YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Mozambik - Kamerun 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.12.2025) Bu karşılaşma Afrika Uluslar Kupası Grup F - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Adrar Arena, Agadir, Fas.
Mozambik - Kamerun 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.12.2025) Bu karşılaşma Afrika Uluslar Kupası Grup F - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Adrar Arena, Agadir, Fas.
Kamerun Deplasman Form Durumu
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.85 |
|
1.80 |
| 10 |
|
19 |
| 2 |
|
6 |
| 302 (%79) |
|
268 (%79) |
| 7 |
|
20 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
8 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
17 |
| 7 |
|
1 |
| 8 |
|
29 |
| 2 |
|
5 |
| 2 |
|
5 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 10 |
|
19 |
| 2 |
|
6 |
| 5 |
|
7 |
| 7 |
|
6 |
| 4 |
|
15 |
| 6 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 379 |
|
339 |
| 302 (%79) |
|
268 (%79) |
| 27 (%44) |
|
22 (%41) |
| 2 (%33) |
|
7 (%36) |
| 5 |
|
12 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 23 |
|
23 |
| 9 |
|
9 |
| 23 |
|
20 |
| 4 |
|
1 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 66 (%58) |
|
46 (%41) |
| 9 (%40) |
|
1 (%7) |
| 127 |
|
123 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.32 |
|
1.08 |
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 125 (%77) |
|
171 (%82) |
| 5 |
|
10 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
3 |
| 5 |
|
0 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 162 |
|
207 |
| 125 (%77) |
|
171 (%82) |
| 14 (%38) |
|
13 (%39) |
| 1 (%33) |
|
2 (%25) |
| 2 |
|
5 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 10 |
|
11 |
| 4 |
|
4 |
| 11 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 25 (%54) |
|
21 (%45) |
| 1 (%14) |
|
1 (%20) |
| 60 |
|
58 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 0.52 |
|
0.72 |
| 7 |
|
12 |
| 0 |
|
3 |
| 172 (%79) |
|
93 (%70) |
| 2 |
|
10 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
14 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 7 |
|
12 |
| 0 |
|
3 |
| 4 |
|
5 |
| 4 |
|
4 |
| 3 |
|
9 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 217 |
|
132 |
| 172 (%79) |
|
93 (%70) |
| 13 (%52) |
|
9 (%45) |
| 1 (%33) |
|
5 (%45) |
| 3 |
|
7 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 13 |
|
12 |
| 5 |
|
5 |
| 12 |
|
17 |
| 2 |
|
0 |
| Mozambik | Kamerun | |
|---|---|---|
| 41 (%62) |
|
25 (%37) |
| 8 (%53) |
|
0 (%0) |
| 67 |
|
65 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Kamerun
|
3
|
1
|
6
|
Kamerun
|
1
|
0
|
2
|
Kamerun
|
1
|
0
|
2
|
Kamerun
|
1
|
0
|
2
|
Mozambik
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Kamerun
|
7.90
|
Mozambik
|
7.40
|
Mozambik
|
7.20
|
Kamerun
|
7.20
|
Kamerun
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Kamerun
|
0
|
5
|
Kamerun
|
0
|
3
|
Mozambik
|
0
|
2
|
Mozambik
|
1
|
1
|
Mozambik
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Mozambik
|
45
|
84%
|
53
|
Mozambik
|
38
|
77%
|
49
|
Kamerun
|
38
|
80%
|
47
|
Mozambik
|
35
|
83%
|
42
|
Mozambik
|
35
|
87%
|
40
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kamerun
|
2
|
33%
|
6
|
Kamerun
|
1
|
16%
|
6
|
Kamerun
|
4
|
80%
|
5
|
Mozambik
|
1
|
50%
|
2
|
Mozambik
|
1
|
100%
|
1
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Mozambik
|
6
|
35%
|
17
|
Mozambik
|
7
|
53%
|
13
|
Kamerun
|
4
|
36%
|
11
|
Mozambik
|
4
|
44%
|
9
|
Mozambik
|
3
|
33%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Mozambik
|
2
|
33%
|
6
|
Mozambik
|
0
|
0%
|
4
|
Mozambik
|
4
|
100%
|
4
|
Mozambik
|
2
|
66%
|
3
|
Kamerun
|
0
|
0%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Mozambik
|
10
|
55%
|
18
|
Mozambik
|
5
|
33%
|
15
|
Mozambik
|
6
|
46%
|
13
|
Kamerun
|
2
|
15%
|
13
|
Mozambik
|
9
|
75%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
5
|
Kamerun
|
5
|
Kamerun
|
5
|
Kamerun
|
5
|
Mozambik
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
1
|
Mozambik
|
1
|
Mozambik
|
1
|
Kamerun
|
1
|
Kamerun
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
3
|
Mozambik
|
2
|
Mozambik
|
2
|
Kamerun
|
2
|
Kamerun
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
5
|
Kamerun
|
4
|
Mozambik
|
3
|
Mozambik
|
3
|
Kamerun
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
19
|
Kamerun
|
15
|
Mozambik
|
14
|
Kamerun
|
14
|
Kamerun
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
3
|
Mozambik
|
3
|
Kamerun
|
3
|
Kamerun
|
3
|
Mozambik
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Kamerun
|
2
|
Mozambik
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Kamerun
|
4
|
Mozambik
|
3
|
Kamerun
|
3
|
Kamerun
|
3
|
Kamerun
|
3
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
5
|
Mozambik
|
4
|
Mozambik
|
3
|
Mozambik
|
3
|
Kamerun
|
2
|
Mozambik
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
Kamerun
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 3 | 2 | 7 |
G B G
|
||
|
2
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 7 |
G B G
|
||
|
3
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 | -1 | 3 |
M G M
|
||
|
4
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 7 | -3 | 0 |
M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P |
|---|
Afrika Uluslar Kupası Grup F - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Kamerun, Mozambik karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 31.12.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stade Adrar Arena, Agadir, Fas. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: G. Catamo (23'), F. Jone (28'), C. Kofane (55').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Mozambik - Kamerun): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 2 - 6, beklenen gol (xG) 0.85 - 1.80.
Puan durumunda Mozambik 3. sırada 3 puanla, Kamerun 2. sırada 7 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.