YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Celta Vigo B - Castellon 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.08.2026) Bu karşılaşma İspanya - LALIGA 2 - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Municipal de Barreiro, Vigo.
Celta Vigo B - Castellon 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.08.2026) Bu karşılaşma İspanya - LALIGA 2 - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Municipal de Barreiro, Vigo.
Celta Vigo B İç Saha Form Durumu
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| %45 |
|
%55 |
| 0.89 |
|
1.86 |
| 12 |
|
13 |
| 4 |
|
5 |
| 352 (%79) |
|
441 (%84) |
| 11 |
|
10 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
20 |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 12 |
|
13 |
| 4 |
|
5 |
| 6 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 7 |
|
10 |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 442 |
|
522 |
| 352 (%79) |
|
441 (%84) |
| 18 (%48) |
|
24 (%45) |
| 2 (%25) |
|
3 (%21) |
| 8 |
|
9 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 19 |
|
17 |
| 15 |
|
7 |
| 24 |
|
11 |
| 3 |
|
2 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 45 (%51) |
|
42 (%48) |
| 11 (%47) |
|
7 (%53) |
| 139 |
|
143 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 0.15 |
|
1.01 |
| 5 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 200 (%81) |
|
231 (%85) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 5 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
6 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 245 |
|
269 |
| 200 (%81) |
|
231 (%85) |
| 9 (%40) |
|
7 (%36) |
| 1 (%33) |
|
2 (%20) |
| 3 |
|
5 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 8 |
|
9 |
| 7 |
|
5 |
| 15 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 17 (%45) |
|
19 (%52) |
| 3 (%33) |
|
2 (%50) |
| 69 |
|
68 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 0.73 |
|
0.85 |
| 7 |
|
6 |
| 3 |
|
3 |
| 152 (%77) |
|
210 (%83) |
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
14 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 7 |
|
6 |
| 3 |
|
3 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 197 |
|
253 |
| 152 (%77) |
|
210 (%83) |
| 9 (%60) |
|
17 (%50) |
| 1 (%20) |
|
1 (%25) |
| 5 |
|
4 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 11 |
|
8 |
| 8 |
|
2 |
| 9 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| Celta Vigo B | Castellon | |
|---|---|---|
| 28 (%56) |
|
23 (%45) |
| 8 (%57) |
|
5 (%55) |
| 70 |
|
75 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
2
|
0
|
4
|
Celta Vigo B
|
2
|
1
|
3
|
Castellon
|
1
|
1
|
3
|
Celta Vigo B
|
1
|
0
|
2
|
Castellon
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
9.00
|
Celta Vigo B
|
8.00
|
Castellon
|
7.60
|
Celta Vigo B
|
7.40
|
Castellon
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Castellon
|
1
|
3
|
Celta Vigo B
|
1
|
2
|
Celta Vigo B
|
0
|
2
|
Castellon
|
0
|
2
|
Celta Vigo B
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
66
|
90%
|
73
|
Celta Vigo B
|
65
|
85%
|
76
|
Celta Vigo B
|
62
|
88%
|
70
|
Castellon
|
60
|
90%
|
66
|
Castellon
|
48
|
88%
|
54
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
1
|
20%
|
5
|
Celta Vigo B
|
0
|
0%
|
4
|
Castellon
|
1
|
50%
|
2
|
Castellon
|
0
|
0%
|
2
|
Castellon
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
7
|
35%
|
20
|
Celta Vigo B
|
4
|
33%
|
12
|
Castellon
|
6
|
66%
|
9
|
Celta Vigo B
|
4
|
57%
|
7
|
Castellon
|
2
|
33%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celta Vigo B
|
4
|
66%
|
6
|
Celta Vigo B
|
1
|
33%
|
3
|
Celta Vigo B
|
2
|
66%
|
3
|
Castellon
|
2
|
66%
|
3
|
Castellon
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celta Vigo B
|
9
|
50%
|
18
|
Castellon
|
6
|
42%
|
14
|
Castellon
|
7
|
63%
|
11
|
Castellon
|
5
|
50%
|
10
|
Celta Vigo B
|
3
|
33%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo B
|
7
|
Celta Vigo B
|
5
|
Celta Vigo B
|
5
|
Castellon
|
3
|
Castellon
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo B
|
1
|
Celta Vigo B
|
1
|
Castellon
|
1
|
Castellon
|
1
|
Castellon
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo B
|
4
|
Celta Vigo B
|
3
|
Celta Vigo B
|
3
|
Celta Vigo B
|
2
|
Castellon
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
4
|
Castellon
|
4
|
Celta Vigo B
|
3
|
Celta Vigo B
|
3
|
Celta Vigo B
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo B
|
21
|
Celta Vigo B
|
16
|
Celta Vigo B
|
15
|
Castellon
|
15
|
Castellon
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
4
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
2
|
Castellon
|
2
|
Celta Vigo B
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
1
|
Castellon
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
3
|
Castellon
|
3
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
3
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
|
2
|
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
Celta Vigo B
Castellon
İspanya - LALIGA 2 - 3. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | 4 | 7 |
B G G
|
||
|
2
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 |
G B G
|
||
|
2
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 |
B G G
|
||
|
4
|
3 | 2 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 7 |
B G G
|
||
|
5
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 6 |
G M G
|
||
|
6
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 6 |
G G M
|
||
|
7
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 6 | 0 | 6 |
G G M
|
||
|
8
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 6 |
M G G
|
||
|
9
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 1 | 5 |
B B G
|
||
|
10
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 4 |
B M G
|
||
|
11
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 4 |
B G M
|
||
|
12
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 |
G M B
|
||
|
13
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 |
M G B
|
||
|
14
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 | 0 | 4 |
B M G
|
||
|
15
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 6 | 1 | 3 |
G M M
|
||
|
16
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 2 | 1 | 3 |
G M M
|
||
|
17
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3 - 3 | 0 | 3 |
B B B
|
||
|
18
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 3 |
M G M
|
||
|
19
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
M M B
|
||
|
20
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 6 | -4 | 1 |
M B M
|
||
|
21
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 5 | -3 | 0 |
M M M
|
||
|
22
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 10 | -9 | 0 |
M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 3 | 3 | 4 |
B G
|
||
|
3
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 4 | 1 | 4 |
G B
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1 - 0 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
5
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 3 |
G M
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 |
G
|
||
|
7
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 |
G
|
||
|
8
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 3 |
G M
|
||
|
9
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 |
G
|
||
|
10
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
10
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
12
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 | 3 |
G M
|
||
|
13
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 |
G M
|
||
|
14
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 |
M G
|
||
|
15
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
16
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 |
B
|
||
|
17
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 |
B
|
||
|
18
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | -1 | 1 |
B M
|
||
|
19
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
||
|
20
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
M
|
||
|
21
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 |
M M
|
||
|
22
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 |
B G
|
||
|
3
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
G B
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
5
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 |
G
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
9
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 5 | -1 | 3 |
G M
|
||
|
10
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 - 0 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
11
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 |
B
|
||
|
12
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 |
B
|
||
|
13
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
M M B
|
||
|
14
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 0 |
M
|
||
|
15
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
M
|
||
|
15
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
M
|
||
|
17
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
M
|
||
|
18
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 4 | -2 | 0 |
M
|
||
|
19
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
M
|
||
|
19
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 2 | -2 | 0 |
M M
|
||
|
21
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
M M
|
||
|
22
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 8 | -7 | 0 |
M M
|
İspanya - LALIGA 2 - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Castellon, Celta Vigo B karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 31.08.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Municipal de Barreiro, Vigo. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: F. Castillo (9'), P. Santiago (48'), O. Marcos (79').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Celta Vigo B - Castellon): topla oynama %45 - %55, isabetli şut 4 - 5, beklenen gol (xG) 0.89 - 1.86.
Puan durumunda Celta Vigo B 11. sırada 4 puanla, Castellon 2. sırada 7 puanla yer alıyor.