Tonbridge Angels - Torquay United 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Konferans Güney - 2. Hafta kapsamındadır.

Tonbridge Angels 1-2 Torquay United - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.08.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 2
(İY: 0 - 1)
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Tonbridge Torquay
%53
Topla Oynama
%47
10
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
4
8
Korner
2
4
Sarı Kart
4
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Tonbridge Torquay
10
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
4
7
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Tonbridge Torquay
%46
Topla Oynama
%54
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
2
3
Korner
2
3
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Tonbridge Torquay
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Tonbridge Torquay
%60
Topla Oynama
%40
7
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
2
5
Korner
0
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Tonbridge Torquay
7
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Tonbridge
Torquay
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.0
Yediği Gol
1.0
12.0
Şut
14.0
4.0
Korner
4.0
1.0
Sarı Kart
4.0
0.0
Faul
0.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.94
0
3.20
2
1.75
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.43
0
2.04
2
2.25
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.06
0
2.40
2
2.07
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.51
0
3.45
2
3.02
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.27
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.09
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.50
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.13
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.62
Üst
1.06
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.84
Üst
1.46
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.25
Üst
2.32
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.28
Üst
2.25
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.64
Üst
1.62
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.13
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.42
Üst
1.92
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.72
Üst
1.55
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.46
Hayır
1.22
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.98
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.40
Yok
1.95
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.37
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.63
Yok
1.19
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.76
2-3 gol
1.79
4-5 gol
3.00
6+ gol
9.69
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.72
Eşit
3.24
2.
1.82
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.22
Eşit
2.02
2.
2.38
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.87
Eşit
2.42
2.
2.15
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.77
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.61
Hayır
1.06
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.49
Hayır
1.21
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.50
Evet/Hayır
4.85
Evet/Evet
11.45
Hayır/Evet
3.35
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
4.15
0 ve Alt
4.44
2 ve Alt
2.67
1 ve Üst
8.82
0 ve Üst
9.64
2 ve Üst
4.43
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
5.30
0 ve Alt
2.85
2 ve Alt
3.88
1 ve Üst
8.59
0 ve Üst
6.21
2 ve Üst
4.81
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
5.23
1 ve Yok
6.10
0 ve Var
3.96
0 ve Yok
13.30
2 ve Var
3.25
2 ve Yok
3.42
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
18.80
1 ve Yok
3.97
0 ve Var
6.18
0 ve Yok
2.84
2 ve Var
12.65
2 ve Yok
2.60
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.56
Üst ve Var
1.72
Alt ve Yok
2.46
Üst ve Yok
8.34

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 0 1 8 - 4 4 15
G G G M G
2
6 4 1 1 14 - 7 7 13
G B G G G
3
5 3 2 0 11 - 3 8 11
G B B G G
4
6 3 2 1 12 - 5 7 11
G B M G B
5
6 3 1 2 13 - 7 6 10
M G M B G
6
5 3 1 1 7 - 1 6 10
G B G G M
7
6 3 1 2 10 - 5 5 10
B G M G G
8
5 3 1 1 6 - 4 2 10
G M G B G
9
6 3 0 3 8 - 8 0 9
M G M G G
10
5 2 2 1 6 - 4 2 8
B B G G M
11
6 2 2 2 13 - 13 0 8
G M G B B
12
5 2 1 2 8 - 4 4 7
G B M M G
13
5 2 1 2 8 - 6 2 7
G M G B M
14
6 2 1 3 10 - 9 1 7
M M G G B
15
5 1 4 0 4 - 3 1 7
B B B G B
16
6 2 1 3 6 - 8 -2 7
G M G M M
17
5 2 1 2 3 - 8 -5 7
G G M M B
18
6 1 3 2 3 - 5 -2 6
B G B M B
19
6 1 3 2 4 - 7 -3 6
G B M B M
20
5 1 1 3 7 - 13 -6 4
M G M B M
21
6 1 1 4 7 - 18 -11 4
M M G B M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
5 0 0 5 6 - 14 -8 0
M M M M M
24
6 0 0 6 3 - 21 -18 0
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 5 - 1 4 9
G G G
2
3 2 1 0 8 - 2 6 7
G B G
3
4 2 1 1 9 - 4 5 7
G G M B
4
3 2 0 1 7 - 2 5 6
G M G
5
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
6
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
6
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
8
3 1 1 1 8 - 7 1 4
G M B
9
3 1 1 1 3 - 2 1 4
B G M
10
2 1 1 0 1 - 0 1 4
B G
11
3 1 1 1 4 - 4 0 4
M B G
12
3 1 0 2 6 - 5 1 3
M M G
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
15
2 1 0 1 6 - 7 -1 3
G M
16
3 1 0 2 4 - 5 -1 3
M M G
17
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M M G
18
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
19
4 1 0 3 4 - 10 -6 3
M G M M
20
3 1 0 2 1 - 7 -6 3
G M M
21
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
B M M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
2 0 0 2 0 - 3 -3 0
M M
24
3 0 0 3 1 - 9 -8 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 10 - 3 7 9
G G G
2
3 2 1 0 7 - 1 6 7
B G G
3
3 2 1 0 7 - 2 5 7
G G B
4
3 2 1 0 5 - 2 3 7
G B G
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
M G G
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
G G M
7
3 2 0 1 3 - 3 0 6
G G M
8
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
8
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
10
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
11
2 1 1 0 2 - 1 1 4
G B
11
3 1 1 1 2 - 1 1 4
B G M
13
3 1 1 1 5 - 6 -1 4
M G B
14
3 1 0 2 4 - 4 0 3
M G M
15
3 0 3 0 3 - 3 0 3
B B B
16
4 1 0 3 6 - 7 -1 3
M M M G
17
3 1 0 2 1 - 3 -2 3
M G M
18
3 1 0 2 2 - 5 -3 3
G M M
19
1 0 1 0 3 - 3 0 1
B
20
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
B M
21
4 0 1 3 1 - 11 -10 1
M M M B
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
3 0 0 3 6 - 11 -5 0
M M M
24
3 0 0 3 2 - 12 -10 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 27°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.94
MS 0
3.20
MS 2
1.75
2.5 Alt
1.84
2.5 Üst
1.46

Tonbridge - Torquay maç özeti

İngiltere - Konferans Güney - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Torquay, Tonbridge karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 15.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: Kian jenkins (16'), E. Sutcliffe (66'), Matt Jay (83').

Maçta 0 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Tonbridge - Torquay): topla oynama %53 - %47, isabetli şut 3 - 4.

Puan durumunda Tonbridge 5. sırada 10 puanla, Torquay 19. sırada 6 puanla yer alıyor.