YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wolfsberger AC - FC Blau Weiss Linz 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.04.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 27. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Lavanttal Arena, Wolfsberg.
Wolfsberger AC - FC Blau Weiss Linz 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.04.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 27. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Lavanttal Arena, Wolfsberg.
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 27. Hafta
Wolfsberger İç Saha Form Durumu
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.45 |
|
0.88 |
| 8 |
|
15 |
| 1 |
|
6 |
| 257 (%72) |
|
267 (%75) |
| 15 |
|
15 |
| 0 |
|
4 |
| 5 |
|
11 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
22 |
| 6 |
|
9 |
| 15 |
|
26 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 8 |
|
15 |
| 1 |
|
6 |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
4 |
| 3 |
|
14 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 355 |
|
355 |
| 257 (%72) |
|
267 (%75) |
| 27 (%45) |
|
24 (%38) |
| 2 (%12) |
|
7 (%29) |
| 7 |
|
11 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 14 |
|
10 |
| 5 |
|
8 |
| 39 |
|
34 |
| 6 |
|
1 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 62 (%61) |
|
39 (%38) |
| 12 (%85) |
|
3 (%30) |
| 145 |
|
148 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.24 |
|
0.62 |
| 5 |
|
9 |
| 0 |
|
3 |
| 138 (%75) |
|
113 (%70) |
| 8 |
|
8 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
8 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 5 |
|
9 |
| 0 |
|
3 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
8 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 183 |
|
160 |
| 138 (%75) |
|
113 (%70) |
| 19 (%43) |
|
8 (%17) |
| 1 (%11) |
|
4 (%57) |
| 4 |
|
6 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 11 |
|
5 |
| 3 |
|
4 |
| 16 |
|
18 |
| 3 |
|
0 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 34 (%66) |
|
17 (%33) |
| 7 (%87) |
|
1 (%14) |
| 70 |
|
72 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.20 |
|
0.27 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
3 |
| 121 (%70) |
|
153 (%78) |
| 7 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 3 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
14 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 172 |
|
196 |
| 121 (%70) |
|
153 (%78) |
| 8 (%50) |
|
16 (%100) |
| 1 (%14) |
|
3 (%17) |
| 3 |
|
5 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
4 |
| 23 |
|
16 |
| 3 |
|
1 |
| Wolfsberger | BW Linz | |
|---|---|---|
| 28 (%56) |
|
22 (%44) |
| 5 (%83) |
|
2 (%66) |
| 75 |
|
76 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
2
|
0
|
4
|
BW Linz
|
2
|
0
|
4
|
BW Linz
|
1
|
0
|
3
|
Wolfsberger
|
0
|
0
|
2
|
BW Linz
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
8.50
|
Wolfsberger
|
7.30
|
Wolfsberger
|
7.20
|
Wolfsberger
|
7.20
|
Wolfsberger
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
BW Linz
|
0
|
6
|
Wolfsberger
|
0
|
3
|
BW Linz
|
0
|
2
|
Wolfsberger
|
0
|
1
|
Wolfsberger
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
38
|
88%
|
43
|
BW Linz
|
36
|
80%
|
45
|
BW Linz
|
36
|
85%
|
42
|
Wolfsberger
|
31
|
64%
|
48
|
BW Linz
|
29
|
69%
|
42
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
6
|
60%
|
10
|
Wolfsberger
|
1
|
16%
|
6
|
BW Linz
|
1
|
20%
|
5
|
Wolfsberger
|
1
|
33%
|
3
|
BW Linz
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
9
|
39%
|
23
|
Wolfsberger
|
9
|
52%
|
17
|
Wolfsberger
|
5
|
38%
|
13
|
BW Linz
|
2
|
22%
|
9
|
Wolfsberger
|
1
|
16%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
4
|
100%
|
4
|
BW Linz
|
1
|
25%
|
4
|
Wolfsberger
|
3
|
100%
|
3
|
BW Linz
|
1
|
33%
|
3
|
BW Linz
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
6
|
37%
|
16
|
BW Linz
|
8
|
53%
|
15
|
Wolfsberger
|
8
|
57%
|
14
|
BW Linz
|
2
|
16%
|
12
|
BW Linz
|
1
|
8%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
8
|
Wolfsberger
|
8
|
BW Linz
|
8
|
Wolfsberger
|
6
|
BW Linz
|
6
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
BW Linz
|
1
|
BW Linz
|
1
|
BW Linz
|
1
|
BW Linz
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
3
|
BW Linz
|
2
|
BW Linz
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
BW Linz
|
2
|
BW Linz
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
21
|
Wolfsberger
|
19
|
BW Linz
|
18
|
BW Linz
|
17
|
BW Linz
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
4
|
BW Linz
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
2
|
BW Linz
|
1
|
BW Linz
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
3
|
BW Linz
|
3
|
BW Linz
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
3
|
BW Linz
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
BW Linz
|
2
|
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Wolfsberger
BW Linz
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 27. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
32 | 12 | 6 | 14 | 38 - 42 | -4 | 28 |
G M G M M
|
||
|
2
|
32 | 11 | 8 | 13 | 41 - 42 | -1 | 28 |
M G G G G
|
||
|
3
|
32 | 10 | 12 | 10 | 36 - 39 | -3 | 27 |
B M M B G
|
||
|
4
|
32 | 9 | 10 | 13 | 42 - 45 | -3 | 27 |
M M G B G
|
||
|
5
|
32 | 10 | 10 | 12 | 40 - 52 | -12 | 24 |
B G M B M
|
||
|
6
|
32 | 8 | 5 | 19 | 37 - 49 | -12 | 21 |
G G M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 8 | 6 | 2 | 21 - 15 | 6 | 30 |
G G B M G
|
||
|
2
|
16 | 8 | 3 | 5 | 21 - 18 | 3 | 27 |
G G G G M
|
||
|
3
|
16 | 7 | 5 | 4 | 26 - 23 | 3 | 26 |
M G B G B
|
||
|
4
|
16 | 6 | 7 | 3 | 26 - 20 | 6 | 25 |
G G B G B
|
||
|
5
|
16 | 6 | 6 | 4 | 20 - 15 | 5 | 24 |
B B B G G
|
||
|
6
|
16 | 7 | 1 | 8 | 28 - 23 | 5 | 22 |
G G G G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 5 | 2 | 9 | 21 - 27 | -6 | 17 |
M M M G G
|
||
|
2
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17 - 24 | -7 | 15 |
M B B M M
|
||
|
3
|
16 | 3 | 5 | 8 | 14 - 29 | -15 | 14 |
M M B M M
|
||
|
4
|
16 | 3 | 3 | 10 | 16 - 25 | -9 | 12 |
G M M M G
|
||
|
5
|
16 | 2 | 6 | 8 | 15 - 24 | -9 | 12 |
B M B M B
|
||
|
6
|
16 | 1 | 4 | 11 | 9 - 26 | -17 | 7 |
M M B M B
|
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 27. Hafta kapsamında oynanan maçta Wolfsberger ile BW Linz 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 18.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Lavanttal Arena, Wolfsberg. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wolfsberger - BW Linz): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 1 - 6, beklenen gol (xG) 0.45 - 0.88.
Puan durumunda Wolfsberger 2. sırada 28 puanla, BW Linz 6. sırada 21 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.