YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Utrecht II - FC Eindhoven 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.04.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 37. Hafta kapsamındadır.
FC Utrecht II - FC Eindhoven 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.04.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 37. Hafta kapsamındadır.
Utrecht II İç Saha Form Durumu
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 3.23 |
|
1.50 |
| 18 |
|
18 |
| 7 |
|
4 |
| 255 (%75) |
|
268 (%73) |
| 13 |
|
15 |
| 3 |
|
3 |
| 3 |
|
11 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 18 |
|
22 |
| 13 |
|
13 |
| 29 |
|
24 |
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 18 |
|
18 |
| 7 |
|
4 |
| 6 |
|
9 |
| 5 |
|
5 |
| 10 |
|
13 |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 339 |
|
365 |
| 255 (%75) |
|
268 (%73) |
| 28 (%44) |
|
26 (%39) |
| 2 (%16) |
|
7 (%31) |
| 15 |
|
13 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 12 |
|
18 |
| 7 |
|
8 |
| 33 |
|
22 |
| 4 |
|
4 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 54 (%50) |
|
53 (%49) |
| 7 (%43) |
|
5 (%41) |
| 138 |
|
151 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 2.37 |
|
0.64 |
| 11 |
|
8 |
| 6 |
|
3 |
| 131 (%76) |
|
97 (%65) |
| 5 |
|
7 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
7 |
| 4 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 11 |
|
8 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 6 |
|
5 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 171 |
|
147 |
| 131 (%76) |
|
97 (%65) |
| 19 (%46) |
|
18 (%33) |
| 1 (%20) |
|
3 (%25) |
| 9 |
|
6 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 4 |
|
9 |
| 2 |
|
5 |
| 12 |
|
10 |
| 3 |
|
4 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 21 (%44) |
|
26 (%55) |
| 3 (%37) |
|
5 (%71) |
| 70 |
|
72 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.86 |
|
0.86 |
| 7 |
|
10 |
| 1 |
|
1 |
| 126 (%75) |
|
170 (%77) |
| 8 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
15 |
| 9 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 7 |
|
10 |
| 1 |
|
1 |
| 4 |
|
5 |
| 2 |
|
4 |
| 4 |
|
8 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 168 |
|
218 |
| 126 (%75) |
|
170 (%77) |
| 9 (%40) |
|
8 (%66) |
| 1 (%14) |
|
4 (%40) |
| 6 |
|
7 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 8 |
|
9 |
| 5 |
|
3 |
| 21 |
|
12 |
| 1 |
|
0 |
| Utrecht II | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 33 (%55) |
|
27 (%45) |
| 4 (%50) |
|
0 (%0) |
| 68 |
|
79 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Utrecht II
|
2
|
1
|
4
|
Eindhoven
|
1
|
0
|
4
|
Utrecht II
|
0
|
0
|
4
|
Utrecht II
|
2
|
0
|
3
|
Utrecht II
|
2
|
2
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
9.00
|
Utrecht II
|
7.80
|
Utrecht II
|
7.70
|
Utrecht II
|
7.60
|
Utrecht II
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Eindhoven
|
0
|
5
|
Utrecht II
|
1
|
3
|
Eindhoven
|
0
|
3
|
Utrecht II
|
0
|
2
|
Utrecht II
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Eindhoven
|
38
|
80%
|
47
|
Utrecht II
|
34
|
87%
|
39
|
Utrecht II
|
29
|
80%
|
36
|
Utrecht II
|
25
|
71%
|
35
|
Eindhoven
|
25
|
67%
|
37
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Eindhoven
|
2
|
28%
|
7
|
Eindhoven
|
4
|
57%
|
7
|
Utrecht II
|
0
|
0%
|
4
|
Utrecht II
|
0
|
0%
|
4
|
Eindhoven
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Eindhoven
|
11
|
42%
|
26
|
Utrecht II
|
5
|
23%
|
21
|
Utrecht II
|
4
|
50%
|
8
|
Utrecht II
|
4
|
50%
|
8
|
Eindhoven
|
2
|
28%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Utrecht II
|
1
|
20%
|
5
|
Utrecht II
|
1
|
33%
|
3
|
Utrecht II
|
1
|
50%
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
100%
|
2
|
Utrecht II
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Utrecht II
|
7
|
50%
|
14
|
Utrecht II
|
5
|
38%
|
13
|
Eindhoven
|
11
|
91%
|
12
|
Eindhoven
|
4
|
33%
|
12
|
Eindhoven
|
5
|
41%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Eindhoven
|
9
|
Utrecht II
|
7
|
Utrecht II
|
5
|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
4
|
Eindhoven
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Eindhoven
|
5
|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
20
|
Utrecht II
|
19
|
Eindhoven
|
19
|
Eindhoven
|
18
|
Eindhoven
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
4
|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
Eindhoven
|
1
|
Eindhoven
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
4
|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Utrecht II
Eindhoven
Hollanda - Eerste Divisie - 37. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 37. Hafta kapsamında oynanan maçta Utrecht II, Eindhoven karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 17.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: R. E. Arguioui (22'), T. d. Boggende (24'), T. d. Boggende (47').
Maçta 4 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Utrecht II - Eindhoven): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 7 - 4, beklenen gol (xG) 3.23 - 1.50.
Puan durumunda Utrecht II 12. sırada 46 puanla, Eindhoven 11. sırada 47 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.