Yoane Wissa, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Newcastle United forması giymektedir. 30 yaşındadır.

Yoane Wissa

Yaş 30
Demokratik Kongo bayrağı Demokratik Kongo
CF
25.0 Mn €
03 Eylül 1996 (30)
176 cm
Yoane Wissa'nın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,64
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
-
6,7
6,7
6,3
6,3
6,2
6,6
7,4
6,7
6,9
-
Ekim
-
Kasım
-
Aralık
6,7
Ocak
6,7
Şubat
6,3
Mart
6,3
Nisan
6,2
Mayıs
6,6
Haziran
7,4
Temmuz
6,7
Ağustos
6,9
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT74TEC54TAC57DEF25CRE50
Hücum
74
Teknik
54
Taktik
57
Savunma
25
Yaratıcılık
50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 2 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Yoane Wissa
Newcastle
Son 30 günde 2346 kişi 308416 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
25M € Piyasa değeri düşüşü
03 Eylül 1996
30 Yaş
Uyruk
Demokratik Kongo
Boy / Kilo
176 cm / 75 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2029
Doğum Yeri
Villeneuve,Saint,Geo...

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer Sol Açık, Sağ Açık
Güçlü Ayak Sağ
CF
LW
RW
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 22 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Yoane Wissa
Newcastle
Son 30 günde 2144 kişi 22012 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Yoane Wissa kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 3 2 1 1 1 0
2 2 1 1 1 0
1 0 0 0 0 0
25/26 28 8 3 2 4 0
19 4 1 1 3 0
2 1 0 0 1 0
3 2 1 0 0 0
4 1 1 1 0 0
24/25 39 35 20 4 5 0
1 0 0 0 0 0
35 34 19 4 5 0
3 1 1 0 0 0
23/24 36 30 12 3 8 0
34 29 12 3 7 0
2 1 0 0 1 0
22/23 40 17 7 3 4 0
1 1 0 0 1 0
38 16 7 3 3 0
1 0 0 0 0 0
21/22 34 16 10 1 0 0
1 1 0 0 0 0
30 12 7 1 0 0
3 3 3 0 0 0
20/21 40 31 11 4 2 0
2 1 1 0 0 0
38 30 10 4 2 0
19/20 32 27 16 2 3 1
4 2 1 0 0 0
28 25 15 2 3 1
18/19 40 25 6 5 5 0
36 23 6 4 5 0
1 1 0 0 0 0
3 1 0 1 0 0
17/18 16 13 4 1 1 1
15 13 4 1 1 1
1 0 0 0 0 0
17/18 23 22 11 2 4 0
20 19 9 2 4 0
2 2 2 0 0 0
1 1 0 0 0 0
16/17
Laval K
15 12 2 1 3 0
15 12 2 1 3 0
16/17 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
15/16 24 19 7 4 2 0
1 1 0 0 0 0
23 18 7 4 2 0
Toplam 372 257 110 33 42 2

Milli Takım Kariyer

Yoane Wissa kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 7 7 3 0 0 0
4 4 3 0 0 0
2 2 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
2025 6 5 2 2 0 0
2 1 0 0 0 0
4 4 2 2 0 0
2024 2 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
2023 7 6 2 0 0 0
7 6 2 0 0 0
2022 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2020 2 2 1 0 1 0
2 2 1 0 1 0
Toplam 25 22 8 2 1 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2025-Halen 31 10 4 3
2021-2025 149 98 49 11
2017-2021 128 96 37 12
2017-2018 23 22 11 2
2016-2017 15 12 2 1
2016-2017 2 0 0 0
2015-2016 24 19 7 4
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2020-Halen 25 22 8 2

Genel İstatistikler — 26/27 Premier League

1 Gol
1 Asist
7.4 Ort. Puan
2 Maç
2 İlk 11
172 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,64
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
-
6,7
6,7
6,3
6,3
6,2
6,6
7,4
6,7
6,9
-
Ekim
-
Kasım
-
Aralık
6,7
Ocak
6,7
Şubat
6,3
Mart
6,3
Nisan
6,2
Mayıs
6,6
Haziran
7,4
Temmuz
6,7
Ağustos
6,9
Eylül
-

Sezon Performansı

Premier League logosu 26/27 · Premier League
Lig Kupası logosu 26/27 · Lig Kupası
Premier League logosu 25/26 · Premier League
FA Cup logosu 25/26 · FA Cup
Lig Kupası logosu 25/26 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 25/26 · Şampiyonlar Ligi
FA Cup logosu 24/25 · FA Cup
Premier League logosu 24/25 · Premier League
Lig Kupası logosu 24/25 · Lig Kupası
Premier League logosu 23/24 · Premier League
Lig Kupası logosu 23/24 · Lig Kupası
FA Cup logosu 22/23 · FA Cup
Premier League logosu 22/23 · Premier League
Lig Kupası logosu 22/23 · Lig Kupası
FA Cup logosu 21/22 · FA Cup
Premier League logosu 21/22 · Premier League
Lig Kupası logosu 21/22 · Lig Kupası
Kupa logosu 20/21 · Kupa
Ligue 1 logosu 20/21 · Ligue 1
Kupa logosu 19/20 · Kupa
Ligue 2 logosu 19/20 · Ligue 2
Ligue 2 logosu 18/19 · Ligue 2
Kupa logosu 18/19 · Kupa
Lig Kupası logosu 18/19 · Lig Kupası
Ligue 2 logosu 17/18 · Ligue 2
Kupa logosu 17/18 · Kupa
Ligue 2 logosu 17/18 · Ligue 2
Kupa logosu 17/18 · Kupa
Lig Kupası logosu 17/18 · Lig Kupası
Ligue 2 logosu 16/17 · Ligue 2
Ligue 1 logosu 16/17 · Ligue 1
Lig Kupası logosu 15/16 · Lig Kupası
Ligue 3 logosu 15/16 · Ligue 3
Dünya Kupası logosu 2026 · Dünya Kupası
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2026 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Dünya Kupası Elemeler, Kıtalararası Play off logosu 2026 · Dünya Kupası Elemeler, Kıtalararası Play-off
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2025 · Uluslararası Hazırlık Maçları
DK Afrika Elemeleri logosu 2025 · DK Afrika Elemeleri
Afrika Uluslar Kupası, Elemeler logosu 2024 · Afrika Uluslar Kupası, Elemeler
Afrika Uluslar Kupası logosu 2023 · Afrika Uluslar Kupası
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2022 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2020 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 26/27 Premier League
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol1
%85
Asist1
%89
Skor Katkısı2
%94
Gol Beklentisi (xG)1.07
%85
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)0.93
%88
Büyük Şans Yaratma-
%39
Kaçırılan Büyük Şans2
%11
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
Şut
Toplam Şut-
%50
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%50
Bloklanan Şut-
%50
Pas
Pas İsabet %-
Pas-
İsabetli Pas-
Kilit Pas-
%50
Hücum Bölgesinde Pas3
%76
Yaratılan Şans2
%77
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %-
Uzun Top-
İsabetli Uzun Top-
Orta İsabet %-
Orta-
İsabetli Orta-
Savunma
Uzaklaştırma-
Top Kesmesi-
Müdahale-
Bireysel
Temas66
%83
Dribling-
Başarılı Dribling-
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele32
%94
İkili Mücadele Kazanma %56.2%
%87
Kazanılan İkili Mücadele18
%97
Top Kaybı-
Topu Kaptırma-
Ofsayt-
Faul Kazanma-
Frikik Kullanma-
Disiplin
Faul-
Sarı Kart1
%6
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 2 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Yoane Wissa
Newcastle
Son 30 günde 2346 kişi 308416 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 22 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Yoane Wissa
Newcastle
Son 30 günde 2144 kişi 22012 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
31.08.25 57.7M €
09.08.21 10M €
21.01.18 2M €
20.01.18 Kiralıktan Döndü
30.06.17 Kiralık
29.06.17 Kiralıktan Döndü
22.01.17 Kiralık
30.06.16 İmzaladı
Toplam Taraftar
24
Taraftarların Toplam Kredisi
2.444.949 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Halil İbrahim Koç
812.860 Kredi
2
Mehmet Emre Sayıner
662.355 Kredi
3
AHMET UTKU YAZICI
611.425 Kredi
4
Ateş Topu
156.207 Kredi
5
Emir Hot
36.976 Kredi
6
Osman Nuri KIPÇAK
23.480 Kredi
7
GÖKDENİZ
21.410 Kredi
8
KEREM EYMEN
14.300 Kredi
9
Vincent Aboubakar
9.943 Kredi
10
Sebastian szymanski
9.715 Kredi
11
Kerem Çelikay
8.966 Kredi
12
Efe Kayacan
7.845 Kredi
13
Mert Yiğitoğlu
7.425 Kredi
14
Ömer Kuzu
7.295 Kredi
15
Oğuz Tosun
7.192 Kredi
16
Kenan Sert
6.297 Kredi
17
Yunus Emre Şener
5.350 Kredi
18
Cemre Baş
5.308 Kredi
19
özcan çadır
5.300 Kredi
20
sedat alkan
5.100 Kredi
Haftanın Oyuncuları Yoane Wissa Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Yoane Wissa Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
zafer doğru @sissokko
2.600 Kredi
2
Yusuf kars @Yusuf5816
2.400 Kredi
3
Hilmi Kaan Çoksak @coksakaan1907
2.400 Kredi
4
Aslı Ağlamazlar @stormi
2.400 Kredi
5
AYHAN YARMA @Sailorrr79
2.400 Kredi

Yoane Wissa: Profil ve İstatistik Özeti

Yoane Wissa, Santrafor mevkiinde 30 yaşında bir futbolcudur. Demokratik Kongo uyruklu; 03 Eylül 1996 tarihinde Villeneuve-Saint-Geo... doğumludur. Boyu 176 cm, kilosu 75 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Newcastle forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2029 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 25.0 Mn €.

26/27 sezonunda Premier League kapsamında 2 maça çıktı ve toplam 172 dakika süre aldı. Bu süreçte 1 gol ve 1 asistle skora katkı verdi. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 7 kulüpte 372 maça çıktı ve 110 gol attı. DR Kongo formasıyla 25 maça çıktı.

Newcastle kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Yoane Wissa'nın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut