YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wolfsberger AC - Rheindorf Altach 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 24. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Lavanttal Arena, Wolfsberg.
Wolfsberger AC - Rheindorf Altach 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 24. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Lavanttal Arena, Wolfsberg.
Wolfsberger İç Saha Form Durumu
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 1.13 |
|
0.62 |
| 16 |
|
11 |
| 6 |
|
1 |
| 287 (%75) |
|
330 (%78) |
| 6 |
|
14 |
| 5 |
|
2 |
| 12 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
17 |
| 10 |
|
12 |
| 31 |
|
16 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 16 |
|
11 |
| 6 |
|
1 |
| 5 |
|
8 |
| 5 |
|
2 |
| 12 |
|
8 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 382 |
|
422 |
| 287 (%75) |
|
330 (%78) |
| 35 (%58) |
|
31 (%54) |
| 5 (%16) |
|
4 (%33) |
| 11 |
|
7 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 11 |
|
19 |
| 10 |
|
5 |
| 25 |
|
29 |
| 0 |
|
5 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 48 (%51) |
|
46 (%48) |
| 8 (%42) |
|
8 (%72) |
| 160 |
|
141 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 0.73 |
|
0.26 |
| 7 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 137 (%77) |
|
162 (%78) |
| 3 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 6 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 4 |
|
8 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 7 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 7 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 176 |
|
207 |
| 137 (%77) |
|
162 (%78) |
| 14 (%53) |
|
21 (%48) |
| 4 (%25) |
|
1 (%14) |
| 6 |
|
3 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 4 |
|
8 |
| 7 |
|
4 |
| 9 |
|
15 |
| 0 |
|
2 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 22 (%46) |
|
25 (%53) |
| 5 (%55) |
|
6 (%66) |
| 69 |
|
65 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.40 |
|
0.35 |
| 9 |
|
8 |
| 3 |
|
0 |
| 150 (%72) |
|
168 (%78) |
| 3 |
|
8 |
| 3 |
|
1 |
| 6 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
8 |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 9 |
|
8 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
7 |
| 4 |
|
1 |
| 5 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 206 |
|
215 |
| 150 (%72) |
|
168 (%78) |
| 21 (%61) |
|
10 (%71) |
| 1 (%7) |
|
3 (%60) |
| 5 |
|
4 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 7 |
|
11 |
| 3 |
|
1 |
| 16 |
|
14 |
| 0 |
|
3 |
| Wolfsberger | Altach | |
|---|---|---|
| 26 (%55) |
|
21 (%44) |
| 3 (%30) |
|
2 (%100) |
| 91 |
|
76 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
2
|
0
|
6
|
Altach
|
0
|
0
|
3
|
Wolfsberger
|
1
|
0
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
0
|
2
|
Wolfsberger
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Altach
|
8.20
|
Wolfsberger
|
7.70
|
Wolfsberger
|
7.50
|
Altach
|
7.50
|
Wolfsberger
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
4
|
Altach
|
0
|
3
|
Wolfsberger
|
0
|
2
|
Wolfsberger
|
0
|
2
|
Altach
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Altach
|
57
|
93%
|
61
|
Wolfsberger
|
44
|
91%
|
48
|
Altach
|
39
|
88%
|
44
|
Altach
|
36
|
80%
|
45
|
Altach
|
36
|
80%
|
45
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
4
|
30%
|
13
|
Wolfsberger
|
0
|
0%
|
5
|
Altach
|
3
|
60%
|
5
|
Wolfsberger
|
1
|
25%
|
4
|
Wolfsberger
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Altach
|
7
|
35%
|
20
|
Wolfsberger
|
8
|
50%
|
16
|
Wolfsberger
|
5
|
45%
|
11
|
Wolfsberger
|
4
|
57%
|
7
|
Altach
|
2
|
28%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
25%
|
4
|
Wolfsberger
|
2
|
50%
|
4
|
Wolfsberger
|
2
|
66%
|
3
|
Altach
|
1
|
33%
|
3
|
Wolfsberger
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
10
|
52%
|
19
|
Wolfsberger
|
7
|
58%
|
12
|
Altach
|
6
|
50%
|
12
|
Wolfsberger
|
7
|
70%
|
10
|
Wolfsberger
|
6
|
60%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
10
|
Altach
|
8
|
Wolfsberger
|
7
|
Altach
|
6
|
Altach
|
6
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Altach
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
3
|
Wolfsberger
|
3
|
Altach
|
2
|
Altach
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Altach
|
4
|
Altach
|
3
|
Altach
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
24
|
Wolfsberger
|
21
|
Wolfsberger
|
20
|
Wolfsberger
|
19
|
Wolfsberger
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
Altach
|
2
|
Altach
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Altach
|
4
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Altach
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Wolfsberger
Altach
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 24. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
32 | 12 | 6 | 14 | 38 - 42 | -4 | 28 |
G M G M M
|
||
|
2
|
32 | 11 | 8 | 13 | 41 - 42 | -1 | 28 |
M G G G G
|
||
|
3
|
32 | 10 | 12 | 10 | 36 - 39 | -3 | 27 |
B M M B G
|
||
|
4
|
32 | 9 | 10 | 13 | 42 - 45 | -3 | 27 |
M M G B G
|
||
|
5
|
32 | 10 | 10 | 12 | 40 - 52 | -12 | 24 |
B G M B M
|
||
|
6
|
32 | 8 | 5 | 19 | 37 - 49 | -12 | 21 |
G G M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 8 | 6 | 2 | 21 - 15 | 6 | 30 |
G G B M G
|
||
|
2
|
16 | 8 | 3 | 5 | 21 - 18 | 3 | 27 |
G G G G M
|
||
|
3
|
16 | 7 | 5 | 4 | 26 - 23 | 3 | 26 |
M G B G B
|
||
|
4
|
16 | 6 | 7 | 3 | 26 - 20 | 6 | 25 |
G G B G B
|
||
|
5
|
16 | 6 | 6 | 4 | 20 - 15 | 5 | 24 |
B B B G G
|
||
|
6
|
16 | 7 | 1 | 8 | 28 - 23 | 5 | 22 |
G G G G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 5 | 2 | 9 | 21 - 27 | -6 | 17 |
M M M G G
|
||
|
2
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17 - 24 | -7 | 15 |
M B B M M
|
||
|
3
|
16 | 3 | 5 | 8 | 14 - 29 | -15 | 14 |
M M B M M
|
||
|
4
|
16 | 3 | 3 | 10 | 16 - 25 | -9 | 12 |
G M M M G
|
||
|
5
|
16 | 2 | 6 | 8 | 15 - 24 | -9 | 12 |
B M B M B
|
||
|
6
|
16 | 1 | 4 | 11 | 9 - 26 | -17 | 7 |
M M B M B
|
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 24. Hafta kapsamında oynanan maçta Wolfsberger ile Altach 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 21.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Lavanttal Arena, Wolfsberg. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: P. Greil (38'), N. Wimmer (45+2').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wolfsberger - Altach): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 6 - 1, beklenen gol (xG) 1.13 - 0.62.
Puan durumunda Wolfsberger 2. sırada 28 puanla, Altach 3. sırada 27 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.