YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Slovan Bratislava - FC Kairat Almaty 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.08.2025) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Tehelne Pole Stadion, Bratislava, Slovakya.
Slovan Bratislava - FC Kairat Almaty 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.08.2025) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Tehelne Pole Stadion, Bratislava, Slovakya.
İlk Maç
S. Bratislava İç Saha Form Durumu
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 1.32 |
|
1.08 |
| 16 |
|
14 |
| 2 |
|
6 |
| 395 (%75) |
|
327 (%74) |
| 29 |
|
23 |
| 1 |
|
3 |
| 6 |
|
5 |
| 7 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 29 |
|
17 |
| 9 |
|
11 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 16 |
|
14 |
| 2 |
|
6 |
| 7 |
|
5 |
| 7 |
|
3 |
| 8 |
|
6 |
| 8 |
|
8 |
| 1 |
|
1 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 520 |
|
437 |
| 395 (%75) |
|
327 (%74) |
| 32 (%46) |
|
26 (%37) |
| 2 (%13) |
|
7 (%31) |
| 12 |
|
11 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 23 |
|
20 |
| 9 |
|
10 |
| 16 |
|
34 |
| 6 |
|
1 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 76 (%49) |
|
77 (%50) |
| 6 (%37) |
|
8 (%42) |
| 184 |
|
179 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| %58 |
|
%42 |
| 0.40 |
|
0.33 |
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 180 (%76) |
|
123 (%72) |
| 10 |
|
9 |
| 1 |
|
2 |
| 5 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 235 |
|
169 |
| 180 (%76) |
|
123 (%72) |
| 12 (%30) |
|
7 (%23) |
| 2 (%28) |
|
0 (%0) |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 1 |
|
4 |
| 3 |
|
17 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 25 (%50) |
|
24 (%48) |
| 0 (%0) |
|
2 (%28) |
| 75 |
|
72 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 0.56 |
|
0.30 |
| 8 |
|
9 |
| 0 |
|
5 |
| 213 (%76) |
|
191 (%76) |
| 19 |
|
14 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 7 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 8 |
|
9 |
| 0 |
|
5 |
| 5 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 280 |
|
249 |
| 213 (%76) |
|
191 (%76) |
| 24 (%47) |
|
22 (%37) |
| 0 (%0) |
|
7 (%35) |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 15 |
|
15 |
| 7 |
|
7 |
| 16 |
|
33 |
| S. Bratislava | K. Almaty | |
|---|---|---|
| 50 (%50) |
|
52 (%50) |
| 6 (%42) |
|
6 (%50) |
| 105 |
|
102 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Bratislava
|
1
|
0
|
5
|
K. Almaty
|
2
|
0
|
4
|
S. Bratislava
|
1
|
1
|
3
|
S. Bratislava
|
0
|
0
|
3
|
K. Almaty
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
7.90
|
S. Bratislava
|
7.70
|
S. Bratislava
|
7.70
|
S. Bratislava
|
7.40
|
S. Bratislava
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
S. Bratislava
|
1
|
4
|
K. Almaty
|
0
|
4
|
K. Almaty
|
0
|
3
|
S. Bratislava
|
0
|
2
|
S. Bratislava
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Bratislava
|
68
|
86%
|
79
|
S. Bratislava
|
54
|
79%
|
68
|
S. Bratislava
|
50
|
76%
|
65
|
S. Bratislava
|
49
|
89%
|
55
|
K. Almaty
|
49
|
85%
|
57
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
K. Almaty
|
4
|
40%
|
10
|
K. Almaty
|
0
|
0%
|
5
|
S. Bratislava
|
0
|
0%
|
4
|
S. Bratislava
|
1
|
33%
|
3
|
S. Bratislava
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Bratislava
|
5
|
26%
|
19
|
K. Almaty
|
3
|
20%
|
15
|
K. Almaty
|
4
|
33%
|
12
|
S. Bratislava
|
7
|
63%
|
11
|
K. Almaty
|
5
|
45%
|
11
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
K. Almaty
|
5
|
62%
|
8
|
S. Bratislava
|
1
|
16%
|
6
|
S. Bratislava
|
2
|
66%
|
3
|
S. Bratislava
|
0
|
0%
|
2
|
S. Bratislava
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
K. Almaty
|
12
|
54%
|
22
|
K. Almaty
|
9
|
45%
|
20
|
S. Bratislava
|
7
|
36%
|
19
|
S. Bratislava
|
8
|
44%
|
18
|
S. Bratislava
|
8
|
53%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
K. Almaty
|
9
|
K. Almaty
|
9
|
K. Almaty
|
5
|
S. Bratislava
|
4
|
S. Bratislava
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
2
|
S. Bratislava
|
1
|
S. Bratislava
|
1
|
S. Bratislava
|
1
|
S. Bratislava
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
3
|
K. Almaty
|
3
|
K. Almaty
|
2
|
K. Almaty
|
2
|
K. Almaty
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
4
|
K. Almaty
|
4
|
K. Almaty
|
4
|
S. Bratislava
|
3
|
S. Bratislava
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
K. Almaty
|
32
|
S. Bratislava
|
29
|
K. Almaty
|
27
|
S. Bratislava
|
19
|
S. Bratislava
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
K. Almaty
|
5
|
S. Bratislava
|
2
|
S. Bratislava
|
2
|
K. Almaty
|
2
|
K. Almaty
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
1
|
K. Almaty
|
1
|
K. Almaty
|
1
|
K. Almaty
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
5
|
S. Bratislava
|
4
|
K. Almaty
|
4
|
S. Bratislava
|
3
|
S. Bratislava
|
3
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
S. Bratislava
|
5
|
K. Almaty
|
5
|
K. Almaty
|
5
|
K. Almaty
|
4
|
S. Bratislava
|
3
|
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
S. Bratislava
K. Almaty
Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta S. Bratislava, K. Almaty karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 12.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Tehelne Pole Stadion, Bratislava, Slovakya. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: Robert Mak (30').
Maçta 11 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (S. Bratislava - K. Almaty): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 2 - 6, beklenen gol (xG) 1.32 - 1.08.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.