YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Young Boys - Slovan Bratislava 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.08.2025) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Stadion Wankdorf, Bern, İsviçre.
Young Boys - Slovan Bratislava 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.08.2025) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Stadion Wankdorf, Bern, İsviçre.
İlk Maç
Young Boys İç Saha Form Durumu
S. Bratislava Deplasman Form Durumu
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 1.31 |
|
1.42 |
| 11 |
|
17 |
| 5 |
|
7 |
| 368 (%82) |
|
385 (%80) |
| 14 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 7 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
21 |
| 9 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 11 |
|
17 |
| 5 |
|
7 |
| 3 |
|
6 |
| 3 |
|
5 |
| 8 |
|
9 |
| 3 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 448 |
|
478 |
| 368 (%82) |
|
385 (%80) |
| 23 (%42) |
|
27 (%48) |
| 3 (%20) |
|
2 (%22) |
| 11 |
|
13 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 9 |
|
13 |
| 14 |
|
8 |
| 18 |
|
18 |
| 5 |
|
2 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 34 (%45) |
|
41 (%54) |
| 8 (%57) |
|
8 (%80) |
| 126 |
|
129 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.45 |
|
0.41 |
| 3 |
|
6 |
| 2 |
|
3 |
| 193 (%82) |
|
176 (%80) |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 3 |
|
6 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 233 |
|
220 |
| 193 (%82) |
|
176 (%80) |
| 12 (%36) |
|
16 (%47) |
| 3 (%30) |
|
1 (%16) |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 5 |
|
8 |
| 8 |
|
5 |
| 8 |
|
10 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 19 (%48) |
|
20 (%51) |
| 2 (%50) |
|
4 (%80) |
| 65 |
|
61 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.86 |
|
1.01 |
| 10 |
|
17 |
| 5 |
|
7 |
| 367 (%81) |
|
390 (%81) |
| 12 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
21 |
| 9 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 10 |
|
17 |
| 5 |
|
7 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
5 |
| 8 |
|
9 |
| 3 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 448 |
|
478 |
| 367 (%81) |
|
390 (%81) |
| 11 (%52) |
|
11 (%50) |
| 0 (%0) |
|
1 (%33) |
| 11 |
|
13 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 4 |
|
5 |
| 6 |
|
3 |
| 10 |
|
8 |
| 5 |
|
2 |
| Young Boys | S. Bratislava | |
|---|---|---|
| 15 (%41) |
|
21 (%58) |
| 6 (%60) |
|
4 (%80) |
| 61 |
|
68 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Bratislava
|
2
|
0
|
3
|
S. Bratislava
|
2
|
1
|
3
|
S. Bratislava
|
2
|
1
|
3
|
Young Boys
|
2
|
2
|
2
|
Young Boys
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
8.40
|
S. Bratislava
|
8.00
|
Young Boys
|
7.40
|
Young Boys
|
7.30
|
Young Boys
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Young Boys
|
2
|
4
|
S. Bratislava
|
1
|
3
|
Young Boys
|
0
|
2
|
Young Boys
|
0
|
2
|
S. Bratislava
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Young Boys
|
65
|
87%
|
74
|
S. Bratislava
|
56
|
86%
|
65
|
S. Bratislava
|
51
|
94%
|
54
|
Young Boys
|
48
|
84%
|
57
|
S. Bratislava
|
42
|
84%
|
50
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Young Boys
|
2
|
28%
|
7
|
S. Bratislava
|
1
|
25%
|
4
|
Young Boys
|
0
|
0%
|
2
|
Young Boys
|
0
|
0%
|
2
|
Young Boys
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Young Boys
|
8
|
50%
|
16
|
S. Bratislava
|
3
|
25%
|
12
|
Young Boys
|
2
|
18%
|
11
|
S. Bratislava
|
6
|
66%
|
9
|
S. Bratislava
|
5
|
62%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Young Boys
|
2
|
50%
|
4
|
Young Boys
|
2
|
66%
|
3
|
Young Boys
|
1
|
50%
|
2
|
Young Boys
|
1
|
50%
|
2
|
S. Bratislava
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Young Boys
|
3
|
27%
|
11
|
S. Bratislava
|
6
|
54%
|
11
|
S. Bratislava
|
4
|
40%
|
10
|
S. Bratislava
|
4
|
40%
|
10
|
Young Boys
|
3
|
37%
|
8
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
7
|
S. Bratislava
|
6
|
Young Boys
|
5
|
Young Boys
|
3
|
Young Boys
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
1
|
Young Boys
|
1
|
Young Boys
|
1
|
S. Bratislava
|
1
|
S. Bratislava
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
3
|
Young Boys
|
3
|
Young Boys
|
2
|
Young Boys
|
2
|
S. Bratislava
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
4
|
Young Boys
|
3
|
S. Bratislava
|
3
|
Young Boys
|
1
|
Young Boys
|
1
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
18
|
S. Bratislava
|
17
|
S. Bratislava
|
15
|
Young Boys
|
14
|
Young Boys
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
3
|
S. Bratislava
|
3
|
Young Boys
|
2
|
Young Boys
|
1
|
Young Boys
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
1
|
S. Bratislava
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Young Boys
|
3
|
S. Bratislava
|
3
|
Young Boys
|
2
|
Young Boys
|
2
|
Young Boys
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
5
|
Young Boys
|
3
|
S. Bratislava
|
2
|
S. Bratislava
|
2
|
S. Bratislava
|
2
|
UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamında oynanan maçta Young Boys, S. Bratislava karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 28.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stadion Wankdorf, Bern, İsviçre. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.
Goller: A. Gigovic (29'), C. Bedia (37'), Robert Mak (43'), A. Gigovic (52'), D. Strelec (87').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Young Boys - S. Bratislava): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 5 - 7, beklenen gol (xG) 1.31 - 1.42.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.