Vendsyssel FF - Thisted FC 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (01.05.2026) Bu karşılaşma Danimarka - 2. Lig Yükselme Turu - 26. Hafta kapsamındadır.

Vendsyssel FF 1-0 Thisted FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 01.05.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 0
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
9
Kaybetmeme
4
İlk Golü Atma
3
Kalesini gole kapatma
4
Galibiyet
3/4
2.5 Alt
5/6
İlk Golü Atma
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Vendsyssel Thisted
%57
Topla Oynama
%43
9
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
7
Korner
7
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Vendsyssel Thisted
9
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Vendsyssel Thisted
%65
Topla Oynama
%35
3
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
2
4
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Vendsyssel Thisted
3
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Vendsyssel Thisted
%50
Topla Oynama
%50
6
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
0
3
Korner
4
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Vendsyssel Thisted
6
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
0
4
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Vendsyssel
Thisted
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.1
Yediği Gol
0.9
9.7
Şut
6.0
4.1
Korner
3.3
2.0
Sarı Kart
1.1
0.0
Faul
0.0
Vendsyssel
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
9
Oran:
1.45
%75
Beraberlik:
0
Oran:
3.27
%0
Mağlubiyet:
3
Oran:
4.04
%25
Thisted
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
4.04
%50
Beraberlik:
2
Oran:
3.27
%17
Mağlubiyet:
4
Oran:
1.45
%33
Vendsyssel
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.97
%42
Beraberlik:
4
Oran:
1.97
%33
Mağlubiyet:
3
Oran:
4.52
%25
Thisted
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
4.52
%33
Beraberlik:
5
Oran:
1.97
%42
Mağlubiyet:
3
Oran:
1.97
%25
Vendsyssel
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
12
Oran:
%100
Thisted
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%8
Üst:
11
Oran:
%92
Vendsyssel
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
2.97
%17
Üst:
10
Oran:
1.11
%83
Thisted
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
2.97
%33
Üst:
8
Oran:
1.11
%67
Vendsyssel
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
1.60
%33
Üst:
8
Oran:
1.63
%67
Thisted
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
1.60
%58
Üst:
5
Oran:
1.63
%42
Vendsyssel
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.14
%75
Üst:
3
Oran:
2.77
%25
Thisted
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
1.14
%92
Üst:
1
Oran:
2.77
%8
Vendsyssel
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%83
Üst:
2
Oran:
%17
Thisted
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Vendsyssel
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Thisted
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Vendsyssel
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.62
%58
Oran:
5
Oran:
1.61
%42
Thisted
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
6
Oran:
1.62
%50
Oran:
6
Oran:
1.61
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.45
0
3.27
2
4.04
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.97
0
1.97
2
4.52
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.81
0
2.30
2
3.97
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.43
0
3.08
2
1.78
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
-
0
5.00
2
9.75
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
4.98
0
4.12
2
1.17
3
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
-
0
8.30
2
23.10
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:3)
1
10.95
0
6.57
2
-
3
Handikaplı Maç Sonucu (3:0)
1
-
0
9.70
2
25.50
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:4)
1
20.55
0
9.62
2
-
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:5)
1
25.50
0
10.55
2
-
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.35
0 ve 2
1.35
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.08
0 ve 2
1.74
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.97
Üst
1.11
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.60
Üst
1.63
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.14
Üst
2.77
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
4.07
Üst
-
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.67
Üst
1.56
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.10
Üst
3.02
3
Ev Sahibi Alt/Üst 3.5
Alt
-
Üst
6.46
3
Ev Sahibi Alt/Üst 4.5
Alt
-
Üst
11.60
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.99
Üst
1.35
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.08
Üst
3.21
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
8.35
3
Deplasman Alt/Üst 3.5
Alt
-
Üst
13.65
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.23
Üst
2.35
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.74
Üst
1.50
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
-
Üst
3.94
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 2.5
Alt
-
Üst
10.20
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.22
Üst
2.36
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
-
Üst
8.59
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.09
Hayır
1.32
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.80
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.62
Yok
1.61
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.02
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.17
Yok
1.09
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.02
2-3 gol
1.72
4-5 gol
3.45
6+ gol
14.00
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.68
Eşit
3.04
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.78
Eşit
2.42
2.
2.14
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.61
Eşit
1.68
2.
2.71
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.48
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.39
Hayır
1.22
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
5.20
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.30
Evet/Hayır
5.39
Evet/Evet
17.30
Hayır/Evet
3.85
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
6.31
0 ve Alt
10.10
2 ve Alt
11.85
1 ve Üst
1.80
0 ve Üst
4.45
2 ve Üst
5.74
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
3.45
0 ve Alt
4.05
2 ve Alt
8.18
1 ve Üst
2.33
0 ve Üst
13.55
2 ve Üst
7.39
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.06
0 ve Alt
4.04
2 ve Alt
4.99
1 ve Üst
4.25
0 ve Üst
13.50
2 ve Üst
17.55
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
1.70
0 ve Alt
3.23
2 ve Alt
4.43
1 ve Üst
7.67
0 ve Üst
34.00
2 ve Üst
29.50
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.27
0 ve Alt
2.53
2 ve Alt
6.22
1 ve Üst
4.36
0 ve Üst
7.28
2 ve Üst
14.35
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.27
1 ve Yok
2.42
0 ve Var
4.49
0 ve Yok
10.15
2 ve Var
8.32
2 ve Yok
7.29
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
14.15
1 ve Yok
2.17
0 ve Var
7.21
0 ve Yok
2.51
2 ve Var
31.00
2 ve Yok
5.01
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.63
Üst ve Var
2.06
Alt ve Yok
2.03
Üst ve Yok
6.84

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
32 23 2 7 81 - 34 47 71
M G G M G
1
22 8 6 8 23 - 26 -3 24
2
32 20 3 9 57 - 37 20 63
G M G M G
3
32 16 6 10 46 - 42 4 54
M G M G M
4
32 14 7 11 51 - 38 13 49
G M M G G
4
22 3 11 8 22 - 28 -6 20
5
32 14 6 12 40 - 33 7 48
M G G M M
6
32 12 2 18 39 - 68 -29 38
G M M G M
Yükselme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 12 0 4 32 - 17 15 36
G G M G G
1
11 6 2 3 15 - 12 3 20
2
16 11 1 4 44 - 13 31 34
M G M G G
3
16 8 2 6 34 - 19 15 26
B M M M G
3
11 1 7 3 10 - 12 -2 10
4
16 8 1 7 25 - 29 -4 25
M M M M G
5
16 6 5 5 20 - 19 1 23
B M M M G
6
16 6 4 6 22 - 17 5 22
G G M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 12 1 3 37 - 21 16 37
G G G G M
2
16 10 1 5 26 - 23 3 31
M M G G M
3
16 8 3 5 25 - 20 5 27
B G G G M
4
16 8 2 6 18 - 16 2 26
G M G G M
4
11 2 4 5 12 - 16 -4 10
5
16 6 5 5 17 - 19 -2 23
B G G M G
5
11 2 4 5 8 - 14 -6 10
6
16 4 1 11 14 - 39 -25 13
M M G M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
1 Mayıs 2026, Cuma 20:00
Güneşli
Güneşli, 14°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.45
MS 0
3.27
MS 2
4.04
2.5 Alt
1.60
2.5 Üst
1.63

Vendsyssel - Thisted maç özeti

Danimarka - 2. Lig Yükselme Turu - 26. Hafta kapsamında oynanan maçta Vendsyssel, Thisted karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 01.05.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: L. Steffensen (46').

Maçta 0 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Vendsyssel - Thisted): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 3 - 2.

Puan durumunda Vendsyssel 2. sırada 63 puanla, Thisted 5. sırada 48 puanla yer alıyor.

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut