YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kilmarnock F.C. - Aberdeen F.C. 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.01.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership - 24. Hafta kapsamındadır.
Kilmarnock F.C. - Aberdeen F.C. 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.01.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership - 24. Hafta kapsamındadır.
Kilmarnock İç Saha Form Durumu
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 2.43 |
|
0.96 |
| 19 |
|
8 |
| 9 |
|
4 |
| 376 (%83) |
|
313 (%82) |
| 16 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 7 |
|
3 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 23 |
|
20 |
| 6 |
|
13 |
| 38 |
|
19 |
| 3 |
|
3 |
| 3 |
|
3 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 19 |
|
8 |
| 9 |
|
4 |
| 8 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 15 |
|
7 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 450 |
|
379 |
| 376 (%83) |
|
313 (%82) |
| 27 (%50) |
|
26 (%44) |
| 10 (%37) |
|
2 (%16) |
| 18 |
|
5 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 14 |
|
16 |
| 7 |
|
13 |
| 18 |
|
22 |
| 3 |
|
5 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 41 (%47) |
|
45 (%52) |
| 4 (%40) |
|
7 (%58) |
| 126 |
|
116 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 1.21 |
|
0.90 |
| 10 |
|
7 |
| 5 |
|
3 |
| 136 (%77) |
|
198 (%84) |
| 9 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
12 |
| 3 |
|
8 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 10 |
|
7 |
| 5 |
|
3 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 8 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 175 |
|
233 |
| 136 (%77) |
|
198 (%84) |
| 22 (%50) |
|
18 (%42) |
| 5 (%31) |
|
2 (%28) |
| 8 |
|
4 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 3 |
|
7 |
| 9 |
|
12 |
| 2 |
|
2 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 24 (%50) |
|
24 (%50) |
| 2 (%40) |
|
6 (%66) |
| 67 |
|
60 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| %65 |
|
%35 |
| 1.21 |
|
0.06 |
| 9 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| 241 (%87) |
|
115 (%78) |
| 7 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 11 |
|
8 |
| 3 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 9 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 7 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 275 |
|
146 |
| 241 (%87) |
|
115 (%78) |
| 5 (%55) |
|
8 (%50) |
| 5 (%45) |
|
0 (%0) |
| 10 |
|
1 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 7 |
|
9 |
| 4 |
|
6 |
| 9 |
|
10 |
| 1 |
|
3 |
| Kilmarnock | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 17 (%44) |
|
21 (%55) |
| 2 (%40) |
|
1 (%33) |
| 59 |
|
56 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Kilmarnock
|
2
|
1
|
5
|
Aberdeen
|
2
|
0
|
4
|
Kilmarnock
|
1
|
1
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
0
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
8.60
|
Kilmarnock
|
8.40
|
Kilmarnock
|
8.20
|
Kilmarnock
|
7.90
|
Kilmarnock
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Kilmarnock
|
1
|
5
|
Kilmarnock
|
0
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
2
|
Aberdeen
|
0
|
2
|
Kilmarnock
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kilmarnock
|
55
|
91%
|
60
|
Kilmarnock
|
50
|
86%
|
58
|
Kilmarnock
|
42
|
82%
|
51
|
Kilmarnock
|
40
|
85%
|
47
|
Aberdeen
|
38
|
77%
|
49
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kilmarnock
|
4
|
33%
|
12
|
Kilmarnock
|
2
|
33%
|
6
|
Aberdeen
|
0
|
0%
|
3
|
Aberdeen
|
1
|
33%
|
3
|
Aberdeen
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Aberdeen
|
3
|
23%
|
13
|
Aberdeen
|
7
|
63%
|
11
|
Kilmarnock
|
2
|
25%
|
8
|
Kilmarnock
|
4
|
50%
|
8
|
Kilmarnock
|
7
|
87%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kilmarnock
|
1
|
33%
|
3
|
Aberdeen
|
2
|
66%
|
3
|
Kilmarnock
|
1
|
50%
|
2
|
Aberdeen
|
1
|
50%
|
2
|
Aberdeen
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kilmarnock
|
8
|
53%
|
15
|
Aberdeen
|
4
|
36%
|
11
|
Kilmarnock
|
5
|
50%
|
10
|
Aberdeen
|
5
|
50%
|
10
|
Kilmarnock
|
4
|
44%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
11
|
Kilmarnock
|
4
|
Kilmarnock
|
3
|
Kilmarnock
|
3
|
Kilmarnock
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
1
|
Kilmarnock
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
4
|
Aberdeen
|
3
|
Aberdeen
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
4
|
Kilmarnock
|
3
|
Kilmarnock
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
18
|
Aberdeen
|
18
|
Kilmarnock
|
16
|
Aberdeen
|
13
|
Aberdeen
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Aberdeen
|
2
|
Aberdeen
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
4
|
Aberdeen
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Aberdeen
|
2
|
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
Kilmarnock
Aberdeen
İskoçya - Premiership - 24. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 21 | 7 | 5 | 58 - 28 | 30 | 70 |
G G B G M
|
||
|
2
|
33 | 19 | 12 | 2 | 66 - 31 | 35 | 69 |
M M M M G
|
||
|
3
|
33 | 21 | 4 | 8 | 59 - 35 | 24 | 67 |
G G G G G
|
||
|
4
|
33 | 14 | 12 | 7 | 52 - 29 | 23 | 54 |
G M B M G
|
||
|
5
|
33 | 13 | 12 | 8 | 51 - 37 | 14 | 51 |
M M G G M
|
||
|
6
|
33 | 13 | 7 | 13 | 45 - 48 | -3 | 46 |
M G M M M
|
||
|
7
|
33 | 9 | 13 | 11 | 45 - 54 | -9 | 40 |
G M M B B
|
||
|
8
|
33 | 9 | 6 | 18 | 33 - 48 | -15 | 33 |
G B G M M
|
||
|
9
|
33 | 8 | 9 | 16 | 34 - 53 | -19 | 33 |
M G G M G
|
||
|
10
|
33 | 7 | 9 | 17 | 27 - 48 | -21 | 30 |
M M M G B
|
||
|
11
|
33 | 6 | 10 | 17 | 37 - 65 | -28 | 28 |
M G G G G
|
||
|
12
|
33 | 1 | 13 | 19 | 35 - 66 | -31 | 16 |
G B M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 13 | 4 | 0 | 32 - 10 | 22 | 43 |
G G
|
||
|
2
|
17 | 11 | 5 | 1 | 36 - 16 | 20 | 38 |
M M
|
||
|
3
|
16 | 12 | 1 | 3 | 34 - 12 | 22 | 37 |
G G G
|
||
|
4
|
17 | 10 | 5 | 2 | 29 - 9 | 20 | 35 |
B M
|
||
|
5
|
16 | 8 | 6 | 2 | 30 - 14 | 16 | 30 |
M M M
|
||
|
6
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21 - 22 | -1 | 24 |
G B
|
||
|
7
|
17 | 6 | 5 | 6 | 29 - 26 | 3 | 23 |
G M M
|
||
|
8
|
16 | 6 | 4 | 6 | 24 - 26 | -2 | 22 |
G G G
|
||
|
9
|
16 | 5 | 5 | 6 | 25 - 21 | 4 | 20 |
G G M
|
||
|
10
|
16 | 5 | 5 | 6 | 10 - 16 | -6 | 20 |
M M B
|
||
|
11
|
17 | 5 | 4 | 8 | 22 - 27 | -5 | 19 |
G G
|
||
|
12
|
16 | 1 | 7 | 8 | 21 - 30 | -9 | 10 |
B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 8 | 7 | 1 | 30 - 15 | 15 | 31 |
M M G
|
||
|
2
|
17 | 9 | 3 | 5 | 25 - 23 | 2 | 30 |
G G
|
||
|
3
|
16 | 8 | 3 | 5 | 26 - 18 | 8 | 27 |
G B M
|
||
|
4
|
16 | 7 | 2 | 7 | 16 - 22 | -6 | 23 |
M M
|
||
|
5
|
17 | 5 | 6 | 6 | 21 - 23 | -2 | 21 |
G G
|
||
|
6
|
16 | 4 | 7 | 5 | 23 - 20 | 3 | 19 |
G M G
|
||
|
7
|
16 | 3 | 7 | 6 | 24 - 32 | -8 | 16 |
M M B
|
||
|
8
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8 - 27 | -19 | 13 |
B M
|
||
|
9
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10 - 27 | -17 | 11 |
M M
|
||
|
10
|
17 | 2 | 4 | 11 | 17 - 32 | -15 | 10 |
M G
|
||
|
11
|
16 | 1 | 6 | 9 | 15 - 38 | -23 | 9 |
M G G
|
||
|
12
|
17 | 0 | 6 | 11 | 14 - 36 | -22 | 6 |
G M B
|
İskoçya - Premiership - 24. Hafta kapsamında oynanan maçta Kilmarnock, Aberdeen karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 31.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: Brad Lyons (12'), B. Anderson (14'), T. John-Jules (59').
Maçta 6 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Kilmarnock - Aberdeen): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 9 - 4, beklenen gol (xG) 2.43 - 0.96.
Puan durumunda Kilmarnock 11. sırada 28 puanla, Aberdeen 8. sırada 33 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.