YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Gabon - Mozambik 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.12.2025) Bu karşılaşma Afrika Uluslar Kupası Grup F - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Adrar Arena, Agadir, Fas.
Gabon - Mozambik 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.12.2025) Bu karşılaşma Afrika Uluslar Kupası Grup F - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Adrar Arena, Agadir, Fas.
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 2.36 |
|
1.85 |
| 16 |
|
13 |
| 10 |
|
5 |
| 342 (%82) |
|
253 (%75) |
| 11 |
|
9 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
29 |
| 8 |
|
8 |
| 23 |
|
20 |
| 6 |
|
6 |
| 1 |
|
3 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 16 |
|
13 |
| 10 |
|
5 |
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 11 |
|
7 |
| 5 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 417 |
|
333 |
| 342 (%82) |
|
253 (%75) |
| 22 (%48) |
|
19 (%36) |
| 7 (%21) |
|
4 (%33) |
| 8 |
|
10 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 16 |
|
16 |
| 12 |
|
11 |
| 16 |
|
27 |
| 2 |
|
8 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 42 (%48) |
|
44 (%51) |
| 5 (%38) |
|
11 (%64) |
| 136 |
|
125 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.50 |
|
1.54 |
| 5 |
|
9 |
| 4 |
|
2 |
| 171 (%83) |
|
155 (%79) |
| 6 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
13 |
| 5 |
|
1 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 5 |
|
9 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
5 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 206 |
|
194 |
| 171 (%83) |
|
155 (%79) |
| 13 (%61) |
|
6 (%20) |
| 1 (%16) |
|
3 (%30) |
| 2 |
|
6 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 14 |
|
9 |
| 0 |
|
2 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 18 (%48) |
|
19 (%51) |
| 2 (%28) |
|
4 (%57) |
| 57 |
|
58 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 1.86 |
|
0.30 |
| 11 |
|
4 |
| 6 |
|
3 |
| 172 (%81) |
|
96 (%69) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
16 |
| 3 |
|
7 |
| 5 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 11 |
|
4 |
| 6 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 9 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 211 |
|
139 |
| 172 (%81) |
|
96 (%69) |
| 9 (%37) |
|
13 (%56) |
| 6 (%22) |
|
1 (%50) |
| 6 |
|
4 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 9 |
|
5 |
| 2 |
|
18 |
| 2 |
|
6 |
| Gabon | Mozambik | |
|---|---|---|
| 24 (%48) |
|
25 (%51) |
| 3 (%50) |
|
7 (%70) |
| 79 |
|
67 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Mozambik
|
3
|
1
|
5
|
Gabon
|
2
|
0
|
3
|
Gabon
|
2
|
1
|
3
|
Gabon
|
1
|
0
|
2
|
Mozambik
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
7.80
|
Mozambik
|
7.70
|
Mozambik
|
7.40
|
Gabon
|
7.30
|
Mozambik
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Gabon
|
0
|
3
|
Mozambik
|
0
|
3
|
Gabon
|
0
|
2
|
Mozambik
|
1
|
2
|
Mozambik
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gabon
|
54
|
91%
|
59
|
Gabon
|
40
|
83%
|
48
|
Gabon
|
40
|
80%
|
50
|
Gabon
|
33
|
89%
|
37
|
Mozambik
|
32
|
78%
|
41
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gabon
|
3
|
37%
|
8
|
Gabon
|
0
|
0%
|
7
|
Gabon
|
3
|
50%
|
6
|
Mozambik
|
1
|
25%
|
4
|
Mozambik
|
2
|
66%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Mozambik
|
8
|
42%
|
19
|
Gabon
|
3
|
42%
|
7
|
Gabon
|
4
|
57%
|
7
|
Gabon
|
5
|
83%
|
6
|
Gabon
|
3
|
50%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gabon
|
1
|
16%
|
6
|
Mozambik
|
2
|
40%
|
5
|
Mozambik
|
3
|
100%
|
3
|
Gabon
|
1
|
50%
|
2
|
Mozambik
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gabon
|
6
|
35%
|
17
|
Mozambik
|
4
|
28%
|
14
|
Gabon
|
8
|
61%
|
13
|
Mozambik
|
4
|
33%
|
12
|
Gabon
|
8
|
80%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
7
|
Gabon
|
4
|
Mozambik
|
4
|
Mozambik
|
4
|
Mozambik
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
2
|
Gabon
|
1
|
Gabon
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Gabon
|
3
|
Gabon
|
2
|
Gabon
|
2
|
|
2
|
Mozambik
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Gabon
|
4
|
Mozambik
|
4
|
Gabon
|
3
|
Gabon
|
3
|
Gabon
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
20
|
Mozambik
|
20
|
Gabon
|
19
|
Gabon
|
19
|
Gabon
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Gabon
|
3
|
Mozambik
|
3
|
Gabon
|
2
|
Mozambik
|
2
|
Gabon
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Mozambik
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Gabon
|
3
|
Mozambik
|
3
|
Gabon
|
2
|
Gabon
|
1
|
Gabon
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Gabon
|
3
|
Gabon
|
2
|
Mozambik
|
2
|
Mozambik
|
2
|
Mozambik
|
2
|
Gabon
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
Mozambik
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 3 | 2 | 7 |
G B G
|
||
|
2
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 7 |
G B G
|
||
|
3
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 | -1 | 3 |
M G M
|
||
|
4
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 7 | -3 | 0 |
M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P |
|---|
Afrika Uluslar Kupası Grup F - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Mozambik, Gabon karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 28.12.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stade Adrar Arena, Agadir, Fas. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.
Goller: F. Bangal (37'), G. Catamo (42'), Aubameyang (45+5'), Calila (52'), A. Moucketou-Moussounda (76').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Gabon - Mozambik): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 10 - 5, beklenen gol (xG) 2.36 - 1.85.
Puan durumunda Gabon 4. sırada 0 puanla, Mozambik 3. sırada 3 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.