Naestved BK - Vendsyssel FF 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.05.2026) Bu karşılaşma Danimarka - 2. Lig Yükselme Turu - 27. Hafta kapsamındadır.

Naestved BK 1-3 Vendsyssel FF - Özet, Goller ve İstatistikler - 09.05.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 3
(İY: 1 - 3)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
10
İlk Golü Atma
3
Kazanamama
3/4
2.5 Alt
3/4
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Naestved BK Vendsyssel
%37
Topla Oynama
%63
5
Toplam Şut
12
1
İsabetli Şut
6
2
Korner
7
3
Sarı Kart
1
2
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Naestved BK Vendsyssel
5
Toplam Şut
12
1
İsabetli Şut
6
4
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Naestved BK Vendsyssel
%39
Topla Oynama
%61
3
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
5
0
Korner
5
2
Sarı Kart
0
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Naestved BK Vendsyssel
3
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
5
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Naestved BK Vendsyssel
%35
Topla Oynama
%65
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
1
2
Korner
2
1
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Naestved BK Vendsyssel
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Naestved BK
Vendsyssel
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
1.0
10.2
Şut
9.7
5.1
Korner
4.2
1.6
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Naestved BK
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.42
%42
Beraberlik:
5
Oran:
2.79
%42
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.14
%17
Vendsyssel
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
2.14
%46
Beraberlik:
3
Oran:
2.79
%23
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.42
%31
Naestved BK
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
3.05
%25
Beraberlik:
6
Oran:
1.82
%50
Mağlubiyet:
3
Oran:
2.76
%25
Vendsyssel
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
2.76
%46
Beraberlik:
4
Oran:
1.82
%31
Mağlubiyet:
3
Oran:
3.05
%23
Naestved BK
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%17
Üst:
10
Oran:
%83
Vendsyssel
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%8
Üst:
12
Oran:
%92
Naestved BK
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
2.71
%33
Üst:
8
Oran:
1.15
%67
Vendsyssel
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
2.71
%23
Üst:
10
Oran:
1.15
%77
Naestved BK
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.49
%58
Üst:
5
Oran:
1.76
%42
Vendsyssel
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
1.49
%54
Üst:
6
Oran:
1.76
%46
Naestved BK
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
1.09
%83
Üst:
2
Oran:
3.08
%17
Vendsyssel
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
1.09
%77
Üst:
3
Oran:
3.08
%23
Naestved BK
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Vendsyssel
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Naestved BK
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Vendsyssel
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
13
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Naestved BK
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
6
Oran:
1.56
%50
Oran:
6
Oran:
1.67
%50
Vendsyssel
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
7
Oran:
1.56
%54
Oran:
6
Oran:
1.67
%46

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.42
0
2.79
2
2.14
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.05
0
1.82
2
2.76
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.70
0
2.15
2
2.46
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.28
0
3.53
2
4.28
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.43
0 ve 2
1.10
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.21
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.71
Üst
1.15
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.49
Üst
1.76
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.09
Üst
3.08
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.24
Üst
2.32
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.12
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.32
Üst
1.24
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.38
Üst
1.95
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.84
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.93
Hayır
1.39
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
5.39
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.56
Yok
1.67
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.01
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.10
Yok
1.09
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.74
2-3 gol
1.70
4-5 gol
3.79
6+ gol
17.30
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.80
Eşit
2.91
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.21
Eşit
1.97
2.
2.39
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.10
Eşit
2.05
2.
2.32
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.82
Çift
1.44
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.75
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.41
Hayır
1.06
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.31
Evet/Hayır
5.41
Evet/Evet
16.95
Hayır/Evet
3.75
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
8.05
0 ve Alt
8.59
2 ve Alt
7.46
1 ve Üst
3.25
0 ve Üst
3.82
2 ve Üst
2.82
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.46
0 ve Alt
2.32
2 ve Alt
4.13
1 ve Üst
8.37
0 ve Üst
6.99
2 ve Üst
7.24
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
5.16
1 ve Yok
4.20
0 ve Var
3.84
0 ve Yok
8.59
2 ve Var
4.61
2 ve Yok
3.68
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
21.80
1 ve Yok
3.38
0 ve Var
6.94
0 ve Yok
2.31
2 ve Var
19.65
2 ve Yok
3.05
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.59
Üst ve Var
2.07
Alt ve Yok
1.94
Üst ve Yok
10.20

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
32 23 2 7 81 - 34 47 71
M G G M G
1
22 8 6 8 23 - 26 -3 24
2
32 20 3 9 57 - 37 20 63
G M G M G
3
32 16 6 10 46 - 42 4 54
M G M G M
4
32 14 7 11 51 - 38 13 49
G M M G G
4
22 3 11 8 22 - 28 -6 20
5
32 14 6 12 40 - 33 7 48
M G G M M
6
32 12 2 18 39 - 68 -29 38
G M M G M
Yükselme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 12 0 4 32 - 17 15 36
G G M G G
1
11 6 2 3 15 - 12 3 20
2
16 11 1 4 44 - 13 31 34
M G M G G
3
16 8 2 6 34 - 19 15 26
B M M M G
3
11 1 7 3 10 - 12 -2 10
4
16 8 1 7 25 - 29 -4 25
M M M M G
5
16 6 5 5 20 - 19 1 23
B M M M G
6
16 6 4 6 22 - 17 5 22
G G M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 12 1 3 37 - 21 16 37
G G G G M
2
16 10 1 5 26 - 23 3 31
M M G G M
3
16 8 3 5 25 - 20 5 27
B G G G M
4
16 8 2 6 18 - 16 2 26
G M G G M
4
11 2 4 5 12 - 16 -4 10
5
16 6 5 5 17 - 19 -2 23
B G G M G
5
11 2 4 5 8 - 14 -6 10
6
16 4 1 11 14 - 39 -25 13
M M G M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
11' 1 - 0
13'
14' 1 - 1
17'
24' 1 - 2
26' 1 - 3
53'
MS | 1 - 3
Saat
9 Mayıs 2026, Cumartesi 14:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 16°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.42
MS 0
2.79
MS 2
2.14
2.5 Alt
1.49
2.5 Üst
1.76

Naestved BK - Vendsyssel maç özeti

Danimarka - 2. Lig Yükselme Turu - 27. Hafta kapsamında oynanan maçta Vendsyssel, Naestved BK karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 09.05.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-3 tamamlanmıştı.

Maçta 0 sarı, 2 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Naestved BK - Vendsyssel): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 1 - 6.

Puan durumunda Naestved BK 3. sırada 54 puanla, Vendsyssel 2. sırada 63 puanla yer alıyor.

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut