Dagenham Redbridge - Torquay United 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Konferans Güney - 4. Hafta kapsamındadır.

Dagenham Redbridge 2-0 Torquay United - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.08.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
3
Kaybetmeme
5
İlk Golü Atma
3
Sarı Kart 4.5 Üst
3
Korner 10.5 Alt
3
2.5 Alt
3/4
İlk Golü Atma
3/4
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Dagenham & Red Torquay
%49
Topla Oynama
%51
11
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
4
7
Korner
3
3
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Dagenham & Red Torquay
11
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
4
9
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Dagenham & Red Torquay
%53
Topla Oynama
%47
7
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
3
5
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Dagenham & Red Torquay
7
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Dagenham & Red Torquay
%45
Topla Oynama
%55
4
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
1
2
Korner
1
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Dagenham & Red Torquay
4
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Dagenham & Red
Torquay
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.3
Yediği Gol
0.7
8.0
Şut
11.3
4.3
Korner
5.0
2.7
Sarı Kart
4.0
0.0
Faul
0.0
Dagenham & Red
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.34
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.98
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.23
%0
Torquay
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.23
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.98
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.34
%0
Dagenham & Red
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.86
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.00
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.76
%0
Torquay
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.76
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.00
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.86
%0
Dagenham & Red
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Torquay
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Dagenham & Red
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.43
%0
Üst:
1
Oran:
1.09
%100
Torquay
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
3.43
%0
Üst:
1
Oran:
1.09
%100
Dagenham & Red
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.77
%0
Üst:
1
Oran:
1.55
%100
Torquay
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.77
%0
Üst:
1
Oran:
1.55
%100
Dagenham & Red
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.23
%100
Üst:
0
Oran:
2.50
%0
Torquay
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.23
%100
Üst:
0
Oran:
2.50
%0
Dagenham & Red
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Dagenham & Red
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Dagenham & Red
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.43
%100
Oran:
0
Oran:
1.96
%0
Torquay
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.43
%100
Oran:
0
Oran:
1.96
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.34
0
2.98
2
2.23
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.86
0
2.00
2
2.76
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.59
0
2.35
2
2.50
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.30
0
3.83
2
4.25
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.18
1 ve 2
1.39
0 ve 2
1.16
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.30
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.27
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-2)
HMS 1
14.75
HMS X
-
HMS 2
17.45
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.43
Üst
1.09
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.77
Üst
1.55
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.23
Üst
2.50
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.40
Üst
2.00
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.44
Üst
1.94
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.25
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.53
Üst
1.79
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.56
Üst
1.76
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.35
Hayır
1.28
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.31
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.43
Yok
1.96
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.50
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.71
Yok
1.19
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.54
2-3 gol
1.79
4-5 gol
3.19
6+ gol
11.10
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.79
Eşit
3.16
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.10
Eşit
2.20
2.
2.31
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.06
Eşit
2.23
2.
2.28
3
Tek / Çift
Tek
1.72
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.81
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.19
Hayır
1.11
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.08
Hayır
1.13
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.49
Evet/Hayır
5.00
Evet/Evet
12.15
Hayır/Evet
3.43
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
14.85
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.33
0 ve Alt
4.05
2 ve Alt
3.21
1 ve Üst
6.81
0 ve Üst
9.36
2 ve Üst
6.41
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.55
0 ve Alt
2.74
2 ve Alt
4.43
1 ve Üst
6.83
0 ve Üst
6.33
2 ve Üst
6.49
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.34
1 ve Yok
4.60
0 ve Var
3.74
0 ve Yok
11.75
2 ve Var
4.17
2 ve Yok
4.38
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
16.50
1 ve Yok
3.29
0 ve Var
6.29
0 ve Yok
2.73
2 ve Var
15.90
2 ve Yok
3.17
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.05
Üst ve Var
1.79
Alt ve Yok
2.38
Üst ve Yok
9.67
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
17.45
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
26.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
26.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 0 1 8 - 4 4 15
G G G M G
2
6 4 1 1 14 - 7 7 13
G B G G G
3
5 3 2 0 11 - 3 8 11
G B B G G
4
6 3 2 1 12 - 5 7 11
G B M G B
5
6 3 1 2 13 - 7 6 10
M G M B G
6
5 3 1 1 7 - 1 6 10
G B G G M
7
6 3 1 2 10 - 5 5 10
B G M G G
8
5 3 1 1 6 - 4 2 10
G M G B G
9
6 3 0 3 8 - 8 0 9
M G M G G
10
5 2 2 1 6 - 4 2 8
B B G G M
11
6 2 2 2 13 - 13 0 8
G M G B B
12
5 2 1 2 8 - 4 4 7
G B M M G
13
5 2 1 2 8 - 6 2 7
G M G B M
14
6 2 1 3 10 - 9 1 7
M M G G B
15
5 1 4 0 4 - 3 1 7
B B B G B
16
6 2 1 3 6 - 8 -2 7
G M G M M
17
5 2 1 2 3 - 8 -5 7
G G M M B
18
6 1 3 2 3 - 5 -2 6
B G B M B
19
6 1 3 2 4 - 7 -3 6
G B M B M
20
5 1 1 3 7 - 13 -6 4
M G M B M
21
6 1 1 4 7 - 18 -11 4
M M G B M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
5 0 0 5 6 - 14 -8 0
M M M M M
24
6 0 0 6 3 - 21 -18 0
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 5 - 1 4 9
G G G
2
3 2 1 0 8 - 2 6 7
G B G
3
4 2 1 1 9 - 4 5 7
G G M B
4
3 2 0 1 7 - 2 5 6
G M G
5
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
6
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
6
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
8
3 1 1 1 8 - 7 1 4
G M B
9
3 1 1 1 3 - 2 1 4
B G M
10
2 1 1 0 1 - 0 1 4
B G
11
3 1 1 1 4 - 4 0 4
M B G
12
3 1 0 2 6 - 5 1 3
M M G
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
15
2 1 0 1 6 - 7 -1 3
G M
16
3 1 0 2 4 - 5 -1 3
M M G
17
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M M G
18
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
19
4 1 0 3 4 - 10 -6 3
M G M M
20
3 1 0 2 1 - 7 -6 3
G M M
21
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
B M M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
2 0 0 2 0 - 3 -3 0
M M
24
3 0 0 3 1 - 9 -8 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 10 - 3 7 9
G G G
2
3 2 1 0 7 - 1 6 7
B G G
3
3 2 1 0 7 - 2 5 7
G G B
4
3 2 1 0 5 - 2 3 7
G B G
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
M G G
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
G G M
7
3 2 0 1 3 - 3 0 6
G G M
8
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
8
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
10
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
11
2 1 1 0 2 - 1 1 4
G B
11
3 1 1 1 2 - 1 1 4
B G M
13
3 1 1 1 5 - 6 -1 4
M G B
14
3 1 0 2 4 - 4 0 3
M G M
15
3 0 3 0 3 - 3 0 3
B B B
16
4 1 0 3 6 - 7 -1 3
M M M G
17
3 1 0 2 1 - 3 -2 3
M G M
18
3 1 0 2 2 - 5 -3 3
G M M
19
1 0 1 0 3 - 3 0 1
B
20
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
B M
21
4 0 1 3 1 - 11 -10 1
M M M B
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
3 0 0 3 6 - 11 -5 0
M M M
24
3 0 0 3 2 - 12 -10 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 0
71'
MS | 2 - 0
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Güneşli
Güneşli, 21°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.34
MS 0
2.98
MS 2
2.23
2.5 Alt
1.77
2.5 Üst
1.55

Dagenham & Red - Torquay maç özeti

İngiltere - Konferans Güney - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Dagenham & Red, Torquay karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: D. Rodari (40'), D. Rodari (68').

Maçta 0 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Dagenham & Red - Torquay): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 2 - 4.

Puan durumunda Dagenham & Red 1. sırada 15 puanla, Torquay 19. sırada 6 puanla yer alıyor.