YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Newcastle United - PSV Eindhoven 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.01.2026) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması - 7. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: St James' Park, Newcastle upon Tyne, İngiltere.
Newcastle United - PSV Eindhoven 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.01.2026) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması - 7. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: St James' Park, Newcastle upon Tyne, İngiltere.
Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması - 7. Hafta
Newcastle İç Saha Form Durumu
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.46 |
|
0.39 |
| 11 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 406 (%78) |
|
359 (%80) |
| 4 |
|
11 |
| 1 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 29 |
|
14 |
| 8 |
|
9 |
| 4 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 11 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 10 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 517 |
|
445 |
| 406 (%78) |
|
359 (%80) |
| 19 (%30) |
|
22 (%37) |
| 7 (%35) |
|
2 (%11) |
| 10 |
|
6 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 11 |
|
15 |
| 6 |
|
11 |
| 24 |
|
25 |
| 1 |
|
1 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 40 (%49) |
|
41 (%50) |
| 2 (%16) |
|
7 (%63) |
| 155 |
|
136 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.91 |
|
0.10 |
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 171 (%72) |
|
187 (%80) |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
8 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
0 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 236 |
|
231 |
| 171 (%72) |
|
187 (%80) |
| 9 (%18) |
|
18 (%36) |
| 2 (%25) |
|
1 (%10) |
| 5 |
|
3 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 9 |
|
7 |
| 3 |
|
7 |
| 18 |
|
16 |
| 1 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 24 (%55) |
|
20 (%45) |
| 1 (%16) |
|
4 (%66) |
| 88 |
|
77 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| %69 |
|
%31 |
| 0.56 |
|
0.29 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 235 (%83) |
|
172 (%80) |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
6 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 281 |
|
214 |
| 235 (%83) |
|
172 (%80) |
| 10 (%71) |
|
4 (%50) |
| 5 (%41) |
|
1 (%12) |
| 5 |
|
3 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 2 |
|
8 |
| 3 |
|
4 |
| 6 |
|
9 |
| 0 |
|
1 |
| Newcastle | PSV | |
|---|---|---|
| 16 (%42) |
|
21 (%56) |
| 1 (%16) |
|
3 (%60) |
| 67 |
|
59 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
1
|
1
|
3
|
Newcastle
|
1
|
1
|
2
|
Newcastle
|
1
|
1
|
1
|
Newcastle
|
1
|
0
|
1
|
PSV
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
8.30
|
Newcastle
|
8.00
|
Newcastle
|
7.70
|
Newcastle
|
7.70
|
Newcastle
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Newcastle
|
0
|
2
|
Newcastle
|
1
|
2
|
Newcastle
|
0
|
1
|
Newcastle
|
0
|
1
|
Newcastle
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
59
|
89%
|
66
|
Newcastle
|
54
|
83%
|
65
|
Newcastle
|
54
|
80%
|
67
|
PSV
|
52
|
82%
|
63
|
Newcastle
|
47
|
85%
|
55
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
3
|
50%
|
6
|
PSV
|
1
|
20%
|
5
|
Newcastle
|
2
|
50%
|
4
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
3
|
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV
|
7
|
28%
|
25
|
Newcastle
|
6
|
26%
|
23
|
Newcastle
|
5
|
45%
|
11
|
PSV
|
3
|
33%
|
9
|
Newcastle
|
2
|
25%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV
|
3
|
75%
|
4
|
Newcastle
|
1
|
33%
|
3
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
2
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
2
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV
|
5
|
38%
|
13
|
PSV
|
8
|
66%
|
12
|
Newcastle
|
6
|
54%
|
11
|
Newcastle
|
4
|
40%
|
10
|
PSV
|
4
|
40%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
8
|
Newcastle
|
6
|
|
6
|
PSV
|
5
|
Newcastle
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
PSV
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
3
|
PSV
|
3
|
|
2
|
|
2
|
PSV
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
PSV
|
6
|
Newcastle
|
4
|
|
3
|
Newcastle
|
2
|
Newcastle
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
|
20
|
Newcastle
|
19
|
PSV
|
18
|
Newcastle
|
17
|
Newcastle
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
PSV
|
3
|
Newcastle
|
2
|
PSV
|
2
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
1
|
PSV
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
2
|
|
2
|
PSV
|
2
|
PSV
|
2
|
Newcastle
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
2
|
Newcastle
|
2
|
Newcastle
|
2
|
PSV
|
2
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Newcastle
PSV
Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması - 7. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
8 | 8 | 0 | 0 | 23 - 4 | 19 | 24 |
G G G G G
|
||
|
2
|
8 | 7 | 0 | 1 | 22 - 8 | 14 | 21 |
G M G G G
|
||
|
3
|
8 | 6 | 0 | 2 | 20 - 8 | 12 | 18 |
G M G G G
|
||
|
4
|
8 | 5 | 2 | 1 | 17 - 7 | 10 | 17 |
G M G G G
|
||
|
5
|
8 | 5 | 1 | 2 | 22 - 14 | 8 | 16 |
B M G G G
|
||
|
6
|
8 | 5 | 1 | 2 | 17 - 10 | 7 | 16 |
B G M G G
|
||
|
7
|
8 | 5 | 1 | 2 | 17 - 11 | 6 | 16 |
B G M G G
|
||
|
8
|
8 | 5 | 1 | 2 | 15 - 9 | 6 | 16 |
G M G M G
|
||
|
9
|
8 | 5 | 0 | 3 | 21 - 12 | 9 | 15 |
M G M G M
|
||
|
10
|
8 | 5 | 0 | 3 | 15 - 7 | 8 | 15 |
G M M M G
|
||
|
11
|
8 | 4 | 2 | 2 | 21 - 11 | 10 | 14 |
M G B M B
|
||
|
12
|
8 | 4 | 2 | 2 | 17 - 7 | 10 | 14 |
G M B G B
|
||
|
13
|
8 | 3 | 4 | 1 | 14 - 10 | 4 | 13 |
B G G G B
|
||
|
14
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17 - 15 | 2 | 13 |
G G G B M
|
||
|
15
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10 - 10 | 0 | 13 |
G G G M M
|
||
|
16
|
8 | 3 | 3 | 2 | 13 - 14 | -1 | 12 |
G G B M G
|
||
|
17
|
8 | 3 | 2 | 3 | 19 - 17 | 2 | 11 |
M G B M M
|
||
|
18
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10 - 14 | -4 | 11 |
B M G G G
|
||
|
19
|
8 | 3 | 1 | 4 | 15 - 17 | -2 | 10 |
B M M G G
|
||
|
20
|
8 | 3 | 1 | 4 | 9 - 11 | -2 | 10 |
G M M B M
|
||
|
21
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8 - 14 | -6 | 10 |
G B G M B
|
||
|
22
|
8 | 3 | 1 | 4 | 13 - 21 | -8 | 10 |
B M M G M
|
||
|
23
|
8 | 2 | 3 | 3 | 14 - 15 | -1 | 9 |
M M B G G
|
||
|
24
|
8 | 3 | 0 | 5 | 10 - 12 | -2 | 9 |
M G G M G
|
||
|
25
|
8 | 3 | 0 | 5 | 11 - 14 | -3 | 9 |
M G G M M
|
||
|
26
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 11 | -3 | 9 |
G B M M G
|
||
|
27
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8 - 17 | -9 | 9 |
M G M M G
|
||
|
28
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16 - 16 | 0 | 8 |
B G M M M
|
||
|
29
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 14 | -5 | 8 |
M B B G M
|
||
|
30
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 15 | -6 | 8 |
B G M B M
|
||
|
31
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12 - 21 | -9 | 8 |
M G G B M
|
||
|
32
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8 - 21 | -13 | 6 |
M M G G M
|
||
|
33
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10 - 21 | -11 | 4 |
B M M M M
|
||
|
34
|
8 | 0 | 3 | 5 | 5 - 19 | -14 | 3 |
M B M M M
|
||
|
35
|
8 | 0 | 1 | 7 | 5 - 18 | -13 | 1 |
M M M M M
|
||
|
36
|
8 | 0 | 1 | 7 | 7 - 22 | -15 | 1 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12 - 2 | 10 | 12 |
G G G G
|
||
|
2
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10 - 0 | 10 | 12 |
G G G G
|
||
|
3
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12 - 3 | 9 | 12 |
G G G G
|
||
|
4
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10 - 1 | 9 | 12 |
G G G G
|
||
|
5
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11 - 3 | 8 | 12 |
G G G G
|
||
|
6
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13 - 5 | 8 | 9 |
M G G G
|
||
|
7
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9 - 2 | 7 | 9 |
M G G G
|
||
|
8
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11 - 5 | 6 | 9 |
G G G M
|
||
|
9
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10 - 4 | 6 | 9 |
G G M G
|
||
|
10
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11 - 6 | 5 | 9 |
G G M G
|
||
|
11
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 3 | 5 | 9 |
G G M G
|
||
|
12
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9 - 5 | 4 | 8 |
B B G G
|
||
|
13
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11 - 6 | 5 | 7 |
G M G B
|
||
|
14
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 5 | 5 | 7 |
G G B M
|
||
|
15
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 7 | 3 | 7 |
G B M G
|
||
|
16
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 4 | 2 | 7 |
G B G M
|
||
|
17
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 3 | 2 | 7 |
G G M B
|
||
|
18
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9 - 8 | 1 | 7 |
G B M G
|
||
|
19
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 5 | 1 | 7 |
G B G M
|
||
|
20
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 8 | 0 | 7 |
M G B G
|
||
|
21
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8 - 6 | 2 | 6 |
M M G G
|
||
|
22
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6 - 5 | 1 | 6 |
G G M M
|
||
|
22
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6 - 5 | 1 | 6 |
G M G M
|
||
|
24
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3 - 2 | 1 | 6 |
B B G B
|
||
|
25
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6 - 5 | 1 | 5 |
B B M G
|
||
|
26
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8 - 9 | -1 | 5 |
B M G B
|
||
|
27
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8 - 10 | -2 | 5 |
B M B G
|
||
|
28
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 7 | 0 | 4 |
B M M G
|
||
|
29
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 6 | -1 | 4 |
M G B M
|
||
|
30
|
4 | 1 | 0 | 3 | 10 - 10 | 0 | 3 |
M G M M
|
||
|
31
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6 - 11 | -5 | 3 |
G M M M
|
||
|
32
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 - 11 | -8 | 3 |
M M M G
|
||
|
33
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4 - 9 | -5 | 2 |
B M B M
|
||
|
34
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5 - 9 | -4 | 1 |
B M M M
|
||
|
35
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1 - 10 | -9 | 1 |
M B M M
|
||
|
36
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 9 | -8 | 0 |
M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11 - 1 | 10 | 12 |
G G G G
|
||
|
2
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9 - 2 | 7 | 9 |
G G M G
|
||
|
2
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9 - 2 | 7 | 9 |
M G G G
|
||
|
4
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10 - 6 | 4 | 9 |
G G M G
|
||
|
5
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 5 | 5 | 7 |
G G B M
|
||
|
6
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 1 | 7 |
B G G M
|
||
|
7
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 7 |
B G G M
|
||
|
8
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9 - 9 | 0 | 7 |
G B M G
|
||
|
9
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11 - 8 | 3 | 6 |
G M G M
|
||
|
10
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 6 |
G M G M
|
||
|
11
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 5 | -1 | 6 |
M G G M
|
||
|
12
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7 - 12 | -5 | 6 |
M M G G
|
||
|
13
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 9 | -5 | 6 |
M M G G
|
||
|
14
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8 - 5 | 3 | 5 |
G M B B
|
||
|
15
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 - 7 | 0 | 5 |
B B M G
|
||
|
16
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6 - 6 | 0 | 5 |
B B G M
|
||
|
17
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 | 0 | 5 |
B M G B
|
||
|
18
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 - 8 | -1 | 5 |
B M B G
|
||
|
19
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 9 | -2 | 4 |
M B M G
|
||
|
20
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 8 | -2 | 4 |
M B M G
|
||
|
21
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9 - 12 | -3 | 4 |
B G M M
|
||
|
22
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 10 | -4 | 4 |
M M G B
|
||
|
23
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 8 | -4 | 4 |
M M B G
|
||
|
24
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 12 | -7 | 4 |
M G B M
|
||
|
25
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 9 | -4 | 3 |
M M G M
|
||
|
26
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4 - 8 | -4 | 3 |
M G M M
|
||
|
27
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 6 | -4 | 3 |
M M G M
|
||
|
28
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 10 | -5 | 3 |
M M M G
|
||
|
29
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4 - 12 | -8 | 3 |
M M G M
|
||
|
30
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4 - 13 | -9 | 3 |
G M M M
|
||
|
31
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0 - 3 | -3 | 2 |
B B M M
|
||
|
32
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 10 | -6 | 1 |
M B M M
|
||
|
33
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3 - 11 | -8 | 1 |
M M M B
|
||
|
34
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1 - 10 | -9 | 1 |
M B M M
|
||
|
35
|
4 | 0 | 0 | 4 | 6 - 12 | -6 | 0 |
M M M M
|
||
|
36
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0 - 9 | -9 | 0 |
M M M M
|
Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması - 7. Hafta kapsamında oynanan maçta Newcastle, PSV karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 21.01.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: St James' Park, Newcastle upon Tyne, İngiltere. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: Y. Wissa (8'), A. Gordon (30'), H. Barnes (65').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Newcastle - PSV): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 4 - 1, beklenen gol (xG) 1.46 - 0.39.
Puan durumunda Newcastle 12. sırada 14 puanla, PSV 28. sırada 8 puanla yer alıyor.