YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.05.2026) Bu karşılaşma Japonya - J1 Ligi Batı - 18. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: National Olympic Stadium, Tokyo.
Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.05.2026) Bu karşılaşma Japonya - J1 Ligi Batı - 18. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: National Olympic Stadium, Tokyo.
Shimizu İç Saha Form Durumu
Gamba Osaka Deplasman Form Durumu
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 1.26 |
|
0.88 |
| 12 |
|
12 |
| 2 |
|
3 |
| 359 (%80) |
|
362 (%79) |
| 8 |
|
12 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 32 |
|
17 |
| 3 |
|
9 |
| 30 |
|
24 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 12 |
|
12 |
| 2 |
|
3 |
| 7 |
|
4 |
| 3 |
|
5 |
| 10 |
|
6 |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 448 |
|
455 |
| 359 (%80) |
|
362 (%79) |
| 21 (%42) |
|
16 (%30) |
| 6 (%26) |
|
4 (%40) |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 21 |
|
14 |
| 10 |
|
10 |
| 17 |
|
27 |
| 2 |
|
1 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 62 (%58) |
|
44 (%41) |
| 5 (%50) |
|
6 (%42) |
| 152 |
|
144 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.77 |
|
0.22 |
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 161 (%78) |
|
187 (%80) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
7 |
| 0 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 204 |
|
233 |
| 161 (%78) |
|
187 (%80) |
| 15 (%44) |
|
15 (%39) |
| 3 (%30) |
|
0 (%0) |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 10 |
|
3 |
| 4 |
|
5 |
| 8 |
|
13 |
| 1 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 28 (%68) |
|
13 (%31) |
| 3 (%75) |
|
1 (%33) |
| 67 |
|
67 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 0.49 |
|
0.66 |
| 4 |
|
8 |
| 2 |
|
2 |
| 197 (%80) |
|
177 (%79) |
| 3 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
10 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 4 |
|
8 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 244 |
|
222 |
| 197 (%80) |
|
177 (%79) |
| 6 (%40) |
|
1 (%6) |
| 3 (%23) |
|
4 (%50) |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 11 |
|
11 |
| 6 |
|
5 |
| 9 |
|
14 |
| 1 |
|
1 |
| Shimizu | Gamba Osaka | |
|---|---|---|
| 34 (%52) |
|
31 (%47) |
| 2 (%33) |
|
5 (%45) |
| 85 |
|
77 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Shimizu
|
1
|
1
|
3
|
Gamba Osaka
|
2
|
0
|
2
|
Gamba Osaka
|
1
|
2
|
2
|
Shimizu
|
0
|
0
|
2
|
Gamba Osaka
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Shimizu
|
8.20
|
Gamba Osaka
|
8.20
|
Gamba Osaka
|
7.00
|
Shimizu
|
6.90
|
Gamba Osaka
|
6.90
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Shimizu
|
0
|
2
|
Shimizu
|
0
|
2
|
Gamba Osaka
|
0
|
2
|
Gamba Osaka
|
0
|
2
|
Shimizu
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Shimizu
|
65
|
89%
|
73
|
Gamba Osaka
|
48
|
85%
|
56
|
Gamba Osaka
|
44
|
72%
|
61
|
Gamba Osaka
|
42
|
80%
|
52
|
Gamba Osaka
|
40
|
83%
|
48
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Shimizu
|
2
|
50%
|
4
|
Shimizu
|
1
|
25%
|
4
|
Shimizu
|
0
|
0%
|
3
|
Shimizu
|
0
|
0%
|
3
|
Shimizu
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Shimizu
|
3
|
20%
|
15
|
Gamba Osaka
|
5
|
33%
|
15
|
Gamba Osaka
|
2
|
20%
|
10
|
Shimizu
|
5
|
62%
|
8
|
Gamba Osaka
|
3
|
42%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gamba Osaka
|
1
|
25%
|
4
|
Shimizu
|
1
|
33%
|
3
|
Gamba Osaka
|
2
|
66%
|
3
|
Gamba Osaka
|
1
|
33%
|
3
|
Shimizu
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Shimizu
|
14
|
53%
|
26
|
Gamba Osaka
|
8
|
50%
|
16
|
Shimizu
|
9
|
64%
|
14
|
Gamba Osaka
|
9
|
69%
|
13
|
Gamba Osaka
|
5
|
38%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Shimizu
|
7
|
Gamba Osaka
|
6
|
Gamba Osaka
|
6
|
Gamba Osaka
|
4
|
Gamba Osaka
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Shimizu
|
2
|
Gamba Osaka
|
2
|
Gamba Osaka
|
2
|
Gamba Osaka
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Gamba Osaka
|
3
|
Shimizu
|
2
|
Shimizu
|
2
|
Shimizu
|
2
|
Gamba Osaka
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Shimizu
|
5
|
Shimizu
|
4
|
Gamba Osaka
|
3
|
Gamba Osaka
|
3
|
Shimizu
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Gamba Osaka
|
25
|
Shimizu
|
19
|
Shimizu
|
15
|
Shimizu
|
15
|
Shimizu
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Shimizu
|
3
|
Gamba Osaka
|
3
|
Shimizu
|
2
|
Gamba Osaka
|
2
|
Shimizu
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Gamba Osaka
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Gamba Osaka
|
3
|
Shimizu
|
2
|
Shimizu
|
2
|
Gamba Osaka
|
2
|
Shimizu
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Shimizu
|
2
|
Shimizu
|
2
|
Shimizu
|
2
|
Gamba Osaka
|
2
|
Shimizu
|
1
|
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Shimizu
Gamba Osaka
Japonya - J1 Ligi Batı - 18. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
18 | 9 | 6 | 3 | 27 - 21 | 6 | 35 |
G M G M G
|
||
|
2
|
18 | 7 | 6 | 5 | 26 - 19 | 7 | 31 |
G M G G G
|
||
|
3
|
18 | 8 | 5 | 5 | 31 - 28 | 3 | 31 |
G G G M M
|
||
|
4
|
18 | 8 | 4 | 6 | 29 - 21 | 8 | 30 |
M M G G G
|
||
|
5
|
18 | 5 | 8 | 5 | 26 - 22 | 4 | 28 |
M G M M G
|
||
|
6
|
18 | 6 | 6 | 6 | 24 - 25 | -1 | 26 |
G M G G M
|
||
|
7
|
18 | 4 | 8 | 6 | 19 - 21 | -2 | 24 |
G G G M M
|
||
|
8
|
18 | 5 | 5 | 8 | 19 - 26 | -7 | 23 |
M M M M G
|
||
|
9
|
18 | 6 | 2 | 10 | 20 - 28 | -8 | 21 |
M G M G M
|
||
|
10
|
18 | 3 | 8 | 7 | 17 - 27 | -10 | 21 |
G M G M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
9 | 6 | 2 | 1 | 14 - 9 | 5 | 20 |
G G M M G
|
||
|
2
|
9 | 5 | 2 | 2 | 15 - 11 | 4 | 18 |
G G M G G
|
||
|
3
|
9 | 4 | 3 | 2 | 14 - 9 | 5 | 17 |
G G G M G
|
||
|
4
|
9 | 3 | 4 | 2 | 16 - 9 | 7 | 16 |
G G G G G
|
||
|
5
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15 - 10 | 5 | 14 |
M G M G M
|
||
|
6
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13 - 12 | 1 | 14 |
G G M M G
|
||
|
7
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11 - 11 | 0 | 14 |
M G G G M
|
||
|
8
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10 - 11 | -1 | 13 |
M M G G M
|
||
|
9
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10 - 14 | -4 | 12 |
M M M G G
|
||
|
10
|
9 | 1 | 5 | 3 | 9 - 15 | -6 | 12 |
G G G G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13 - 12 | 1 | 15 |
G M G M G
|
||
|
2
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10 - 10 | 0 | 15 |
G M G M G
|
||
|
3
|
9 | 2 | 5 | 2 | 11 - 12 | -1 | 14 |
M G M M G
|
||
|
4
|
9 | 4 | 1 | 4 | 15 - 12 | 3 | 13 |
M M M G G
|
||
|
5
|
9 | 3 | 3 | 3 | 16 - 17 | -1 | 13 |
M G G M M
|
||
|
6
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13 - 14 | -1 | 12 |
M M G M G
|
||
|
7
|
9 | 2 | 4 | 3 | 9 - 10 | -1 | 11 |
M G M G M
|
||
|
8
|
9 | 3 | 0 | 6 | 10 - 14 | -4 | 9 |
M M G M M
|
||
|
9
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8 - 12 | -4 | 9 |
M G M M M
|
||
|
10
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6 - 14 | -8 | 9 |
M M M M M
|
Japonya - J1 Ligi Batı - 18. Hafta kapsamında oynanan maçta Gamba Osaka, Shimizu karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 24.05.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: National Olympic Stadium, Tokyo. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: M. Yumiba (58'), H. Minamino (61'), H. Minamino (75').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Shimizu - Gamba Osaka): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 2 - 3, beklenen gol (xG) 1.26 - 0.88.
Puan durumunda Shimizu 7. sırada 24 puanla, Gamba Osaka 5. sırada 28 puanla yer alıyor.