YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SK Rapid Wien - Don Denis FC Santa Coloma 6-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Allianz Stadion, Viyana, Avusturya.
SK Rapid Wien - Don Denis FC Santa Coloma 6-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Allianz Stadion, Viyana, Avusturya.
İlk Maç
Rapid Wien İç Saha Form Durumu
Santa Coloma Deplasman Form Durumu
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 3.42 |
|
0.36 |
| 15 |
|
6 |
| 10 |
|
2 |
| 467 (%90) |
|
383 (%86) |
| 10 |
|
21 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
17 |
| 5 |
|
6 |
| 8 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 15 |
|
6 |
| 10 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 11 |
|
3 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 514 |
|
442 |
| 467 (%90) |
|
383 (%86) |
| 23 (%52) |
|
22 (%51) |
| 6 (%42) |
|
2 (%28) |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 16 |
|
13 |
| 6 |
|
7 |
| 6 |
|
12 |
| 0 |
|
4 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 49 (%56) |
|
37 (%43) |
| 11 (%57) |
|
10 (%41) |
| 92 |
|
100 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 1.31 |
|
0.18 |
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 200 (%88) |
|
206 (%85) |
| 6 |
|
10 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 4 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 227 |
|
240 |
| 200 (%88) |
|
206 (%85) |
| 10 (%43) |
|
12 (%42) |
| 4 (%57) |
|
1 (%25) |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 6 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 24 (%54) |
|
20 (%45) |
| 7 (%70) |
|
4 (%50) |
| 47 |
|
50 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 2.12 |
|
0.17 |
| 9 |
|
2 |
| 6 |
|
1 |
| 267 (%93) |
|
177 (%87) |
| 4 |
|
11 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
8 |
| 2 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 9 |
|
2 |
| 6 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 287 |
|
202 |
| 267 (%93) |
|
177 (%87) |
| 13 (%61) |
|
10 (%66) |
| 2 (%28) |
|
1 (%33) |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 10 |
|
7 |
| 3 |
|
5 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
3 |
| Rapid Wien | Santa Coloma | |
|---|---|---|
| 25 (%59) |
|
17 (%40) |
| 4 (%44) |
|
6 (%37) |
| 45 |
|
50 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
3
|
3
|
3
|
Rapid Wien
|
2
|
1
|
3
|
Rapid Wien
|
1
|
0
|
2
|
Rapid Wien
|
1
|
0
|
2
|
Rapid Wien
|
1
|
1
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
10.00
|
Rapid Wien
|
8.40
|
Rapid Wien
|
7.70
|
Rapid Wien
|
7.60
|
Rapid Wien
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Rapid Wien
|
2
|
5
|
Rapid Wien
|
1
|
2
|
Rapid Wien
|
0
|
1
|
Rapid Wien
|
0
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
77
|
96%
|
80
|
Rapid Wien
|
73
|
96%
|
76
|
Rapid Wien
|
66
|
89%
|
74
|
Santa Coloma
|
58
|
92%
|
63
|
Santa Coloma
|
51
|
86%
|
59
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
4
|
44%
|
9
|
Rapid Wien
|
2
|
66%
|
3
|
Santa Coloma
|
0
|
0%
|
2
|
Santa Coloma
|
1
|
50%
|
2
|
Rapid Wien
|
0
|
0%
|
1
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
5
|
45%
|
11
|
Rapid Wien
|
4
|
50%
|
8
|
Santa Coloma
|
3
|
37%
|
8
|
Santa Coloma
|
3
|
50%
|
6
|
Santa Coloma
|
4
|
66%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
5
|
100%
|
5
|
Rapid Wien
|
3
|
60%
|
5
|
Santa Coloma
|
0
|
0%
|
5
|
Santa Coloma
|
2
|
50%
|
4
|
Santa Coloma
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Rapid Wien
|
11
|
73%
|
15
|
Santa Coloma
|
6
|
60%
|
10
|
Rapid Wien
|
3
|
33%
|
9
|
Rapid Wien
|
7
|
77%
|
9
|
Rapid Wien
|
7
|
77%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
4
|
Santa Coloma
|
2
|
Santa Coloma
|
2
|
Santa Coloma
|
2
|
Rapid Wien
|
1
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
1
|
Santa Coloma
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
3
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Santa Coloma
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
5
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Santa Coloma
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
16
|
Santa Coloma
|
14
|
Santa Coloma
|
13
|
Santa Coloma
|
12
|
Rapid Wien
|
10
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Santa Coloma
|
2
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
Rapid Wien
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
2
|
Santa Coloma
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
3
|
Santa Coloma
|
3
|
Santa Coloma
|
3
|
Santa Coloma
|
3
|
Santa Coloma
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Rapid Wien
|
6
|
Santa Coloma
|
3
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
|
2
|
Rapid Wien
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
Santa Coloma
UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Rapid Wien, Santa Coloma karşısında 6-2 kazandı. Karşılaşma 29.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Allianz Stadion, Viyana, Avusturya. İlk yarı 3-1 tamamlanmıştı.
Goller: Ercan Kara (10'), P. N. Dahl (24'), J. M. G. Bellido (30'), Ercan Kara (33'), N. Cvetkovic (58'), Ercan Kara (63'), N. Wurmbrand (82'), R. R. Abreu (87').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Rapid Wien - Santa Coloma): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 10 - 2, beklenen gol (xG) 3.42 - 0.36.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.