YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wolfsberger AC - WSG Tirol 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.05.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 32. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Lavanttal Arena, Wolfsberg.
Wolfsberger AC - WSG Tirol 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.05.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 32. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Lavanttal Arena, Wolfsberg.
Wolfsberger İç Saha Form Durumu
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 1.40 |
|
0.28 |
| 11 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 407 (%79) |
|
246 (%70) |
| 11 |
|
11 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
30 |
| 6 |
|
13 |
| 21 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 11 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
2 |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 511 |
|
350 |
| 407 (%79) |
|
246 (%70) |
| 35 (%46) |
|
17 (%28) |
| 4 (%23) |
|
3 (%15) |
| 7 |
|
4 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 15 |
|
18 |
| 8 |
|
13 |
| 14 |
|
24 |
| 3 |
|
2 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 42 (%47) |
|
46 (%52) |
| 5 (%38) |
|
3 (%33) |
| 167 |
|
168 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 1.16 |
|
0.10 |
| 9 |
|
3 |
| 3 |
|
0 |
| 169 (%75) |
|
102 (%62) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
19 |
| 2 |
|
7 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 9 |
|
3 |
| 3 |
|
0 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
2 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 223 |
|
163 |
| 169 (%75) |
|
102 (%62) |
| 28 (%47) |
|
8 (%13) |
| 3 (%27) |
|
3 (%33) |
| 6 |
|
2 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 10 |
|
8 |
| 7 |
|
7 |
| 7 |
|
18 |
| 1 |
|
2 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 23 (%47) |
|
25 (%52) |
| 2 (%40) |
|
2 (%28) |
| 90 |
|
95 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 0.24 |
|
0.18 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 238 (%82) |
|
144 (%77) |
| 6 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
11 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 288 |
|
187 |
| 238 (%82) |
|
144 (%77) |
| 7 (%41) |
|
9 (%900) |
| 1 (%16) |
|
0 (%0) |
| 1 |
|
2 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 5 |
|
10 |
| 1 |
|
6 |
| 7 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| Wolfsberger | WSG Tirol | |
|---|---|---|
| 19 (%47) |
|
21 (%52) |
| 3 (%37) |
|
1 (%50) |
| 77 |
|
73 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
2
|
1
|
3
|
WSG Tirol
|
1
|
0
|
3
|
Wolfsberger
|
1
|
0
|
2
|
Wolfsberger
|
0
|
0
|
2
|
Wolfsberger
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
8.20
|
Wolfsberger
|
7.70
|
Wolfsberger
|
7.70
|
Wolfsberger
|
7.20
|
Wolfsberger
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
3
|
Wolfsberger
|
0
|
1
|
Wolfsberger
|
0
|
1
|
Wolfsberger
|
0
|
1
|
Wolfsberger
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
59
|
85%
|
69
|
Wolfsberger
|
50
|
81%
|
61
|
Wolfsberger
|
44
|
86%
|
51
|
Wolfsberger
|
42
|
73%
|
57
|
WSG Tirol
|
39
|
90%
|
43
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
20%
|
5
|
Wolfsberger
|
1
|
20%
|
5
|
WSG Tirol
|
1
|
20%
|
5
|
WSG Tirol
|
1
|
20%
|
5
|
WSG Tirol
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
9
|
31%
|
29
|
WSG Tirol
|
5
|
23%
|
21
|
Wolfsberger
|
8
|
61%
|
13
|
Wolfsberger
|
5
|
50%
|
10
|
WSG Tirol
|
1
|
10%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
50%
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
50%
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
50%
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
50%
|
2
|
WSG Tirol
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WSG Tirol
|
10
|
76%
|
13
|
Wolfsberger
|
3
|
25%
|
12
|
WSG Tirol
|
6
|
60%
|
10
|
WSG Tirol
|
5
|
50%
|
10
|
Wolfsberger
|
5
|
55%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
WSG Tirol
|
7
|
WSG Tirol
|
6
|
Wolfsberger
|
5
|
Wolfsberger
|
2
|
WSG Tirol
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
1
|
Wolfsberger
|
1
|
WSG Tirol
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
WSG Tirol
|
4
|
Wolfsberger
|
3
|
WSG Tirol
|
3
|
WSG Tirol
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
WSG Tirol
|
5
|
WSG Tirol
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
WSG Tirol
|
22
|
WSG Tirol
|
22
|
Wolfsberger
|
20
|
Wolfsberger
|
20
|
Wolfsberger
|
19
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
3
|
Wolfsberger
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
WSG Tirol
|
2
|
Wolfsberger
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
WSG Tirol
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
WSG Tirol
|
2
|
WSG Tirol
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
WSG Tirol
|
3
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
|
2
|
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Wolfsberger
WSG Tirol
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 32. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
32 | 12 | 6 | 14 | 38 - 42 | -4 | 28 |
G M G M M
|
||
|
2
|
32 | 11 | 8 | 13 | 41 - 42 | -1 | 28 |
M G G G G
|
||
|
3
|
32 | 10 | 12 | 10 | 36 - 39 | -3 | 27 |
B M M B G
|
||
|
4
|
32 | 9 | 10 | 13 | 42 - 45 | -3 | 27 |
M M G B G
|
||
|
5
|
32 | 10 | 10 | 12 | 40 - 52 | -12 | 24 |
B G M B M
|
||
|
6
|
32 | 8 | 5 | 19 | 37 - 49 | -12 | 21 |
G G M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 8 | 6 | 2 | 21 - 15 | 6 | 30 |
G G B M G
|
||
|
2
|
16 | 8 | 3 | 5 | 21 - 18 | 3 | 27 |
G G G G M
|
||
|
3
|
16 | 7 | 5 | 4 | 26 - 23 | 3 | 26 |
M G B G B
|
||
|
4
|
16 | 6 | 7 | 3 | 26 - 20 | 6 | 25 |
G G B G B
|
||
|
5
|
16 | 6 | 6 | 4 | 20 - 15 | 5 | 24 |
B B B G G
|
||
|
6
|
16 | 7 | 1 | 8 | 28 - 23 | 5 | 22 |
G G G G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 5 | 2 | 9 | 21 - 27 | -6 | 17 |
M M M G G
|
||
|
2
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17 - 24 | -7 | 15 |
M B B M M
|
||
|
3
|
16 | 3 | 5 | 8 | 14 - 29 | -15 | 14 |
M M B M M
|
||
|
4
|
16 | 3 | 3 | 10 | 16 - 25 | -9 | 12 |
G M M M G
|
||
|
5
|
16 | 2 | 6 | 8 | 15 - 24 | -9 | 12 |
B M B M B
|
||
|
6
|
16 | 1 | 4 | 11 | 9 - 26 | -17 | 7 |
M M B M B
|
Avusturya - Bundesliga Küme Düşme Grubu - 32. Hafta kapsamında oynanan maçta Wolfsberger, WSG Tirol karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 16.05.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Lavanttal Arena, Wolfsberg. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: D. Zukic (2'), J. Lawrence (77').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wolfsberger - WSG Tirol): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 3 - 3, beklenen gol (xG) 1.40 - 0.28.
Puan durumunda Wolfsberger 2. sırada 28 puanla, WSG Tirol 5. sırada 24 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.