 | |||
BRA
#1
|
8 | 8 | 2 | 0 € | 30.12.2026 | |||
BRA
#33
|
7 | 7 | 2 | 0 € | - | |||
BRA
#1
|
9 | 8 | 1 | 0 € | - | |||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 0 € | Ortalama Yaş: 30,0 | ||||||
Brezilya-Serie B
Brezilya-Serie C
Brezilya-Serie D
Brezilya-Amazonense
Brezilya-Copa Verde
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Coritiba
|
38 | 19 | 11 | 8 | 39 - 23 | 16 | 68 |
|
2
|
CA Paranaense
|
38 | 19 | 8 | 11 | 53 - 43 | 10 | 65 |
|
3
|
Chapecoense
|
38 | 18 | 8 | 12 | 52 - 35 | 17 | 62 |
|
4
|
Clube do Remo
|
38 | 16 | 14 | 8 | 51 - 39 | 12 | 62 |
|
5
|
Criciuma
|
38 | 17 | 10 | 11 | 47 - 33 | 14 | 61 |
|
6
|
Goias
|
38 | 17 | 10 | 11 | 42 - 37 | 5 | 61 |
|
7
|
Novorizontino
|
38 | 15 | 15 | 8 | 43 - 32 | 11 | 60 |
|
8
|
Avai
|
38 | 14 | 14 | 10 | 50 - 40 | 10 | 56 |
|
9
|
CRB
|
38 | 16 | 8 | 14 | 45 - 40 | 5 | 56 |
|
10
|
Cuiaba
|
38 | 14 | 12 | 12 | 43 - 44 | -1 | 54 |
|
11
|
A. Goianiense
|
38 | 13 | 13 | 12 | 39 - 38 | 1 | 52 |
|
12
|
Operario Ferroviario
|
38 | 12 | 12 | 14 | 40 - 44 | -4 | 48 |
|
13
|
Vila Nova
|
38 | 11 | 14 | 13 | 40 - 44 | -4 | 47 |
|
14
|
America MG
|
38 | 12 | 10 | 16 | 41 - 44 | -3 | 46 |
|
15
|
Athletic Club
|
38 | 12 | 8 | 18 | 43 - 53 | -10 | 44 |
|
16
|
Botafogo SP
|
38 | 10 | 12 | 16 | 32 - 52 | -20 | 42 |
|
17
|
Ferroviaria
|
38 | 8 | 16 | 14 | 43 - 52 | -9 | 40 |
|
18
|
Amazonas
|
38 | 8 | 12 | 18 | 38 - 55 | -17 | 36 |
|
19
|
Volta Redonda
|
38 | 8 | 12 | 18 | 26 - 43 | -17 | 36 |
|
20
|
Paysandu
|
38 | 5 | 13 | 20 | 36 - 52 | -16 | 28 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Nacional(AM)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 9 |
|
2
|
Manauara
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 0 | 4 |
|
3
|
Amazonas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 2 | 1 | 3 |
|
4
|
Sao Raimundo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 7 | -6 | 1 |
Amazonas, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Arena da Amazonia sahasında oynuyor.
Brezilya - Serie B tablosunda 18. sırada: 38 maçta 36 puan. Karne 8 galibiyet, 12 beraberlik, 18 mağlubiyet. Attığı gol 38, yediği gol 55; averaj -17.
Son maçında Coritiba karşısında 1-2 kaybetti (24.11.2025).
Kadroda 60 oyuncu var; yaş ortalaması 27.9, toplam piyasa değeri 5.6 Mn €. En golcü isim Kevin Ramirez (10 gol). En çok asisti Rafael Aparecido de Paulo Tavares yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Gabriel Novaes (0.6 Mn €). Kadronun 5 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 36 oyuncu kadroya katıldı, 36 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Iury de Oliveira Nascimento, Jhonny Lucas, Marcelo Cirino var. Ayrılanlar arasında Carlos Akapo, Fernando Neto, Guilherme Xavier bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal