YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Hartberg - FC Blau Weiss Linz 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.03.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga - 22. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: motion_invest Arena, Maria Enzersdorf.
Hartberg - FC Blau Weiss Linz 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.03.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga - 22. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: motion_invest Arena, Maria Enzersdorf.
BW Linz Deplasman Form Durumu
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 1.58 |
|
0.94 |
| 9 |
|
14 |
| 1 |
|
4 |
| 388 (%79) |
|
347 (%77) |
| 10 |
|
11 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 25 |
|
26 |
| 12 |
|
9 |
| 16 |
|
21 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 9 |
|
14 |
| 1 |
|
4 |
| 7 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 6 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 488 |
|
446 |
| 388 (%79) |
|
347 (%77) |
| 43 (%56) |
|
21 (%35) |
| 5 (%55) |
|
7 (%30) |
| 9 |
|
10 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 9 |
|
20 |
| 8 |
|
10 |
| 37 |
|
26 |
| 3 |
|
1 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 48 (%50) |
|
47 (%49) |
| 4 (%28) |
|
4 (%66) |
| 146 |
|
142 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 1.37 |
|
0.58 |
| 6 |
|
10 |
| 0 |
|
4 |
| 204 (%80) |
|
188 (%82) |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
8 |
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 6 |
|
10 |
| 0 |
|
4 |
| 5 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 3 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 255 |
|
229 |
| 204 (%80) |
|
188 (%82) |
| 14 (%30) |
|
9 (%33) |
| 3 (%60) |
|
5 (%38) |
| 6 |
|
8 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 5 |
|
6 |
| 6 |
|
8 |
| 17 |
|
11 |
| 3 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 24 (%58) |
|
17 (%41) |
| 3 (%42) |
|
2 (%50) |
| 64 |
|
61 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.22 |
|
0.36 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 185 (%79) |
|
158 (%72) |
| 8 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
18 |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 233 |
|
217 |
| 185 (%79) |
|
158 (%72) |
| 29 (%96) |
|
12 (%37) |
| 2 (%50) |
|
2 (%20) |
| 3 |
|
2 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 4 |
|
14 |
| 2 |
|
2 |
| 20 |
|
15 |
| 0 |
|
1 |
| Hartberg | BW Linz | |
|---|---|---|
| 24 (%44) |
|
30 (%55) |
| 1 (%14) |
|
2 (%100) |
| 82 |
|
81 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Hartberg
|
1
|
0
|
4
|
BW Linz
|
2
|
1
|
3
|
BW Linz
|
1
|
0
|
2
|
BW Linz
|
1
|
0
|
2
|
Hartberg
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
8.10
|
Hartberg
|
7.70
|
BW Linz
|
7.50
|
Hartberg
|
7.30
|
Hartberg
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
BW Linz
|
1
|
4
|
BW Linz
|
0
|
3
|
Hartberg
|
0
|
2
|
Hartberg
|
0
|
2
|
BW Linz
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
66
|
88%
|
75
|
Hartberg
|
65
|
90%
|
72
|
Hartberg
|
57
|
80%
|
71
|
Hartberg
|
56
|
88%
|
63
|
BW Linz
|
50
|
75%
|
66
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
4
|
50%
|
8
|
BW Linz
|
2
|
33%
|
6
|
BW Linz
|
0
|
0%
|
4
|
BW Linz
|
1
|
25%
|
4
|
Hartberg
|
2
|
66%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hartberg
|
9
|
47%
|
19
|
BW Linz
|
4
|
22%
|
18
|
Hartberg
|
10
|
76%
|
13
|
BW Linz
|
2
|
22%
|
9
|
BW Linz
|
6
|
66%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hartberg
|
2
|
50%
|
4
|
Hartberg
|
0
|
0%
|
4
|
Hartberg
|
0
|
0%
|
2
|
BW Linz
|
2
|
100%
|
2
|
BW Linz
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
BW Linz
|
7
|
43%
|
16
|
Hartberg
|
11
|
73%
|
15
|
BW Linz
|
7
|
46%
|
15
|
Hartberg
|
3
|
21%
|
14
|
BW Linz
|
5
|
35%
|
14
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
8
|
BW Linz
|
7
|
Hartberg
|
6
|
BW Linz
|
6
|
Hartberg
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
1
|
BW Linz
|
1
|
BW Linz
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
4
|
Hartberg
|
3
|
Hartberg
|
2
|
BW Linz
|
2
|
Hartberg
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
5
|
Hartberg
|
4
|
BW Linz
|
4
|
BW Linz
|
3
|
Hartberg
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
21
|
Hartberg
|
19
|
BW Linz
|
18
|
Hartberg
|
17
|
BW Linz
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
2
|
Hartberg
|
2
|
BW Linz
|
2
|
BW Linz
|
2
|
Hartberg
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
BW Linz
|
5
|
Hartberg
|
3
|
Hartberg
|
2
|
Hartberg
|
2
|
BW Linz
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
3
|
Hartberg
|
2
|
BW Linz
|
2
|
BW Linz
|
2
|
BW Linz
|
2
|
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Hartberg
BW Linz
Avusturya - Bundesliga - 22. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
22 | 12 | 2 | 8 | 33 - 26 | 7 | 38 |
B B B G G
|
||
|
2
|
22 | 10 | 7 | 5 | 42 - 26 | 16 | 37 |
G M B M M
|
||
|
3
|
22 | 11 | 4 | 7 | 32 - 30 | 2 | 37 |
B G G G G
|
||
|
4
|
22 | 11 | 3 | 8 | 34 - 30 | 4 | 36 |
M B G G M
|
||
|
5
|
22 | 9 | 6 | 7 | 26 - 25 | 1 | 33 |
M G M M M
|
||
|
6
|
22 | 8 | 9 | 5 | 29 - 24 | 5 | 33 |
G M M M G
|
||
|
7
|
22 | 8 | 7 | 7 | 31 - 30 | 1 | 31 |
B G M B M
|
||
|
8
|
22 | 7 | 8 | 7 | 22 - 23 | -1 | 29 |
B M M B G
|
||
|
9
|
22 | 8 | 4 | 10 | 26 - 30 | -4 | 28 |
G M G M M
|
||
|
10
|
22 | 7 | 5 | 10 | 31 - 32 | -1 | 26 |
M G G G G
|
||
|
11
|
22 | 4 | 8 | 10 | 22 - 36 | -14 | 20 |
M M G B G
|
||
|
12
|
22 | 4 | 3 | 15 | 20 - 36 | -16 | 15 |
G G M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18 - 15 | 3 | 22 |
B G B G G
|
||
|
2
|
11 | 5 | 5 | 1 | 14 - 10 | 4 | 20 |
G G B M G
|
||
|
3
|
11 | 5 | 3 | 3 | 22 - 14 | 8 | 18 |
M M G B M
|
||
|
4
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18 - 14 | 4 | 18 |
M G B G B
|
||
|
5
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14 - 15 | -1 | 17 |
M B M G M
|
||
|
6
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14 - 12 | 2 | 17 |
G M M G M
|
||
|
7
|
11 | 5 | 1 | 5 | 12 - 14 | -2 | 16 |
B B B B G
|
||
|
8
|
11 | 4 | 4 | 3 | 13 - 11 | 2 | 16 |
M M B M M
|
||
|
9
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12 - 13 | -1 | 15 |
G G G G M
|
||
|
10
|
11 | 4 | 3 | 4 | 16 - 14 | 2 | 15 |
B B B G G
|
||
|
11
|
11 | 3 | 5 | 3 | 15 - 16 | -1 | 14 |
G G B G B
|
||
|
12
|
11 | 3 | 1 | 7 | 14 - 18 | -4 | 10 |
G G G G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21 - 12 | 9 | 22 |
G G B B G
|
||
|
2
|
11 | 5 | 4 | 2 | 20 - 12 | 8 | 19 |
B G G M M
|
||
|
3
|
11 | 6 | 1 | 4 | 20 - 15 | 5 | 19 |
G M M B G
|
||
|
4
|
11 | 4 | 5 | 2 | 16 - 13 | 3 | 17 |
B B G M G
|
||
|
5
|
11 | 4 | 4 | 3 | 12 - 13 | -1 | 16 |
G B B M M
|
||
|
6
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14 - 15 | -1 | 15 |
M G B G G
|
||
|
7
|
11 | 4 | 1 | 6 | 14 - 17 | -3 | 13 |
M B B M M
|
||
|
8
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13 - 16 | -3 | 13 |
M M B M M
|
||
|
9
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15 - 18 | -3 | 11 |
M M M G G
|
||
|
10
|
11 | 2 | 3 | 6 | 8 - 13 | -5 | 9 |
B M B M B
|
||
|
11
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7 - 20 | -13 | 6 |
G M M M G
|
||
|
12
|
11 | 1 | 2 | 8 | 6 - 18 | -12 | 5 |
M M B M B
|
Avusturya - Bundesliga - 22. Hafta kapsamında oynanan maçta Hartberg ile BW Linz 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 08.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: motion_invest Arena, Maria Enzersdorf. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: D. Riegler (1'), D. Bumberger (11').
Öne çıkan istatistikler (Hartberg - BW Linz): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 1 - 4, beklenen gol (xG) 1.58 - 0.94.
Puan durumunda Hartberg 6. sırada 33 puanla, BW Linz 12. sırada 15 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.