YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sint Truidense - KVC Westerlo 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.09.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 7. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Staaien, Sint- Truiden.
Sint Truidense - KVC Westerlo 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.09.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 7. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Staaien, Sint- Truiden.
St. Truidense İç Saha Form Durumu
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 1.41 |
|
2.34 |
| 17 |
|
12 |
| 3 |
|
6 |
| 436 (%83) |
|
234 (%74) |
| 11 |
|
14 |
| 6 |
|
1 |
| 8 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 28 |
|
21 |
| 6 |
|
11 |
| 26 |
|
23 |
| 3 |
|
6 |
| 3 |
|
3 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 17 |
|
12 |
| 3 |
|
6 |
| 9 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 8 |
|
8 |
| 9 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 522 |
|
313 |
| 436 (%83) |
|
234 (%74) |
| 29 (%52) |
|
24 (%42) |
| 5 (%20) |
|
3 (%27) |
| 16 |
|
7 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 15 |
|
21 |
| 3 |
|
11 |
| 16 |
|
46 |
| 3 |
|
3 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 44 (%41) |
|
62 (%58) |
| 4 (%28) |
|
10 (%55) |
| 161 |
|
131 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 0.11 |
|
0.49 |
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| 231 (%88) |
|
169 (%79) |
| 6 |
|
8 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
10 |
| 6 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 262 |
|
212 |
| 231 (%88) |
|
169 (%79) |
| 22 (%47) |
|
15 (%41) |
| 1 (%16) |
|
0 (%0) |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 6 |
|
14 |
| 3 |
|
3 |
| 10 |
|
10 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 18 (%37) |
|
30 (%62) |
| 1 (%16) |
|
2 (%40) |
| 67 |
|
67 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| %68 |
|
%32 |
| 1.30 |
|
1.85 |
| 17 |
|
12 |
| 3 |
|
6 |
| 436 (%83) |
|
234 (%74) |
| 11 |
|
14 |
| 3 |
|
1 |
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 28 |
|
21 |
| 6 |
|
11 |
| 3 |
|
6 |
| 3 |
|
3 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 17 |
|
12 |
| 3 |
|
6 |
| 5 |
|
4 |
| 5 |
|
1 |
| 8 |
|
8 |
| 9 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 522 |
|
313 |
| 436 (%83) |
|
234 (%74) |
| 7 (%77) |
|
9 (%42) |
| 4 (%21) |
|
3 (%75) |
| 16 |
|
7 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 9 |
|
7 |
| 0 |
|
8 |
| 6 |
|
36 |
| 3 |
|
3 |
| St. Truidense | Westerlo | |
|---|---|---|
| 26 (%44) |
|
32 (%55) |
| 3 (%37) |
|
8 (%61) |
| 94 |
|
64 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Truidense
|
1
|
0
|
4
|
Westerlo
|
1
|
1
|
4
|
Westerlo
|
3
|
1
|
3
|
Westerlo
|
1
|
0
|
3
|
St. Truidense
|
2
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
8.50
|
Westerlo
|
8.10
|
Westerlo
|
8.00
|
Westerlo
|
8.00
|
Westerlo
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
St. Truidense
|
0
|
3
|
St. Truidense
|
0
|
3
|
Westerlo
|
0
|
3
|
St. Truidense
|
0
|
2
|
St. Truidense
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Truidense
|
77
|
85%
|
90
|
St. Truidense
|
73
|
93%
|
78
|
St. Truidense
|
53
|
88%
|
60
|
Westerlo
|
47
|
95%
|
49
|
St. Truidense
|
37
|
86%
|
43
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Truidense
|
1
|
12%
|
8
|
St. Truidense
|
2
|
28%
|
7
|
Westerlo
|
2
|
33%
|
6
|
St. Truidense
|
1
|
25%
|
4
|
St. Truidense
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
7
|
29%
|
24
|
St. Truidense
|
7
|
43%
|
16
|
St. Truidense
|
13
|
100%
|
13
|
Westerlo
|
5
|
45%
|
11
|
St. Truidense
|
3
|
50%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Truidense
|
0
|
0%
|
4
|
Westerlo
|
4
|
100%
|
4
|
St. Truidense
|
1
|
33%
|
3
|
Westerlo
|
1
|
33%
|
3
|
St. Truidense
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
17
|
73%
|
23
|
St. Truidense
|
6
|
37%
|
16
|
St. Truidense
|
4
|
28%
|
14
|
Westerlo
|
12
|
85%
|
14
|
Westerlo
|
2
|
18%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
11
|
Westerlo
|
9
|
St. Truidense
|
6
|
Westerlo
|
5
|
St. Truidense
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
St. Truidense
|
2
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
Westerlo
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
4
|
Westerlo
|
3
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
6
|
Westerlo
|
5
|
St. Truidense
|
4
|
St. Truidense
|
2
|
St. Truidense
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
St. Truidense
|
25
|
St. Truidense
|
18
|
Westerlo
|
17
|
Westerlo
|
17
|
Westerlo
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
St. Truidense
|
3
|
St. Truidense
|
2
|
St. Truidense
|
2
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
St. Truidense
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
St. Truidense
|
3
|
St. Truidense
|
2
|
St. Truidense
|
2
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
4
|
St. Truidense
|
3
|
Westerlo
|
3
|
St. Truidense
|
2
|
St. Truidense
|
2
|
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
St. Truidense
Westerlo
Belçika - Pro League - 7. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
30 | 19 | 9 | 2 | 50 - 17 | 33 | 66 |
M G M B G
|
||
|
2
|
30 | 20 | 3 | 7 | 59 - 36 | 23 | 63 |
G G G B G
|
||
|
3
|
30 | 18 | 3 | 9 | 47 - 35 | 12 | 57 |
G M B M G
|
||
|
4
|
30 | 13 | 6 | 11 | 49 - 43 | 6 | 45 |
M B B B M
|
||
|
5
|
30 | 12 | 9 | 9 | 39 - 37 | 2 | 45 |
G M B B M
|
||
|
6
|
30 | 12 | 8 | 10 | 43 - 39 | 4 | 44 |
M B B G M
|
||
|
7
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46 - 47 | -1 | 42 |
M G B B G
|
||
|
8
|
30 | 11 | 7 | 12 | 27 - 35 | -8 | 40 |
G G B G M
|
||
|
9
|
30 | 10 | 9 | 11 | 36 - 40 | -4 | 39 |
B M G M M
|
||
|
10
|
30 | 9 | 8 | 13 | 31 - 32 | -1 | 35 |
M M M B G
|
||
|
11
|
30 | 9 | 7 | 14 | 38 - 42 | -4 | 34 |
G G M B G
|
||
|
12
|
30 | 9 | 7 | 14 | 32 - 43 | -11 | 34 |
B M G B M
|
||
|
13
|
30 | 8 | 8 | 14 | 38 - 47 | -9 | 32 |
G G G G G
|
||
|
14
|
30 | 7 | 10 | 13 | 39 - 47 | -8 | 31 |
G G G M M
|
||
|
15
|
30 | 6 | 13 | 11 | 30 - 37 | -7 | 31 |
M M M M G
|
||
|
16
|
30 | 3 | 10 | 17 | 24 - 51 | -27 | 19 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 14 | 1 | 0 | 32 - 5 | 27 | 43 |
G G B G G
|
||
|
2
|
15 | 11 | 2 | 2 | 34 - 19 | 15 | 35 |
G G G G G
|
||
|
3
|
15 | 10 | 1 | 4 | 23 - 19 | 4 | 31 |
M G G B G
|
||
|
4
|
15 | 8 | 4 | 3 | 25 - 14 | 11 | 28 |
G M M B G
|
||
|
5
|
15 | 8 | 2 | 5 | 27 - 17 | 10 | 26 |
B B M B B
|
||
|
6
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19 - 16 | 3 | 24 |
M M M G B
|
||
|
7
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 18 | 3 | 22 |
M G M M G
|
||
|
8
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 20 | 1 | 22 |
B B B G B
|
||
|
9
|
15 | 6 | 3 | 6 | 17 - 16 | 1 | 21 |
G M M B M
|
||
|
10
|
15 | 6 | 3 | 6 | 19 - 19 | 0 | 21 |
B G G
|
||
|
11
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14 - 18 | -4 | 18 |
M M G B M
|
||
|
12
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18 - 18 | 0 | 17 |
M M M G M
|
||
|
13
|
15 | 4 | 5 | 6 | 20 - 21 | -1 | 17 |
G M G M B
|
||
|
14
|
15 | 3 | 7 | 5 | 12 - 16 | -4 | 16 |
M M G
|
||
|
15
|
15 | 1 | 5 | 9 | 19 - 31 | -12 | 8 |
G G M
|
||
|
16
|
15 | 1 | 5 | 9 | 12 - 28 | -16 | 8 |
M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 9 | 1 | 5 | 25 - 17 | 8 | 28 |
G M G G B
|
||
|
2
|
15 | 8 | 2 | 5 | 24 - 16 | 8 | 26 |
M B G M M
|
||
|
3
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20 - 16 | 4 | 23 |
B G M
|
||
|
4
|
15 | 5 | 8 | 2 | 18 - 12 | 6 | 23 |
G G M M B
|
||
|
5
|
15 | 7 | 1 | 7 | 13 - 17 | -4 | 22 |
G G B G G
|
||
|
6
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20 - 21 | -1 | 21 |
B M M B M
|
||
|
7
|
15 | 5 | 5 | 5 | 25 - 27 | -2 | 20 |
G G M B G
|
||
|
8
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22 - 26 | -4 | 19 |
M B M B M
|
||
|
9
|
15 | 4 | 6 | 5 | 19 - 24 | -5 | 18 |
G G M G M
|
||
|
10
|
15 | 5 | 2 | 8 | 18 - 21 | -3 | 17 |
M B G G G
|
||
|
11
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14 - 25 | -11 | 17 |
B M B M B
|
||
|
12
|
15 | 4 | 4 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
M G M B M
|
||
|
13
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18 - 21 | -3 | 15 |
M M M
|
||
|
14
|
15 | 3 | 4 | 8 | 10 - 14 | -4 | 13 |
M G G M B
|
||
|
15
|
15 | 2 | 5 | 8 | 19 - 28 | -9 | 11 |
G G G
|
||
|
16
|
15 | 2 | 5 | 8 | 12 - 23 | -11 | 11 |
G M M
|
Belçika - Pro League - 7. Hafta kapsamında oynanan maçta Westerlo, St. Truidense karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 14.09.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Staaien, Sint- Truiden. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: N. Ferri (39'), G. Yow (50'), Emin B. (58').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (St. Truidense - Westerlo): topla oynama %62 - %38, isabetli şut 3 - 6, beklenen gol (xG) 1.41 - 2.34.
Puan durumunda St. Truidense 3. sırada 57 puanla, Westerlo 9. sırada 39 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.