YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Don Denis FC Santa Coloma - SK Rapid Wien 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Estadi Nacional, Andorra la Vella, Andorra.
Don Denis FC Santa Coloma - SK Rapid Wien 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Estadi Nacional, Andorra la Vella, Andorra.
Sıradaki Maç
Santa Coloma İç Saha Form Durumu
Rapid Wien Deplasman Form Durumu
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 1.09 |
|
2.05 |
| 10 |
|
21 |
| 2 |
|
8 |
| 341 (%84) |
|
613 (%91) |
| 9 |
|
13 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
19 |
| 10 |
|
7 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 10 |
|
21 |
| 2 |
|
8 |
| 6 |
|
7 |
| 2 |
|
6 |
| 7 |
|
15 |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 403 |
|
669 |
| 341 (%84) |
|
613 (%91) |
| 35 (%51) |
|
21 (%61) |
| 4 (%44) |
|
8 (%30) |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 11 |
|
18 |
| 8 |
|
8 |
| 27 |
|
10 |
| 5 |
|
1 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 32 (%45) |
|
38 (%54) |
| 4 (%30) |
|
7 (%58) |
| 103 |
|
104 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 0.05 |
|
0.39 |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 200 (%84) |
|
294 (%92) |
| 6 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
11 |
| 6 |
|
2 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 237 |
|
318 |
| 200 (%84) |
|
294 (%92) |
| 18 (%46) |
|
11 (%61) |
| 1 (%25) |
|
3 (%25) |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 6 |
|
6 |
| 5 |
|
7 |
| 9 |
|
5 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 16 (%50) |
|
16 (%50) |
| 3 (%42) |
|
2 (%40) |
| 54 |
|
51 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| %34 |
|
%66 |
| 1.04 |
|
1.66 |
| 8 |
|
15 |
| 2 |
|
8 |
| 141 (%84) |
|
319 (%90) |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
8 |
| 4 |
|
5 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 8 |
|
15 |
| 2 |
|
8 |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 7 |
|
12 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 166 |
|
351 |
| 141 (%84) |
|
319 (%90) |
| 17 (%58) |
|
10 (%62) |
| 3 (%60) |
|
5 (%35) |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 5 |
|
12 |
| 3 |
|
1 |
| 18 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| Santa Coloma | Rapid Wien | |
|---|---|---|
| 16 (%42) |
|
22 (%57) |
| 1 (%16) |
|
5 (%71) |
| 49 |
|
53 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
1
|
1
|
5
|
Santa Coloma
|
1
|
0
|
3
|
Rapid Wien
|
1
|
0
|
3
|
Santa Coloma
|
1
|
1
|
2
|
Rapid Wien
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
9.00
|
Rapid Wien
|
7.80
|
Rapid Wien
|
7.80
|
Santa Coloma
|
7.60
|
Rapid Wien
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Rapid Wien
|
0
|
3
|
Rapid Wien
|
0
|
3
|
Santa Coloma
|
0
|
2
|
Santa Coloma
|
0
|
2
|
Rapid Wien
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
81
|
95%
|
85
|
Rapid Wien
|
80
|
90%
|
88
|
Rapid Wien
|
78
|
93%
|
83
|
Rapid Wien
|
75
|
96%
|
78
|
Rapid Wien
|
53
|
88%
|
60
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
2
|
25%
|
8
|
Rapid Wien
|
3
|
50%
|
6
|
Rapid Wien
|
1
|
20%
|
5
|
Santa Coloma
|
0
|
0%
|
3
|
Santa Coloma
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Santa Coloma
|
7
|
58%
|
12
|
Santa Coloma
|
3
|
27%
|
11
|
Santa Coloma
|
8
|
88%
|
9
|
Rapid Wien
|
4
|
50%
|
8
|
Santa Coloma
|
3
|
42%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
5
|
83%
|
6
|
Santa Coloma
|
1
|
20%
|
5
|
Santa Coloma
|
1
|
50%
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
100%
|
2
|
Santa Coloma
|
1
|
100%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
11
|
55%
|
20
|
Santa Coloma
|
4
|
28%
|
14
|
Rapid Wien
|
8
|
80%
|
10
|
Santa Coloma
|
6
|
75%
|
8
|
Rapid Wien
|
7
|
87%
|
8
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
7
|
Santa Coloma
|
6
|
Santa Coloma
|
5
|
Santa Coloma
|
4
|
Rapid Wien
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
3
|
Santa Coloma
|
1
|
Santa Coloma
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
2
|
Santa Coloma
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
7
|
Rapid Wien
|
4
|
Santa Coloma
|
3
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
16
|
Santa Coloma
|
15
|
Rapid Wien
|
12
|
Rapid Wien
|
12
|
Rapid Wien
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
3
|
Santa Coloma
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Santa Coloma
|
1
|
Santa Coloma
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
5
|
Santa Coloma
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Santa Coloma
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
4
|
Rapid Wien
|
3
|
Santa Coloma
|
2
|
Santa Coloma
|
2
|
Santa Coloma
|
1
|
Santa Coloma
Rapid Wien
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Rapid Wien, Santa Coloma karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 23.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadi Nacional, Andorra la Vella, Andorra. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: S. Raux-Yao (50'), P. Muñoz (54'), Y. Demir (56'), M. Haidara (89').
Öne çıkan istatistikler (Santa Coloma - Rapid Wien): topla oynama %38 - %62, isabetli şut 2 - 8, beklenen gol (xG) 1.09 - 2.05.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.