YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
TOP Oss - FC Eindhoven 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (20.03.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta kapsamındadır.
TOP Oss - FC Eindhoven 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (20.03.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta kapsamındadır.
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 2.45 |
|
1.33 |
| 15 |
|
23 |
| 4 |
|
5 |
| 269 (%76) |
|
300 (%78) |
| 10 |
|
18 |
| 2 |
|
3 |
| 9 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
21 |
| 11 |
|
5 |
| 29 |
|
29 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 15 |
|
23 |
| 4 |
|
5 |
| 6 |
|
10 |
| 5 |
|
9 |
| 13 |
|
11 |
| 2 |
|
12 |
| 1 |
|
0 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 351 |
|
384 |
| 269 (%76) |
|
300 (%78) |
| 38 (%54) |
|
30 (%54) |
| 8 (%33) |
|
7 (%22) |
| 13 |
|
18 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 18 |
|
17 |
| 14 |
|
11 |
| 32 |
|
33 |
| 4 |
|
2 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 53 (%45) |
|
64 (%54) |
| 6 (%60) |
|
6 (%42) |
| 143 |
|
142 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.41 |
|
0.53 |
| 5 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 154 (%78) |
|
160 (%82) |
| 4 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| 6 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
8 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 5 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 196 |
|
195 |
| 154 (%78) |
|
160 (%82) |
| 24 (%53) |
|
22 (%62) |
| 6 (%42) |
|
1 (%10) |
| 5 |
|
6 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 6 |
|
9 |
| 8 |
|
6 |
| 11 |
|
15 |
| 1 |
|
1 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 23 (%47) |
|
26 (%54) |
| 3 (%42) |
|
0 (%0) |
| 74 |
|
58 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| %45 |
|
%55 |
| 2.03 |
|
0.81 |
| 10 |
|
15 |
| 3 |
|
3 |
| 112 (%72) |
|
137 (%72) |
| 6 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
13 |
| 8 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 10 |
|
15 |
| 3 |
|
3 |
| 4 |
|
7 |
| 3 |
|
6 |
| 8 |
|
7 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
0 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 155 |
|
189 |
| 112 (%72) |
|
137 (%72) |
| 14 (%56) |
|
8 (%40) |
| 2 (%20) |
|
6 (%28) |
| 8 |
|
12 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 12 |
|
8 |
| 6 |
|
5 |
| 21 |
|
18 |
| 3 |
|
1 |
| TOP Oss | Eindhoven | |
|---|---|---|
| 30 (%43) |
|
38 (%55) |
| 3 (%100) |
|
6 (%50) |
| 69 |
|
84 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
2
|
1
|
6
|
Eindhoven
|
1
|
1
|
4
|
TOP Oss
|
2
|
1
|
3
|
Eindhoven
|
2
|
0
|
3
|
Eindhoven
|
0
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
8.20
|
Eindhoven
|
7.90
|
TOP Oss
|
7.80
|
Eindhoven
|
7.80
|
TOP Oss
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
TOP Oss
|
0
|
3
|
Eindhoven
|
1
|
3
|
Eindhoven
|
0
|
3
|
TOP Oss
|
0
|
2
|
Eindhoven
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Eindhoven
|
51
|
89%
|
57
|
TOP Oss
|
49
|
84%
|
58
|
Eindhoven
|
41
|
85%
|
48
|
TOP Oss
|
38
|
82%
|
46
|
Eindhoven
|
34
|
89%
|
38
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
4
|
50%
|
8
|
Eindhoven
|
1
|
16%
|
6
|
Eindhoven
|
2
|
33%
|
6
|
Eindhoven
|
0
|
0%
|
5
|
TOP Oss
|
2
|
50%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
14
|
50%
|
28
|
Eindhoven
|
11
|
61%
|
18
|
Eindhoven
|
6
|
46%
|
13
|
TOP Oss
|
4
|
44%
|
9
|
TOP Oss
|
4
|
50%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Eindhoven
|
3
|
42%
|
7
|
TOP Oss
|
2
|
66%
|
3
|
TOP Oss
|
1
|
33%
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
100%
|
2
|
TOP Oss
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Eindhoven
|
10
|
55%
|
18
|
TOP Oss
|
5
|
38%
|
13
|
Eindhoven
|
7
|
53%
|
13
|
TOP Oss
|
8
|
66%
|
12
|
Eindhoven
|
7
|
58%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Eindhoven
|
9
|
TOP Oss
|
7
|
TOP Oss
|
6
|
Eindhoven
|
5
|
TOP Oss
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Eindhoven
|
3
|
Eindhoven
|
2
|
TOP Oss
|
1
|
TOP Oss
|
1
|
TOP Oss
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
4
|
Eindhoven
|
4
|
TOP Oss
|
3
|
Eindhoven
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
5
|
TOP Oss
|
4
|
Eindhoven
|
4
|
Eindhoven
|
3
|
Eindhoven
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Eindhoven
|
18
|
Eindhoven
|
16
|
TOP Oss
|
14
|
TOP Oss
|
14
|
TOP Oss
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
4
|
TOP Oss
|
3
|
Eindhoven
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
2
|
Eindhoven
|
1
|
Eindhoven
|
1
|
Eindhoven
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
3
|
Eindhoven
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
Eindhoven
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
4
|
TOP Oss
|
4
|
Eindhoven
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
TOP Oss
Eindhoven
Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta kapsamında oynanan maçta TOP Oss, Eindhoven karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 20.03.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: S. Simons (13'), M. Remans (46'), M. V. Rooijen (90+4').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (TOP Oss - Eindhoven): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 4 - 5, beklenen gol (xG) 2.45 - 1.33.
Puan durumunda TOP Oss 16. sırada 44 puanla, Eindhoven 11. sırada 47 puanla yer alıyor.