Torquay United - Weston Super Mare 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Konferans Güney - 3. Hafta kapsamındadır.

Torquay United 0-0 Weston Super Mare - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.08.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
0 - 0
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
4
İlk Golü Atma
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
6
Galibiyet
3/4
2.5 Üst
3/4
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Torquay West Spr Mare
%66
Topla Oynama
%34
10
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
2
9
Korner
2
4
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Torquay West Spr Mare
10
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Torquay West Spr Mare
%67
Topla Oynama
%33
7
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
1
6
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Torquay West Spr Mare
7
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Torquay West Spr Mare
%65
Topla Oynama
%35
3
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
3
Korner
2
4
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Torquay West Spr Mare
3
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Torquay
West Spr Mare
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
0.0
12.0
Şut
10.0
3.0
Korner
5.0
4.0
Sarı Kart
1.5
0.0
Faul
0.0
Torquay
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.74
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.07
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.21
%0
Torquay
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.25
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.02
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.69
%0
Torquay
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Torquay
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.35
%0
Üst:
1
Oran:
1.09
%100
Torquay
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.74
%100
Üst:
0
Oran:
1.58
%0
Torquay
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.22
%100
Üst:
0
Oran:
2.56
%0
Torquay
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.49
%100
Oran:
0
Oran:
1.86
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.74
0
3.07
2
3.21
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.25
0
2.02
2
3.69
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.07
0
2.35
2
3.28
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.02
0
3.43
2
1.55
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.38
0 ve 2
1.30
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.12
1 ve 2
1.14
0 ve 2
1.53
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
17.40
HMS X
9.96
HMS 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.35
Üst
1.09
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.74
Üst
1.58
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.22
Üst
2.56
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.62
Üst
1.68
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.23
Üst
2.51
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.28
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.72
Üst
1.59
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.37
Üst
2.07
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.30
Hayır
1.29
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.42
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.49
Yok
1.86
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.65
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.84
Yok
1.16
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.45
2-3 gol
1.79
4-5 gol
3.25
6+ gol
11.65
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.77
Eşit
3.14
2.
1.88
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.90
Eşit
2.42
2.
2.21
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.36
Eşit
1.96
2.
2.49
3
Tek / Çift
Tek
1.72
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.81
Çift
1.52
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.60
Hayır
1.21
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.08
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.44
Evet/Hayır
5.12
Evet/Evet
13.40
Hayır/Evet
3.55
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
26.00
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
4.46
0 ve Alt
4.08
2 ve Alt
7.48
1 ve Üst
2.64
0 ve Üst
10.35
2 ve Üst
5.24
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.76
0 ve Alt
2.72
2 ve Alt
5.49
1 ve Üst
4.95
0 ve Üst
6.62
2 ve Üst
9.93
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.44
1 ve Yok
3.20
0 ve Var
3.95
0 ve Yok
11.40
2 ve Var
6.04
2 ve Yok
6.30
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
13.80
1 ve Yok
2.55
0 ve Var
6.58
0 ve Yok
2.71
2 ve Var
21.90
2 ve Yok
4.21
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.23
Üst ve Var
1.87
Alt ve Yok
2.31
Üst ve Yok
8.45
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
17.40
MS 1 ve Yok
12.85
MS X ve Var
17.40
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.40
MS 2 ve Yok
17.40

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 0 1 8 - 4 4 15
G G G M G
2
6 4 1 1 14 - 7 7 13
G B G G G
3
5 3 2 0 11 - 3 8 11
G B B G G
4
6 3 2 1 12 - 5 7 11
G B M G B
5
6 3 1 2 13 - 7 6 10
M G M B G
6
5 3 1 1 7 - 1 6 10
G B G G M
7
6 3 1 2 10 - 5 5 10
B G M G G
8
5 3 1 1 6 - 4 2 10
G M G B G
9
6 3 0 3 8 - 8 0 9
M G M G G
10
5 2 2 1 6 - 4 2 8
B B G G M
11
6 2 2 2 13 - 13 0 8
G M G B B
12
5 2 1 2 8 - 4 4 7
G B M M G
13
5 2 1 2 8 - 6 2 7
G M G B M
14
6 2 1 3 10 - 9 1 7
M M G G B
15
5 1 4 0 4 - 3 1 7
B B B G B
16
6 2 1 3 6 - 8 -2 7
G M G M M
17
5 2 1 2 3 - 8 -5 7
G G M M B
18
6 1 3 2 3 - 5 -2 6
B G B M B
19
6 1 3 2 4 - 7 -3 6
G B M B M
20
5 1 1 3 7 - 13 -6 4
M G M B M
21
6 1 1 4 7 - 18 -11 4
M M G B M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
5 0 0 5 6 - 14 -8 0
M M M M M
24
6 0 0 6 3 - 21 -18 0
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 5 - 1 4 9
G G G
2
3 2 1 0 8 - 2 6 7
G B G
3
4 2 1 1 9 - 4 5 7
G G M B
4
3 2 0 1 7 - 2 5 6
G M G
5
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
6
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
6
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
8
3 1 1 1 8 - 7 1 4
G M B
9
3 1 1 1 3 - 2 1 4
B G M
10
2 1 1 0 1 - 0 1 4
B G
11
3 1 1 1 4 - 4 0 4
M B G
12
3 1 0 2 6 - 5 1 3
M M G
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
15
2 1 0 1 6 - 7 -1 3
G M
16
3 1 0 2 4 - 5 -1 3
M M G
17
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M M G
18
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
19
4 1 0 3 4 - 10 -6 3
M G M M
20
3 1 0 2 1 - 7 -6 3
G M M
21
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
B M M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
2 0 0 2 0 - 3 -3 0
M M
24
3 0 0 3 1 - 9 -8 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 10 - 3 7 9
G G G
2
3 2 1 0 7 - 1 6 7
B G G
3
3 2 1 0 7 - 2 5 7
G G B
4
3 2 1 0 5 - 2 3 7
G B G
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
M G G
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
G G M
7
3 2 0 1 3 - 3 0 6
G G M
8
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
8
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
10
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
11
2 1 1 0 2 - 1 1 4
G B
11
3 1 1 1 2 - 1 1 4
B G M
13
3 1 1 1 5 - 6 -1 4
M G B
14
3 1 0 2 4 - 4 0 3
M G M
15
3 0 3 0 3 - 3 0 3
B B B
16
4 1 0 3 6 - 7 -1 3
M M M G
17
3 1 0 2 1 - 3 -2 3
M G M
18
3 1 0 2 2 - 5 -3 3
G M M
19
1 0 1 0 3 - 3 0 1
B
20
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
B M
21
4 0 1 3 1 - 11 -10 1
M M M B
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
23
3 0 0 3 6 - 11 -5 0
M M M
24
3 0 0 3 2 - 12 -10 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
MS | 0 - 0
Saat
18 Ağustos 2026, Salı 21:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.74
MS 0
3.07
MS 2
3.21
2.5 Alt
1.74
2.5 Üst
1.58

Torquay - West Spr Mare maç özeti

İngiltere - Konferans Güney - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Torquay ile West Spr Mare 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 18.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Torquay - West Spr Mare): topla oynama %66 - %34, isabetli şut 5 - 2.

Puan durumunda Torquay 19. sırada 6 puanla, West Spr Mare 4. sırada 11 puanla yer alıyor.