SCS CFR 1907 Cluj - AFC Hermannstadt 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.10.2025) Bu karşılaşma Romanya - Liga 1 - 12. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Dr. Constantin Radulescu, Cluj Napoca.

SCS CFR 1907 Cluj 2-1 AFC Hermannstadt - Özet, Goller ve İstatistikler - 05.10.2025

Saat 05.10.2025 Romanya - Liga 1 - 12. Hafta Stadyum Dr. Constantin Radulescu, Cluj Napoca Hakem H. G. Mladinovici
Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 1 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-3-3
Piyasa değeri
17.7 Mn €
Yaş
25,6
5-3-2
Piyasa değeri
4.2 Mn €
Yaş
28,6
İlk 11
Otto Hindrich profil resmi
6.3
Marcus Coco profil resmi
6.7
Aly Abeid profil resmi
7.0
Alin Razvan Fica profil resmi
66'
Oyundan çıktı
7.1
Tidiane Keita profil resmi
6.7
Lindon Emerllahu profil resmi
54'
Gol
85'
Oyundan çıktı
7.7
Alexandru Paun profil resmi
61'
Oyundan çıktı
7.7
Louis Munteanu profil resmi
24'
Gol
85'
Oyundan çıktı
8.9
Lorenzo Biliboc profil resmi
75'
Oyundan çıktı
6.0
Nana Antwi profil resmi
7.2
Tiberiu Capusa profil resmi
90'
Sarı kart
6.6
Ionut Stoica profil resmi
6.6
Kevin Ciubotaru profil resmi
75'
Oyundan çıktı
5.8
Dragoș Albu profil resmi
10'
Gol
31'
Sarı kart
61'
Oyundan çıktı
7.6
Antoni Ivanov profil resmi
6.5
Jair profil resmi
7
61'
Oyundan çıktı
5.9
Sergiu Bus profil resmi
75'
Oyundan çıktı
6.0
Marko Gjorgjievski profil resmi
61'
Oyundan çıktı
6.2
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

CFR Cluj logosu
%57
Topla Oynama
%43
8
Korner
2
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Hermannstadt logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
51
33
Topa Sahip Olma
%57
%43
Ataklar
114
102
Şut
18
6
İsabetli Şut
7
1
Saat
5 Ekim 2025, Pazar 15:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 11°C
Stadyum
Dr. Constantin Radulescu, Cluj Napoca
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
CFR Cluj Hermannstadt
%57
Topla Oynama
%43
18
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
1
433 (%80)
İsabetli Pas
381 (%84)
4
Faul
13
0
Ofsayt
0
8
Korner
2
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
26
Taç Atışı
21
8
Kale Vuruşu
5
30
RCS Topla Buluşma
13
2
Yaratılan Büyük Fırsat
1
1
Kaçan Büyük Fırsat
1
Şut İstatistikleri — Tümü
CFR Cluj Hermannstadt
18
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
5
7
Engellenen Şut
0
1
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — Tümü
CFR Cluj Hermannstadt
535
Toplam Pas
450
433 (%80)
İsabetli Pas
381 (%84)
26 (%47)
İsabetli Uzun Pas
29 (%55)
4 (%21)
İsabetli Orta
3 (%21)
Defansif İstatistikler — Tümü
CFR Cluj Hermannstadt
31
Top Çalma
26
11
Pas Arası
13
22
Uzaklaştırma
28
İkili Mücadele — Tümü
CFR Cluj Hermannstadt
58 (%54)
İkili Mücadele Kazanma
48 (%45)
5 (%29)
Başarılı Top Sürme
6 (%35)
159
Top Kaybı
141
Genel İstatistikler — 1. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
%50
Topla Oynama
%50
7
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
262 (%85)
İsabetli Pas
186 (%85)
3
Faul
6
0
Ofsayt
0
6
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
14
Taç Atışı
5
3
Kale Vuruşu
3
0
Yaratılan Büyük Fırsat
0
0
Kaçan Büyük Fırsat
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
7
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
2
1
Engellenen Şut
0
1
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 1. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
307
Toplam Pas
217
262 (%85)
İsabetli Pas
186 (%85)
16 (%47)
İsabetli Uzun Pas
16 (%53)
2 (%14)
İsabetli Orta
1 (%16)
Defansif İstatistikler — 1. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
14
Top Çalma
15
5
Pas Arası
7
8
Uzaklaştırma
16
İkili Mücadele — 1. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
31 (%56)
İkili Mücadele Kazanma
25 (%44)
5 (%41)
Başarılı Top Sürme
3 (%21)
81
Top Kaybı
67
Genel İstatistikler — 2. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
%63
Topla Oynama
%37
11
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
0
171 (%75)
İsabetli Pas
195 (%83)
1
Faul
7
0
Ofsayt
0
2
Korner
0
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
12
Taç Atışı
16
5
Kale Vuruşu
2
2
Yaratılan Büyük Fırsat
1
1
Kaçan Büyük Fırsat
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
11
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
0
1
İsabetsiz Şut
3
6
Engellenen Şut
0
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 2. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
228
Toplam Pas
233
171 (%75)
İsabetli Pas
195 (%83)
10 (%47)
İsabetli Uzun Pas
13 (%59)
2 (%40)
İsabetli Orta
2 (%25)
Defansif İstatistikler — 2. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
17
Top Çalma
11
6
Pas Arası
6
14
Uzaklaştırma
12
İkili Mücadele — 2. Yarı
CFR Cluj Hermannstadt
27 (%52)
İkili Mücadele Kazanma
23 (%46)
0 (%0)
Başarılı Top Sürme
3 (%100)
78
Top Kaybı
74
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Louis Munteanu profil resmi
3
1
8
Damjan Djokovic profil resmi
1
0
3
Lindon Emerllahu profil resmi
2
1
2
Dragoș Albu profil resmi
Hermannstadt
1
1
2
Alexandru Paun profil resmi
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Louis Munteanu profil resmi
8.90
Lindon Emerllahu profil resmi
7.70
Alexandru Paun profil resmi
7.70
Dragoș Albu profil resmi
Hermannstadt
7.60
Nana Antwi profil resmi
Hermannstadt
7.20
Oyuncu — Kilit Pas
Kilit Pas Asist Toplam
Louis Munteanu profil resmi
1
4
Alexandru Paun profil resmi
1
3
Aly Abeid profil resmi
CFR Cluj
0
2
Alin Razvan Fica profil resmi
0
2
Nana Antwi profil resmi
Hermannstadt
0
2
Oyuncu — Pas İstatistikleri
Pas İstatistikleri İsabetli Yüzde Toplam
Antoni Ivanov profil resmi
Hermannstadt
66
84%
78
Tiberiu Capusa profil resmi
Hermannstadt
53
84%
63
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
52
78%
66
Vahid Selimovic profil resmi
Hermannstadt
52
81%
64
Aly Abeid profil resmi
CFR Cluj
51
78%
65
Oyuncu — Orta
Orta İsabetli Yüzde Toplam
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
0
0%
6
Lorenzo Biliboc profil resmi
1
16%
6
Nana Antwi profil resmi
Hermannstadt
2
33%
6
Alin Razvan Fica profil resmi
2
40%
5
Meriton Korenica profil resmi
1
50%
2
Oyuncu — Uzun Pas
Uzun Pas İsabetli Yüzde Toplam
Tiberiu Capusa profil resmi
Hermannstadt
8
66%
12
Antoni Ivanov profil resmi
Hermannstadt
7
63%
11
Aly Abeid profil resmi
CFR Cluj
7
70%
10
Otto Hindrich profil resmi
2
22%
9
Vahid Selimovic profil resmi
Hermannstadt
3
33%
9
Oyuncu — Top Sürme
Top Sürme İsabetli Yüzde Toplam
Nana Antwi profil resmi
Hermannstadt
4
66%
6
Aly Abeid profil resmi
CFR Cluj
1
33%
3
Louis Munteanu profil resmi
1
33%
3
Kevin Ciubotaru profil resmi
Hermannstadt
2
66%
3
Jair profil resmi
Hermannstadt
0
0%
3
Oyuncu — İkili Mücadele
İkili Mücadele İsabetli Yüzde Toplam
Louis Munteanu profil resmi
7
46%
15
Nana Antwi profil resmi
Hermannstadt
10
66%
15
Tidiane Keita profil resmi
8
61%
13
Sergiu Bus profil resmi
Hermannstadt
3
23%
13
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
11
91%
12
Oyuncu — Uzaklaştırma
Uzaklaştırma Toplam
Ionut Stoica profil resmi
Hermannstadt
8
Matei Cristian Ilie profil resmi
7
Vahid Selimovic profil resmi
Hermannstadt
7
Sheriff Sinyan profil resmi
6
Tidiane Keita profil resmi
4
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Louis Munteanu profil resmi
2
Damjan Djokovic profil resmi
2
Alin Razvan Fica profil resmi
1
Lorenzo Biliboc profil resmi
1
Meriton Korenica profil resmi
1
Oyuncu — Pas Arası
Pas Arası Toplam
Tiberiu Capusa profil resmi
Hermannstadt
7
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
3
Aly Abeid profil resmi
CFR Cluj
3
Matei Cristian Ilie profil resmi
2
Tidiane Keita profil resmi
2
Oyuncu — Top Çalma
Top Çalma Toplam
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
7
Tidiane Keita profil resmi
7
Alin Razvan Fica profil resmi
5
Tiberiu Capusa profil resmi
Hermannstadt
5
Nana Antwi profil resmi
Hermannstadt
4
Oyuncu — Top Kaybı
Top Kaybı Toplam
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
22
Aly Abeid profil resmi
CFR Cluj
20
Louis Munteanu profil resmi
18
Kevin Ciubotaru profil resmi
Hermannstadt
17
Lindon Emerllahu profil resmi
16
Oyuncu — Top Çaldırma
Top Çaldırma Toplam
Louis Munteanu profil resmi
4
Kevin Ciubotaru profil resmi
Hermannstadt
4
Lorenzo Biliboc profil resmi
3
Sergiu Bus profil resmi
Hermannstadt
3
Ionut Biceanu profil resmi
Hermannstadt
3
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Alexandru Paun profil resmi
2
Tiberiu Capusa profil resmi
Hermannstadt
2
Ionut Stoica profil resmi
Hermannstadt
2
Dragoș Albu profil resmi
Hermannstadt
2
Antoni Ivanov profil resmi
Hermannstadt
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Louis Munteanu profil resmi
4
Marcus Coco profil resmi
CFR Cluj
2
Alin Razvan Fica profil resmi
2
Tidiane Keita profil resmi
1
Alexandru Paun profil resmi
1
CFR Cluj
Hermannstadt
Maç Başına Ortalamalar
1.5
Gol
0.8
2.0
Yediği Gol
1.3
15.4
Şut
12.5
6.1
Korner
5.6
1.7
Sarı Kart
1.5
11.1
Faul
9.5
CFR Cluj
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.59
%17
Beraberlik:
3
Oran:
2.98
%50
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.86
%33
Hermannstadt
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.86
%17
Beraberlik:
2
Oran:
2.98
%33
Mağlubiyet:
3
Oran:
1.59
%50
CFR Cluj
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.10
%33
Beraberlik:
2
Oran:
1.91
%33
Mağlubiyet:
2
Oran:
4.38
%33
Hermannstadt
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.38
%0
Beraberlik:
4
Oran:
1.91
%67
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.10
%33
CFR Cluj
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Hermannstadt
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
CFR Cluj
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
2.76
%0
Üst:
6
Oran:
1.16
%100
Hermannstadt
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
2.76
%33
Üst:
4
Oran:
1.16
%67
CFR Cluj
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.52
%33
Üst:
4
Oran:
1.76
%67
Hermannstadt
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
1.52
%83
Üst:
1
Oran:
1.76
%17
CFR Cluj
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.12
%50
Üst:
3
Oran:
3.03
%50
Hermannstadt
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.12
%100
Üst:
0
Oran:
3.03
%0
CFR Cluj
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%67
Üst:
2
Oran:
%33
Hermannstadt
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
CFR Cluj
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%83
Üst:
1
Oran:
%17
Hermannstadt
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
CFR Cluj
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
1.67
%83
Oran:
1
Oran:
1.60
%17
Hermannstadt
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
3
Oran:
1.67
%50
Oran:
3
Oran:
1.60
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.59
0
2.98
2
3.86
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.10
0
1.91
2
4.38
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.95
0
2.22
2
3.80
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.42
0
2.76
2
1.53
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.39
0 ve 2
1.31
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.06
0 ve 2
1.43
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.76
Üst
1.16
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.52
Üst
1.76
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.12
Üst
3.03
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.55
Üst
1.71
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.02
Üst
1.37
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.40
Üst
1.24
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.68
Üst
1.59
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.24
Üst
2.37
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.96
Hayır
1.40
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
5.18
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.67
Yok
1.60
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.16
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.28
Yok
1.08
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.81
2-3 gol
1.73
4-5 gol
3.77
6+ gol
16.85
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.76
Eşit
2.92
2.
1.92
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.85
Eşit
2.34
2.
2.22
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.64
Eşit
1.72
2.
2.71
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.82
Çift
1.47
Goller
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
3.49
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
3.42
0 ve Alt
3.53
2 ve Alt
7.29
1 ve Üst
2.58
0 ve Üst
13.00
2 ve Üst
7.09
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.29
0 ve Alt
2.36
2 ve Alt
5.79
1 ve Üst
4.79
0 ve Üst
7.30
2 ve Üst
13.75
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.58
1 ve Yok
2.50
0 ve Var
4.10
0 ve Yok
8.47
2 ve Var
8.07
2 ve Yok
6.51
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
15.45
1 ve Yok
2.26
0 ve Var
7.22
0 ve Yok
2.35
2 ve Var
31.00
2 ve Yok
4.67
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.82
Üst ve Var
2.16
Alt ve Yok
1.90
Üst ve Yok
7.49
Diğer
1
İlk Yarı Skoru
0:0
-
1:1
-
2:2
17.45
1:0
-
2:0
-
2:1
6.54
0:1
-
0:2
-
1:2
11.35
diğer
17.45

Puan Durumu

Romanya - Liga 1 - 12. Hafta Romanya - Liga 1 - 12. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 17 9 4 53 - 27 26 60
G G B G B
2
30 16 8 6 47 - 30 17 56
M M M B B
3
30 16 6 8 48 - 27 21 54
M G G M B
4
30 15 8 7 49 - 40 9 53
G G B B B
5
30 14 10 6 42 - 28 14 52
G M G B B
6
30 15 5 10 37 - 28 9 50
M M M B B
7
30 13 7 10 48 - 40 8 46
G G M B M
8
30 11 10 9 39 - 44 -5 43
M B B G G
9
30 11 9 10 37 - 29 8 42
G B B B M
10
30 11 8 11 39 - 32 7 41
G B B G G
11
30 10 7 13 39 - 37 2 37
M B B M M
12
30 7 11 12 24 - 31 -7 32
B M B B M
13
30 8 8 14 30 - 58 -28 32
G B G M G
14
30 7 4 19 27 - 46 -19 25
M B B B M
15
30 5 8 17 29 - 50 -21 23
B B B B G
16
30 2 6 22 25 - 66 -41 12
M B B B G
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 11 3 1 30 - 11 19 36
M G G G G
2
15 9 3 3 30 - 21 9 30
G B G B B
3
15 8 5 2 23 - 11 12 29
M G G G B
4
15 8 4 3 26 - 16 10 28
G M B M B
5
15 8 3 4 18 - 10 8 27
M B M M B
6
15 7 5 3 24 - 12 12 26
G G G B B
7
15 7 5 3 23 - 12 11 26
G G G G B
8
15 7 4 4 26 - 17 9 25
G M M B M
8
15 7 4 4 26 - 17 9 25
M G G B G
10
15 7 3 5 20 - 17 3 24
B G G G B
11
15 6 6 3 20 - 18 2 24
G B G G G
12
15 6 4 5 20 - 22 -2 22
G G G B G
13
15 4 4 7 11 - 17 -6 16
B G B B M
14
15 4 1 10 15 - 21 -6 13
M G M B M
15
15 2 4 9 15 - 27 -12 10
G G G B G
16
15 2 4 9 12 - 25 -13 10
B G M B B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 9 1 5 25 - 15 10 28
G G M M M
2
15 8 4 3 21 - 14 7 28
M M M M B
3
15 6 6 3 23 - 16 7 24
G M G B B
4
15 6 5 4 19 - 17 2 23
M B B M B
5
15 7 2 6 19 - 18 1 23
G B M M B
6
15 6 5 4 19 - 19 0 23
M M G G B
7
15 6 4 5 28 - 23 5 22
G M G M M
8
15 5 6 4 19 - 22 -3 21
B M M B G
9
15 3 7 5 13 - 14 -1 16
M M G M B
10
15 4 4 7 13 - 15 -2 16
M M M B G
11
15 4 4 7 13 - 17 -4 16
M M M B M
12
15 3 4 8 14 - 23 -9 13
M M B B B
13
15 3 3 9 13 - 20 -7 12
M B M B M
14
15 3 3 9 12 - 25 -13 12
M G M B B
15
15 2 2 11 10 - 40 -30 8
G M G B M
16
15 0 2 13 13 - 41 -28 2
B M M B G
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
5 Ekim 2025, Pazar 15:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 11°C
Stadyum
Dr. Constantin Radulescu, Cluj Napoca
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.59
MS 0
2.98
MS 2
3.86
2.5 Alt
1.52
2.5 Üst
1.76

CFR Cluj - Hermannstadt maç özeti

Romanya - Liga 1 - 12. Hafta kapsamında oynanan maçta CFR Cluj, Hermannstadt karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 05.10.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Dr. Constantin Radulescu, Cluj Napoca. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Goller: D. Albu (10'), L. Munteanu (24'), L. Emerllahu (54').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (CFR Cluj - Hermannstadt): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 7 - 1.

Puan durumunda CFR Cluj 4. sırada 53 puanla, Hermannstadt 15. sırada 23 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler