Visar Musliu, CB mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Sint Truidense forması giymektedir. Kariyeri boyunca Makedonya Şampiyonu, Makedonya Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 31 yaşındadır.

Visar Musliu

Yaş 31
Makedonya Şampiyonu 2
Makedonya Kupası Şampiyonu 1
Kuzey Makedonya bayrağı Kuzey Makedonya
CB
1.0 Mn €
13 Kasım 1994 (31)
187 cm
Visar Musliu'nun istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,84
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,0
6,9
6,7
7,4
7,0
6,0
7,3
7,1
6,2
6,3
7,1
7,1
Ekim
7,0
Kasım
6,9
Aralık
6,7
Ocak
7,4
Şubat
7,0
Mart
6,0
Nisan
7,3
Mayıs
7,1
Haziran
6,2
Temmuz
6,3
Ağustos
7,1
Eylül
7,1

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT36TEC45TAC67DEF78CRE41
Hücum
36
Teknik
45
Taktik
67
Savunma
78
Yaratıcılık
41
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Visar Musliu
St. Truidense
Son 30 günde 2407 kişi 309260 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
1M € Piyasa değeri artışı
13 Kasım 1994
31 Yaş
Uyruk
Kuzey Makedonya
Boy / Kilo
187 cm / 81 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2027
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Stoper
Diğer
Güçlü Ayak İkisi de
CB
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Visar Musliu
St. Truidense
Son 30 günde 2173 kişi 22866 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Visar Musliu kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 6 6 0 0 0 0
4 4 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
25/26 31 29 0 0 5 0
30 28 0 0 4 0
1 1 0 0 1 0
24/25 9 8 0 0 3 0
9 8 0 0 3 0
24/25 7 4 0 0 1 0
7 4 0 0 1 0
23/24 30 27 4 0 3 1
27 24 3 0 3 1
3 3 1 0 0 0
22/23 25 25 0 0 11 0
25 25 0 0 11 0
21/22 14 14 1 0 2 0
14 14 1 0 2 0
21/22 9 6 0 0 1 1
8 6 0 0 1 1
1 0 0 0 0 0
20/21 29 29 0 0 7 0
26 26 0 0 7 0
3 3 0 0 0 0
19/20 26 24 2 1 4 0
26 24 2 1 4 0
19/20 4 4 0 0 0 1
2 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 1
18/19 8 8 0 0 3 0
6 6 0 0 2 0
2 2 0 0 1 0
17/18 6 2 0 0 1 0
1 0 0 0 0 0
5 2 0 0 1 0
15/16 2 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
Toplam 206 188 7 1 41 3

Milli Takım Kariyer

Visar Musliu kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 8 7 1 0 2 0
6 6 1 0 2 0
2 1 0 0 0 0
2025 3 3 0 0 0 0
3 3 0 0 0 0
2024 11 10 0 0 1 1
4 3 0 0 1 0
7 7 0 0 0 1
2023 6 5 0 0 1 0
5 5 0 0 1 0
1 0 0 0 0 0
2022 13 11 0 0 3 0
11 11 0 0 3 0
2 0 0 0 0 0
2021 19 19 0 0 7 2
3 3 0 0 1 0
10 10 0 0 3 1
4 4 0 0 2 1
2 2 0 0 1 0
2019 6 6 0 0 0 0
6 6 0 0 0 0
2018 6 6 1 0 1 0
4 4 1 0 1 0
2 2 0 0 0 0
Toplam 72 67 2 0 15 3
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Visar Musliu kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2017 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2016 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
2015 2 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
Toplam 4 3 0 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2024-Halen 46 43 0 0
2023-2025 37 31 4 0
2021-2023 39 39 1 0
2019-2022 64 59 2 1
2018-2020 12 12 0 0
2017-2018 6 2 0 0
2015-2016 2 2 0 0
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2018-Halen 72 67 2 0
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2015-2017 4 3 0 0

Genel İstatistikler — 26/27 Pro League

- Gol
- Asist
7.1 Ort. Puan
4 Maç
4 İlk 11
360 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,84
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,0
6,9
6,7
7,4
7,0
6,0
7,3
7,1
6,2
6,3
7,1
7,1
Ekim
7,0
Kasım
6,9
Aralık
6,7
Ocak
7,4
Şubat
7,0
Mart
6,0
Nisan
7,3
Mayıs
7,1
Haziran
6,2
Temmuz
6,3
Ağustos
7,1
Eylül
7,1

Sezon Performansı

Pro League logosu 26/27 · Pro League
UEFA Avrupa Ligi logosu 26/27 · UEFA Avrupa Ligi
Pro League logosu 25/26 · Pro League
Kupa logosu 25/26 · Kupa
Pro League logosu 24/25 · Pro League
2. Bundesliga logosu 24/25 · 2. Bundesliga
2. Bundesliga logosu 23/24 · 2. Bundesliga
Kupa logosu 23/24 · Kupa
3. Lig logosu 22/23 · 3. Lig
2. Bundesliga logosu 21/22 · 2. Bundesliga
NB I logosu 21/22 · NB I
UEFA Konferans Ligi logosu 21/22 · UEFA Konferans Ligi
NB I logosu 20/21 · NB I
UEFA Avrupa Ligi logosu 20/21 · UEFA Avrupa Ligi
NB I logosu 19/20 · NB I
Şampiyonlar Ligi logosu 19/20 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 19/20 · UEFA Avrupa Ligi
Şampiyonlar Ligi logosu 18/19 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 18/19 · UEFA Avrupa Ligi
Şampiyonlar Ligi logosu 17/18 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 17/18 · UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 15/16 · UEFA Avrupa Ligi
DK Avrupa El. logosu 2026 · DK Avrupa El.
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2026 · Uluslararası Hazırlık Maçları
UEFA Uluslar Ligi logosu 2025 · UEFA Uluslar Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2024 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Avrupa Şamp. Elemeleri logosu 2024 · Avrupa Şamp. Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi logosu 2023 · UEFA Uluslar Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2023 · Uluslararası Hazırlık Maçları
DK Avrupa El. logosu 2022 · DK Avrupa El.
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2022 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Avrupa Şampiyonası logosu 2021 · Avrupa Şampiyonası
Avrupa Şamp. Elemeleri logosu 2021 · Avrupa Şamp. Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi logosu 2021 · UEFA Uluslar Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2021 · Uluslararası Hazırlık Maçları
UEFA Uluslar Ligi logosu 2019 · UEFA Uluslar Ligi
DK Avrupa El. logosu 2018 · DK Avrupa El.
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2018 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 26/27 Pro League
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%44
Asist-
%49
Skor Katkısı-
%43
Gol Beklentisi (xG)-
%18
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%28
Büyük Şans Yaratma-
%47
Kaçırılan Büyük Şans-
%56
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut-
%19
İsabetli Şut-
%37
İsabetsiz Şut-
%74
Bloklanan Şut-
%62
Pas
Pas İsabet %89.8%
%69
Pas284
%89
İsabetli Pas255
%89
Kilit Pas-
%28
Hücum Bölgesinde Pas18
%64
Yaratılan Şans-
%29
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %66.7%
%88
Uzun Top27
%76
İsabetli Uzun Top18
%86
Orta İsabet %-
Orta-
%31
İsabetli Orta-
%41
Savunma
Uzaklaştırma36
%99
Top Kesmesi11
%97
Müdahale7
%71
Bireysel
Temas235
%79
Dribling-
%27
Başarılı Dribling-
%35
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele20
%62
İkili Mücadele Kazanma %90%
%96
Kazanılan İkili Mücadele18
%88
Top Kaybı29
%47
Topu Kaptırma-
%73
Ofsayt-
%53
Faul Kazanma1
%51
Frikik Kullanma1
%51
Disiplin
Faul4
%31
Sarı Kart-
%68
Kırmızı Kart-
%51
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Visar Musliu
St. Truidense
Son 30 günde 2407 kişi 309260 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Visar Musliu
St. Truidense
Son 30 günde 2173 kişi 22866 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
02.02.25 150k €
30.06.23 600k €
18.01.22 İmzaladı
18.01.22
07.08.19 400k €
30.06.18 İmzaladı
29.06.18 Kiralıktan Döndü
29.01.18 Kiralık
27.01.18 İmzaladı
27.01.18
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Makedonya Şampiyonu Makedonya Şampiyonu
2
Makedonya Kupası Şampiyonu Makedonya Kupası Şampiyonu
1

Visar Musliu: Profil ve İstatistik Özeti

Visar Musliu, Stoper mevkiinde 31 yaşında bir futbolcudur. Kuzey Makedonya uyruklu; 13 Kasım 1994 tarihinde doğdu. Boyu 187 cm, kilosu 81 kg. Baskın ayağı: İkisi de.

St. Truidense forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 1.0 Mn €.

26/27 sezonunda Pro League kapsamında 4 maça çıktı ve toplam 360 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 7 kulüpte 206 maça çıktı ve 7 gol attı. K. Makedonya formasıyla 72 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Makedonya Şampiyonu, Makedonya Kupası Şampiyonu yer alıyor.

St. Truidense kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Visar Musliu'nun istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut