YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
KVC Westerlo - Zulte Waregem 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.08.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Het Kuipje, Westerlo.
KVC Westerlo - Zulte Waregem 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.08.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Het Kuipje, Westerlo.
Westerlo İç Saha Form Durumu
Zulte Waregem Deplasman Form Durumu
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 1.01 |
|
0.81 |
| 13 |
|
12 |
| 7 |
|
4 |
| 340 (%81) |
|
395 (%86) |
| 7 |
|
10 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
28 |
| 17 |
|
3 |
| 31 |
|
14 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 13 |
|
12 |
| 7 |
|
4 |
| 3 |
|
5 |
| 3 |
|
3 |
| 10 |
|
4 |
| 3 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 416 |
|
459 |
| 340 (%81) |
|
395 (%86) |
| 28 (%49) |
|
22 (%47) |
| 5 (%29) |
|
1 (%7) |
| 7 |
|
9 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 18 |
|
11 |
| 6 |
|
12 |
| 25 |
|
31 |
| 3 |
|
2 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 51 (%57) |
|
38 (%42) |
| 15 (%75) |
|
11 (%55) |
| 117 |
|
118 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.42 |
|
0.19 |
| 6 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 185 (%84) |
|
178 (%87) |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
11 |
| 8 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 6 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 220 |
|
204 |
| 185 (%84) |
|
178 (%87) |
| 17 (%51) |
|
6 (%30) |
| 3 (%27) |
|
1 (%10) |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 9 |
|
7 |
| 2 |
|
4 |
| 10 |
|
17 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 25 (%62) |
|
15 (%37) |
| 8 (%72) |
|
4 (%57) |
| 56 |
|
54 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.59 |
|
0.62 |
| 13 |
|
12 |
| 7 |
|
4 |
| 340 (%81) |
|
395 (%86) |
| 7 |
|
10 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
28 |
| 17 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 13 |
|
12 |
| 7 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 3 |
|
3 |
| 10 |
|
4 |
| 3 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 416 |
|
459 |
| 340 (%81) |
|
395 (%86) |
| 11 (%45) |
|
16 (%61) |
| 2 (%33) |
|
0 (%0) |
| 7 |
|
9 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 9 |
|
4 |
| 4 |
|
8 |
| 15 |
|
14 |
| 3 |
|
2 |
| Westerlo | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 26 (%53) |
|
23 (%46) |
| 7 (%77) |
|
7 (%53) |
| 61 |
|
64 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
2
|
1
|
3
|
Westerlo
|
1
|
1
|
3
|
Zulte Waregem
|
1
|
0
|
3
|
Zulte Waregem
|
1
|
1
|
3
|
Westerlo
|
2
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
7.80
|
Westerlo
|
7.70
|
Zulte Waregem
|
7.30
|
Zulte Waregem
|
7.20
|
Westerlo
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Zulte Waregem
|
1
|
3
|
Zulte Waregem
|
0
|
2
|
Westerlo
|
1
|
1
|
Westerlo
|
0
|
1
|
Westerlo
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
77
|
100%
|
77
|
Zulte Waregem
|
71
|
93%
|
76
|
Zulte Waregem
|
61
|
82%
|
74
|
Zulte Waregem
|
52
|
92%
|
56
|
Westerlo
|
51
|
83%
|
61
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
2
|
33%
|
6
|
Westerlo
|
1
|
16%
|
6
|
Zulte Waregem
|
0
|
0%
|
5
|
Westerlo
|
2
|
50%
|
4
|
Zulte Waregem
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
7
|
38%
|
18
|
Westerlo
|
6
|
46%
|
13
|
Zulte Waregem
|
5
|
45%
|
11
|
Westerlo
|
4
|
44%
|
9
|
Zulte Waregem
|
4
|
50%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
7
|
100%
|
7
|
Westerlo
|
3
|
75%
|
4
|
Westerlo
|
2
|
66%
|
3
|
Zulte Waregem
|
1
|
33%
|
3
|
Zulte Waregem
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
15
|
78%
|
19
|
Westerlo
|
9
|
56%
|
16
|
Zulte Waregem
|
2
|
16%
|
12
|
Zulte Waregem
|
7
|
63%
|
11
|
Zulte Waregem
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
11
|
Westerlo
|
8
|
Westerlo
|
6
|
Zulte Waregem
|
6
|
Westerlo
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Zulte Waregem
|
1
|
Zulte Waregem
|
1
|
Zulte Waregem
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
3
|
Westerlo
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
5
|
Westerlo
|
5
|
Zulte Waregem
|
5
|
Westerlo
|
3
|
Westerlo
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
19
|
Westerlo
|
18
|
Westerlo
|
16
|
Zulte Waregem
|
14
|
Zulte Waregem
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
5
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
Westerlo
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
3
|
Zulte Waregem
|
3
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
3
|
Westerlo
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
Zulte Waregem
Belçika - Pro League - 2. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
30 | 19 | 9 | 2 | 50 - 17 | 33 | 66 |
M G M B G
|
||
|
2
|
30 | 20 | 3 | 7 | 59 - 36 | 23 | 63 |
G G G B G
|
||
|
3
|
30 | 18 | 3 | 9 | 47 - 35 | 12 | 57 |
G M B M G
|
||
|
4
|
30 | 13 | 6 | 11 | 49 - 43 | 6 | 45 |
M B B B M
|
||
|
5
|
30 | 12 | 9 | 9 | 39 - 37 | 2 | 45 |
G M B B M
|
||
|
6
|
30 | 12 | 8 | 10 | 43 - 39 | 4 | 44 |
M B B G M
|
||
|
7
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46 - 47 | -1 | 42 |
M G B B G
|
||
|
8
|
30 | 11 | 7 | 12 | 27 - 35 | -8 | 40 |
G G B G M
|
||
|
9
|
30 | 10 | 9 | 11 | 36 - 40 | -4 | 39 |
B M G M M
|
||
|
10
|
30 | 9 | 8 | 13 | 31 - 32 | -1 | 35 |
M M M B G
|
||
|
11
|
30 | 9 | 7 | 14 | 38 - 42 | -4 | 34 |
G G M B G
|
||
|
12
|
30 | 9 | 7 | 14 | 32 - 43 | -11 | 34 |
B M G B M
|
||
|
13
|
30 | 8 | 8 | 14 | 38 - 47 | -9 | 32 |
G G G G G
|
||
|
14
|
30 | 7 | 10 | 13 | 39 - 47 | -8 | 31 |
G G G M M
|
||
|
15
|
30 | 6 | 13 | 11 | 30 - 37 | -7 | 31 |
M M M M G
|
||
|
16
|
30 | 3 | 10 | 17 | 24 - 51 | -27 | 19 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 14 | 1 | 0 | 32 - 5 | 27 | 43 |
G G B G G
|
||
|
2
|
15 | 11 | 2 | 2 | 34 - 19 | 15 | 35 |
G G G G G
|
||
|
3
|
15 | 10 | 1 | 4 | 23 - 19 | 4 | 31 |
M G G B G
|
||
|
4
|
15 | 8 | 4 | 3 | 25 - 14 | 11 | 28 |
G M M B G
|
||
|
5
|
15 | 8 | 2 | 5 | 27 - 17 | 10 | 26 |
B B M B B
|
||
|
6
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19 - 16 | 3 | 24 |
M M M G B
|
||
|
7
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 18 | 3 | 22 |
M G M M G
|
||
|
8
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 20 | 1 | 22 |
B B B G B
|
||
|
9
|
15 | 6 | 3 | 6 | 17 - 16 | 1 | 21 |
G M M B M
|
||
|
10
|
15 | 6 | 3 | 6 | 19 - 19 | 0 | 21 |
B G G
|
||
|
11
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14 - 18 | -4 | 18 |
M M G B M
|
||
|
12
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18 - 18 | 0 | 17 |
M M M G M
|
||
|
13
|
15 | 4 | 5 | 6 | 20 - 21 | -1 | 17 |
G M G M B
|
||
|
14
|
15 | 3 | 7 | 5 | 12 - 16 | -4 | 16 |
M M G
|
||
|
15
|
15 | 1 | 5 | 9 | 19 - 31 | -12 | 8 |
G G M
|
||
|
16
|
15 | 1 | 5 | 9 | 12 - 28 | -16 | 8 |
M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 9 | 1 | 5 | 25 - 17 | 8 | 28 |
G M G G B
|
||
|
2
|
15 | 8 | 2 | 5 | 24 - 16 | 8 | 26 |
M B G M M
|
||
|
3
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20 - 16 | 4 | 23 |
B G M
|
||
|
4
|
15 | 5 | 8 | 2 | 18 - 12 | 6 | 23 |
G G M M B
|
||
|
5
|
15 | 7 | 1 | 7 | 13 - 17 | -4 | 22 |
G G B G G
|
||
|
6
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20 - 21 | -1 | 21 |
B M M B M
|
||
|
7
|
15 | 5 | 5 | 5 | 25 - 27 | -2 | 20 |
G G M B G
|
||
|
8
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22 - 26 | -4 | 19 |
M B M B M
|
||
|
9
|
15 | 4 | 6 | 5 | 19 - 24 | -5 | 18 |
G G M G M
|
||
|
10
|
15 | 5 | 2 | 8 | 18 - 21 | -3 | 17 |
M B G G G
|
||
|
11
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14 - 25 | -11 | 17 |
B M B M B
|
||
|
12
|
15 | 4 | 4 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
M G M B M
|
||
|
13
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18 - 21 | -3 | 15 |
M M M
|
||
|
14
|
15 | 3 | 4 | 8 | 10 - 14 | -4 | 13 |
M G G M B
|
||
|
15
|
15 | 2 | 5 | 8 | 19 - 28 | -9 | 11 |
G G G
|
||
|
16
|
15 | 2 | 5 | 8 | 12 - 23 | -11 | 11 |
G M M
|
Belçika - Pro League - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Westerlo, Zulte Waregem karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 02.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Het Kuipje, Westerlo. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.
Goller: G. Yow (1'), J. Alcocer (11'), J. Erenbjerg (30'), I. Sakamoto (82').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Westerlo - Zulte Waregem): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 7 - 4, beklenen gol (xG) 1.01 - 0.81.
Puan durumunda Westerlo 9. sırada 39 puanla, Zulte Waregem 13. sırada 32 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.