GD Estoril Praia U23 - Moreirense FC U23 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (25.08.2026) Bu karşılaşma Portekiz - U23 Revelacao Ligi - 3. Hafta kapsamındadır.

GD Estoril Praia U23 2-1 Moreirense FC U23 - Özet, Goller ve İstatistikler - 25.08.2026

Mağlubiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 0)
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Estoril U23 Moreirense FC U23
%46
Topla Oynama
%54
9
Toplam Şut
15
5
İsabetli Şut
6
5
Korner
7
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Estoril U23 Moreirense FC U23
9
Toplam Şut
15
5
İsabetli Şut
6
4
İsabetsiz Şut
9
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Estoril U23 Moreirense FC U23
%42
Topla Oynama
%58
3
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
2
2
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Estoril U23 Moreirense FC U23
3
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Estoril U23 Moreirense FC U23
%50
Topla Oynama
%50
6
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
4
3
Korner
4
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Estoril U23 Moreirense FC U23
6
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
4
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Estoril U23
Moreirense FC U23
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
2.0
9.5
Şut
16.0
10.5
Korner
6.0
1.0
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Estoril U23
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.04
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.07
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.53
%0
Estoril U23
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
%0
Beraberlik:
0
Oran:
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
%100
Estoril U23
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Estoril U23
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Estoril U23
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.83
%0
Üst:
1
Oran:
1.51
%100
Estoril U23
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Estoril U23
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Estoril U23
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Estoril U23
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.40
%100
Oran:
0
Oran:
2.00
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.04
0
3.07
2
2.53
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.73
0
3.71
2
1.37
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.23
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.37
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.83
Üst
1.51
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.52
Üst
1.80
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
2.06
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.40
Yok
2.00
3
Tek / Çift
Tek
1.71
Çift
1.60

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 10 - 4 6 12
G G G G
2
4 3 1 0 8 - 3 5 10
B G G G
3
4 3 1 0 10 - 7 3 10
G B G G
4
3 2 1 0 5 - 2 3 7
B G G
5
4 2 1 1 6 - 4 2 7
M G G B
6
4 1 3 0 8 - 7 1 6
B B G B
7
4 1 2 1 9 - 9 0 5
B B G M
8
3 1 1 1 5 - 3 2 4
G M B
9
2 1 1 0 2 - 0 2 4
B G
10
4 0 3 1 4 - 5 -1 3
B B M B
11
3 0 3 0 5 - 5 0 3
B B B
12
3 0 3 0 4 - 4 0 3
B B B
13
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B M B
14
3 0 2 1 2 - 4 -2 2
B B M
15
3 0 1 2 3 - 6 -3 1
M M B
16
4 0 1 3 5 - 9 -4 1
B M M M
17
3 0 1 2 2 - 6 -4 1
B M M
18
4 0 1 3 1 - 8 -7 1
M M B M
19
0 0 0 0 0 - 0 0 0
20
2 0 0 2 1 - 3 -2 0
M M
Şampiyonluk Turu
Eleme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 5 - 1 4 6
G G
2
2 1 1 0 5 - 4 1 4
B G
3
2 1 1 0 5 - 2 3 4
B G
4
2 1 1 0 5 - 4 1 4
B G
5
2 1 1 0 4 - 3 1 4
B G
6
1 1 0 0 2 - 0 2 3
G
7
2 1 0 1 3 - 3 0 3
M G
8
2 0 2 0 3 - 3 0 2
B B
9
2 0 2 0 2 - 2 0 2
B B
9
2 0 2 0 2 - 2 0 2
B B
11
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
12
2 0 1 1 3 - 4 -1 1
B M
13
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
B M
14
2 0 1 1 2 - 4 -2 1
M B
15
0 0 0 0 0 - 0 0 0
15
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
19
2 0 0 2 2 - 5 -3 0
M M
20
2 0 0 2 1 - 5 -4 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 5 - 3 2 6
G G
1
2 2 0 0 5 - 3 2 6
G G
3
2 2 0 0 3 - 1 2 6
G G
4
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
5
2 1 1 0 4 - 1 3 4
G B
6
2 1 1 0 3 - 1 2 4
G B
7
2 1 1 0 2 - 0 2 4
B G
8
2 0 2 0 3 - 3 0 2
B B
9
2 0 2 0 1 - 1 0 2
B B
10
1 0 1 0 2 - 2 0 1
B
11
2 0 1 1 2 - 4 -2 1
B M
12
2 0 1 1 0 - 3 -3 1
M B
13
1 0 1 0 2 - 2 0 1
B
14
2 0 1 1 5 - 6 -1 1
B M
15
2 0 1 1 3 - 4 -1 1
B M
16
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
17
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
17
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
20
1 0 0 1 1 - 4 -3 0
M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
62' 0 - 1
69' 1 - 1
90+4 2 - 1
MS | 2 - 1
Saat
25 Ağustos 2026, Salı 13:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.04
MS 0
3.07
MS 2
2.53
2.5 Alt
1.83
2.5 Üst
1.51

Estoril U23 - Moreirense FC U23 maç özeti

Portekiz - U23 Revelacao Ligi - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Estoril U23, Moreirense FC U23 karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 25.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Estoril U23 - Moreirense FC U23): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 5 - 6.

Puan durumunda Estoril U23 6. sırada 6 puanla, Moreirense FC U23 13. sırada 2 puanla yer alıyor.